“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Wilmington Purple Haze by Daphne B 44068 966 Gray Leaf Toss BTY Cotton Fabric

Wilmington Purple Haze by Daphne B 44068 966 Gray Leaf Toss BTY Cotton Fabric Crafts, Fabric !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Crafting, Quilting, Sewing, General , Length/Amount: : By the Yard: Brand: : Wilmington Prints , Color: : Red: Material: : Cotton 100% Quilting Fabric , Width: : Up to 45'' ,

Wilmington Purple Haze by Daphne B 44068 966 Gray Leaf Toss BTY Cotton Fabric
Wilmington Purple Haze by Daphne B 44068 966 Gray Leaf Toss BTY Cotton Fabric
Wilmington Purple Haze by Daphne B 44068 966 Gray Leaf Toss BTY Cotton Fabric
Wilmington Purple Haze by Daphne B 44068 966 Gray Leaf Toss BTY Cotton Fabric

Wilmington Purple Haze by Daphne B 44068 966 Gray Leaf Toss BTY Cotton Fabric

ALUMICOLOR 4240-1 ALUMICOLOR 12" ALUMINUM RULER, 9mm Mixed Colour Faceted Oval 100 x Acrylic Drop Pendants. Hangry Definition Funny ShirtCute Baby Cool Newborn Gift Romper Bodysuit. 9-10MM CHRYSOBERYL CHRYSOBERYL GEMSTONE GRADE AA ROUND LOOSE BEADS 7", 20 Pk 24" Ball Chain Necklaces 3.2mm Dog Tag Gold Color. Neu Original Audi Kindersitz I-SIZE misanorot für Kinder ab 9 Monate 3,5 Jahre. Stamp Collection Postage Hawaii Hawaiian Fabric Printed by Spoonflower BTY. Gold upholstery fabric/material with floral design 140 cm No.140, 20 Yards jacquard Ribbon Craft Embellish Sewing Mix Lot RANDOM PICK GRAB BAG 1/2. Shaun The Sheep Grey Novelty Fabric 100% Cotton Kids Childrens Per Metre, Banksy Flying Girl Balloons STENCIL Extra Large Template Wall Art, New BTY 60"W 100% Cotton Fabric Raccoon Animal Quilting Sewing Crafting, 6x8",15x20cm, kit or chart Royal Regiment of Scotland Army Cross Stitch Design. 108" Illusions Quilt Backing Fabric Tan, Lana Grossa Shades of Merino Cotton 200g Fb.402 = Natur/Flieder/Rosa/Blassgrün. Stainless Steel 1529-01 WBL 1.3 cm Strap Buckle 1/2 inch, AVBeads Pagan Wicca Charms Mixed Charms Silver Metal Charms 2447 100pcs Pentacle.900 Mixed 3 4 5mm 15 Colours Flatback Rhinestone Stickers Self Adhesive Stick On, 25 x AB Clear Sew on Rectangle Diamante Crystal Gems Rhinestone 13x18mm #11, 8-Pk Felt Non-Swivel Furniture Glide Home Tables Chairs Hardwood Floor Safety. Chicago Screw Binding Book Screw Back Studs Nickel Free Solid Brass 10 mm. 2Yards,#808 20" Pellon craft fuse interfacing, Alisa Cross Stitch Kit Sunflowers, ECHO PARK PAPER Here Comes Santa Claus Collection Kit*12"x12" Scrapbook Paper Pa, GIRL 12x12 Collection Pack Baby Pink Scrapbook Kit Photoplay Paper SNUGGLE UP, Kawaii Japanese Transparent Stickers Nature designs Flowers Leaves Plants PET.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Wilmington Purple Haze by Daphne B 44068 966 Gray Leaf Toss BTY Cotton Fabric

Recommended Age Range: : 6: Gender: : Men, Main Color: : Black: Style: : One Button, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Rondure 5-piece Flatware Place Setting by Dansk (Set of 4)Huis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Type: : Special Age: Occasion: : Birthday, 00154740 For Bosch Washing Machine Carbon Motor Brush KitHuishoudapparatuur. Model: : terrydatedrumsexpansionforssd: Brand: : Steven Slate Drums, Marque: : - Sans marque/Générique -: Genre: : Unisexe. Hardware Color: : Gun Metal: Product Line: : Keith Haring, SPACE SHUTTLE CUFFLINKS Rocket Ship Astronaut NEW w GIFT BAG Wedding Groom NASASieraden en horloges. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : CARPASSION, Alle definities van de staat bekijken : Suitable For: : Body Panel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Top Ball Size: : 5mm: Material: : 316L Surgical Stainless Steel, Sleeve Type: : Short Sleeve: Size Type: : Regular. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Airbag Systeme Bochum, Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer Part Number: : MDB3406. Teilehersteller/Anbieter: : GSG-Mototechnik: Herstellungsland und -region: : Deutschland. 0 cm lang mit Rollschnalle Leder-Riemen Lederband wowBaby. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. 5 Photo Frame & 3" Tea light holder with loving sentiment Huis. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Wattage Equivalent: : 70: Main Colour: : Black.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Wilmington Purple Haze by Daphne B 44068 966 Gray Leaf Toss BTY Cotton Fabric

Wilmington Purple Haze by Daphne B 44068 966 Gray Leaf Toss BTY Cotton Fabric, Crafts, Fabric

Telefon

Whatsapp