“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

10mm Woven Herringbone Pattern Ribbon by Berisfords 12 Shades Free UK Post

10mm Woven Herringbone Pattern Ribbon by Berisfords 12 Shades Free UK PostCrafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Ribbon Type: : Herringbone , Type: : Herringbone: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom , Features: : Ribbon: Style: : Double-Sided , Length (Mtrs/ Yds): : Per 2m: Material: : Polyester , MPN: : 1392: Width: : 10mm , Brand: : Berisfords: Unit of Sale: : Per 2m , Theme: : Herringbone: Design: : Printed , Format: : Ribbon By the Yard , 。

10mm Woven Herringbone Pattern Ribbon  by Berisfords 12 Shades Free UK Post
10mm Woven Herringbone Pattern Ribbon  by Berisfords 12 Shades Free UK Post
10mm Woven Herringbone Pattern Ribbon  by Berisfords 12 Shades Free UK Post

10mm Woven Herringbone Pattern Ribbon by Berisfords 12 Shades Free UK Post

1 x Tibetan Silver 3d Zebra Pendant Charms. Sequin Patch Green Eyed Cat. S7842 3x Macrame Rings Hoops Brown Wall Hanging Dream Catchers 30cm 20cm 15cm. Ponte Roma Soft Knit Jersey Stretch Fabric Polyester Viscose Fabric 150cm Wide, Crystal Palace Yarns Bunny Hop Soft Aqua 2202, Coffee Tea Fish Mug Magic 'Carp A DM' funny witty twist gift for him Carpe Diem. Metal Slider Autlock Pull #5 fastenings for NYLON Coil Zip Runners Repair Silver. WAVY STRIPED VISCOSE POLYESTER FABRIC SOLD BY THE METRE 2 COLOURS. CINEMATIC LIGHT UP BOX CUSTOMISE A4 SIZE TEXT LETTER BOX MESSAGE BOARD DECOR, Happy New Year Cross Stitch Pattern Lizzie Kate Snippet S63. 100 Meters Wundaweb Wonderweb No Sew Easy Hemming Tape. Thankyou Cards Ref W8 Wedding Evening Thank You 30 Personalised Wedding Day, B113 Rag bunched flowers pink fabric Flannel Material New Sold BTY. G All New Glitter Colors Colorit 48 Glitter Gel Pens For Adult Coloring Books. Bloomingville Becher Patrizia grün, Walnut Hollow Leather Branding Tool. Paper Pad 24 Blatt 15x15 cm 6 inch Scrapbook Papier 190 g/m Frühling Blumen. Protea Neriifolia Oleanderleaf Protea 6 Seeds. Therm O Web ZOTS Clear Permanent Adhesive Dots LARGE 1/2” 300 Count, choose size 6/0,8/0,11/0,15/0 4/3/2/1.5mm 100g BLACK OPAQUE glass seed beads.10 pc jewely findings Tibetan Silver Toggle Clasps Ring 13mm for necklace. NEW Heidi Swapp Mixed Media Collection Color Magic and Watercolor Tag Kit. Fiskars 45mm Rotary Cutter or Blades Sewing Quilting Left or Right Hand NEW, LAPTOP,SPORT BAGS*U8C** BLACK W38mm UNIVERSAL SHOULDER STRAP FOR CAMERA TRAVEL. 8 MM KUNSTSTOFF MAGNET KUGEL SCHLIESSEN DIVERSE FARBEN UND GRÖSSEN, "MISSOURI GIRL" Sayings Iron On Embroidered Patch/ State Shape/Words Names, R00026 Wall Stickers Adesivi Murali camerette Cuccioli multicolore 30x120cm, MINKY DIMPLE DOT FABRIC NAVY 60" WIDTH SOFT BABY SEW SOLD BY THE YARD, BULK 50 Feather charms antique silver tone B218, LUCI NATALE MICRO LED MICROLED BIANCO CALDO FILO METALLO DECORAZIONE NATALIZA,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

10mm Woven Herringbone Pattern Ribbon by Berisfords 12 Shades Free UK Post

Sohle: : Synthetik: Absatzhöhe: : Hoher Absatz (5-8 cm). Women's T-ShirtKleding en accessoires, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, 6pc Cinco de Mayo Paper Fans COCO Party Supply Fiesta DecorationsHuis, 25 METERS OF OO-HO OR N GAUGE MODEL RAILWAY WIRE BRAND NEW & CABLE TIES - HORNBYSpeelgoed en spellen, Zimmer: : Badezimmer: Präzise Farbe: : schwarz - 091, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 500 QUALITY cadbury PURPLE THICK SILK ROSE PETALS/LARGE PIECES/confetti/weddingHuis, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Size (Men's): : S -5XL: Style: : Hoodie. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Denso, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Jonway, spill proof gel: Ingredients: : LIQSORB®, Mens Leather TAN Suede Shirt Adjustable Collar Casual Retro 100% REAL NAPA M-114Kleding en accessoires, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Silverline 229324 Somerset Collection Border Fork Premium Ash 950mmTuin en terras.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

10mm Woven Herringbone Pattern Ribbon by Berisfords 12 Shades Free UK Post

10mm Woven Herringbone Pattern Ribbon by Berisfords 12 Shades Free UK Post, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp