“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Italian "Razor Paper Thin" Lambskin leather skin Lamb Hide Dark Brown 5.50 Sq.Ft

Italian "Razor Paper Thin" Lambskin leather skin Lamb Hide Dark Brown 5.50 Sq.FtCrafts, Leathercrafts, Leather Hides & Fur Pelts !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : Italy , Color: : Brown: Process/Finishing: : Brushed, Buffed, Drum Dyed, Vegetable-Tanned , Leather Cut: : Whole Hide: Leather Weight: : 0.5 oz. , Brand: : Mattos & Alfredo: Type: : Vegetable Tanned , Suitable For: : Automobiles, Belts, Chaps, Footwear, Garments, Gloves, Handbags, Holsters/Sheaths: Animal Source: : Lamb , Leather Thickness: : 0.3 mm: UPC: : Does not apply , 。

Italian /"Razor Paper Thin/" Lambskin leather skin Lamb Hide Dark Brown 5.50 Sq.Ft
Italian /"Razor Paper Thin/" Lambskin leather skin Lamb Hide Dark Brown 5.50 Sq.Ft

Italian "Razor Paper Thin" Lambskin leather skin Lamb Hide Dark Brown 5.50 Sq.Ft

VINTAGE 7/8" FRENCH RIBBON wire SOLID 1yd MAGENTA Made in France, Large DIY Paintings 5D Diamond By Numbers Kits Full Drill 40x60CM Lucky Bird, OOP McCALLS 7688 Childs Jacket T-shirt Top Pants & Shorts PATTERN 2-3-4/4-5-6 UC, MD153 "Miss Cherry Blossoms" Mirabilia Chart + MH Beads + Kreinik. Premier Parrot Deborah Norville Everyday Yarn Lot of 4 Skeins, Ricoh GRD IV LCD Screen Display with backlight For Canon PowerShot G1X, Necklace Chain Jewelry Making US SELLER, DIY loose beads Tibetan mystical old agate rice beads 40mm Four beads. *Aluminum* Nail Tech 4" x 18" Metal Novelty Street Sign SS 2694. Dmc 1765-15 Embroidery Hand Needles 12-Pack Size 1-5, Sewing Machine art 2XL Hanes T-Shirt Singer 221 & 301 Life is full of Choices, New I Just Love Being With You Themed Blank Greeting Card To My Girlfriend. Französische elastische Spitze aus Calais in dunkel nacht blau 16cm breit. Girls Personalised First Holy Communion Cake Topper Decoration Easy Peel Icing. 3Pk Colonial Needle SM100 ThimblePads-12/Pkg. Virginian Mixed 3500 Seeds Stock, Pre Cut One Inch Bottle Cap Images Nascar #24 Free Ship. Spirited Iconic Vanna's Palettes Yarn Charming Peaceful Crochet Craft NEW. Fustella Sizzix BigZL 663698 Giglio.Funky Penguin Print Cotton Jersey Fabric Stretch Knit Black White & Pink, Tula Pink Eden Labyrinth Peach Fuzz PWTP075 Cotton Fabric by Yard Free Spirit, Wholesale Lot 6x Seconds Artificial Flowers 18 head Rose Bush w/ Bud Ferns Gypso. Cotton Keebler Elves Trees Logo Kitchen Food Cotton Fabric Print by Yard D676.13. Happy Engagement Foil Prism Banner 12 Feet Long Party Brand New Decoration, 1.9kg RED candle making wax.FREE wicks and instructions., Authentisch Schottisch Clan Geprüft Berisfords Tartan Gewebte Kante Band 5. 8-Piece Plaid Stencil Brush Set 34107 028995341076 Inc Plaid Enterprises. VINTAGE CHRISTMAS ORNAMENT #10 EMBROIDERY PATTERN by Chickadee Hollow Designs. Viskose mit Lurex • NM 40/2 • Strickmaschine Effekt Kone Miroglio Dianalux V3I.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Italian "Razor Paper Thin" Lambskin leather skin Lamb Hide Dark Brown 5.50 Sq.Ft

Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Sugar Pine, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : TECUMSEH, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Cable Length: : 35 ft: Quantity: : 1, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does Not Apply, DQT Woven Gingham Check Checkered Black Casual Mens Slim TieKleding en accessoires, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : TEXTAR, Alle definities van de staat bekijken : Part: : Pinion. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Spiderwire. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Manufacturer Part Number: : 00004985: Brand: : J&R, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : MisterVac, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Ufixt. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Italian "Razor Paper Thin" Lambskin leather skin Lamb Hide Dark Brown 5.50 Sq.Ft

Italian "Razor Paper Thin" Lambskin leather skin Lamb Hide Dark Brown 5.50 Sq.Ft, Creatieve hobby's, Leerbewerking, Huiden, leer, bont

Telefon

Whatsapp