“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Filati CATWALK Designermode zum Nachstricken Herbst Winter 2011/12 #2201

Filati CATWALK - Designermode zum Nachstricken - Herbst / Winter 2011/12 #2201Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Häkeln & Stricken !. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Lana Grossa , Thema: : Maschenmode: Produktart: : Buch/Broschüre , Geschlecht: : Damen: Sprache: : deutsch , Ausgabe: : Herbst / Winter 2011/12: Inhalt: : Stricken , EAN: : 4192316704409 , 。

Filati CATWALK Designermode zum Nachstricken Herbst Winter 2011//12 #2201
Filati CATWALK Designermode zum Nachstricken Herbst Winter 2011//12 #2201
Filati CATWALK Designermode zum Nachstricken Herbst Winter 2011//12 #2201

Filati CATWALK Designermode zum Nachstricken Herbst Winter 2011/12 #2201

Stencil Layering Card making Scrapbooking Double Heart design UK Fast post. FROSTY SNOWMAN afghan pattern *EASY Crochet Patterns, Faith plaque mold plaster concrete resin casting mold, 4 filigrane Verbinder "Orient" aus Messing in antik bronzefarben. Spulen für Bernette Brother Riccar Nähmaschine Pastik Spulchen 10 er Set. #112112 Tin of 12 Faber-Castell Pitt Pastel Pencils Artists' Art Colour Pencils. Disney's The Lion King Movie SIMBA Character 3" Tall Embroidered PATCH. Shamrock Clover WIDE Foil Washi Tape Papercraft Planner Supply St Patrick's Day, Wing Charms Antique Golden Angel Pendant Pack of 20. 100% Cotton Fabric Timeless Treasures Whales Sea Ocean, S14.1.3.1 Stoff Chiffon, Hilason Saddle Repair 1 Latigo Carrier 1 Girth holder 12 Leather Rossets Black U, 5cm/2" Deep Red Metallic Gold Wired Edge Taffeta Ribbon Choice of lengths. Vintage Venise Lace Collars #1832, DMC 8 metre cotton cross stitch thread DMC 420 Dark Hazelnut Brown Qty 1, 60 Zodiac Sign Leo Horoscope Vinyl Envelope Seals Labels Stickers 1.2" Round., 50x Metall Perlen MiPerla 4x5mm antik silber Spacer 1226 Rhomben. 50x50 Sonnenblumen Blumen Natur Basteln Stoff NEU Gobelin Paneele ca, Vintage 8/0 Economy Seed Beads 35 Grams.Vello FreeWave Fusion Wireless Flash Trigger & Remote Control for Canon SLR. Tirante Reggiseno Trasparente Con Ganci Di Plastica Cm 2x65 172, RETRO WASSERKOCHER TEE KESSEL EDELSTAHL 1,5 L 2200W 360° SCHNURLOS CITRUSGRÜN, Blue Jay Bird/Bluejay/Tree Branch Iron on Applique/Embroidered Patch. ST PATRICKS DAY Tweets SET OF 2 BATH HAND TOWELS EMBROIDERED BY LAURA, FULL BOX WASHI VALENTINE HEART FLOWER FEATHER Condren Planner Erin Stickers P11, Hilco Jatiju French Terry Jersey Stoff blau Waldtiere Reh 1m, S7845 DIY Round Sphere 3" Dia Concrete Mold Mould with Tealight Candle Holder. 10 Pack 6 Mil Blank Stencil Making Sheets 12 X 12" Compatible Cr Home, King Cole Baby Double Knitting DK Pattern Lace Effect Jacket Hat Blanket 3841,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Filati CATWALK Designermode zum Nachstricken Herbst Winter 2011/12 #2201

Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, GENUINE LEATHER MEN'S WESTERN WALLET BI-FOLD CAMO LEAF DESIGN RODEO HUNTING Kleding en accessoires. Exergen 134203 Disposable Caps for Temporal Scanner - box of 1000 Baby. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Staat:: Nieuw: Herstellernummer: : 300061098. Corgi Trackside DG200002 - 1/76 Scale Ford Transit Van BRS Truck Rental. Features: : Removable: Style: : Modern. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Alle definities van de staat bekijken : Marke: : VSCT, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Weitere Artikelnummer: : luft druck Benzin, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Maze MJ2-51 Rockingham Biker Lederjacke Gr, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Farbe: : Schwarz: Herstellernummer: : *TMP24003. Gewährleistung: : JA: Hersteller: : NK, MITSUBISHI MB670211: Marke: : Japanparts, Type: : Tiara: Occasion: : Birthday, Navy Denim Five Inch Jean Zips Clearance Creatieve hobby's. Herstellernummer: : nicht zutreffend: Geschlecht: : Für Jungen, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Filati CATWALK Designermode zum Nachstricken Herbst Winter 2011/12 #2201

Filati CATWALK Designermode zum Nachstricken Herbst Winter 2011/12 #2201, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Patronen en modellen

Telefon

Whatsapp