“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

STABILO 275/6-08 Wallet Swing Cool Pastel Highlighter Pack of 6

STABILO 275/6-08 Wallet Swing Cool Pastel Highlighter (Pack of 6)Crafts, Art Supplies, Drawing & Lettering Supplies !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 275/6-08 , UPC: : Does not apply: Color: : Original Version , EAN: : Does not apply: Brand: : STABILO , 。

STABILO 275//6-08 Wallet Swing Cool Pastel Highlighter Pack of 6
STABILO 275//6-08 Wallet Swing Cool Pastel Highlighter Pack of 6
STABILO 275//6-08 Wallet Swing Cool Pastel Highlighter Pack of 6
STABILO 275//6-08 Wallet Swing Cool Pastel Highlighter Pack of 6

STABILO 275/6-08 Wallet Swing Cool Pastel Highlighter Pack of 6

NEEDLE THROAT PLATE Viking Freesia 445 435 425 415 Victoria 500 Facette 400, Burgundy Khaki Multi Striped Oak 100% Waterproof Outdoor Canvas Patio Fabric, FREE UK P&P 6.5 x 6.5" Sew Easy Quilting Square Ruler. Ruban Satin 6mm Vert 30 Mètres. Net Craft Dress Tutu Fabric Tulle Mesh Fabric-Silk White Slightly Stiff 300 cm. Made in the USA SUPPLY GUY 7mm Acorn Metal Punch Design Stamp SG375-25, SJCAM SJ6 Legend Black SJ6000 inkl PATONA Dual Schnell-Ladegerät f Micro-USB K, Canvas-Baumwolle Blätter auf rose 50 x 140 Nr.3, 50 4mm Round Faceted Fire Polish Czech Glass Beads Dark Aqua Blue Vitral. Olivia Riegel Gold Windsor Crystal Champagne Flute Wedding Glass Set of 2. 39" Wide Red Textured-Diamond on Mini-Wale Corduroy By 1/2 Yd A496, Iridescent Cobalt Blue 2-Holed Pyramid Czech Glass Beads 12mm SCG12. Birthday Party Loot Stickers Bratz Colouring Set. Raw Silk Power Loom Dupion Fabric 44" Wide Sold By Half Metre M1143 Mtex. Flower Beads Lampwork Glass Beads Light Brown Flat Round 20mm 5 pcs, Baumwoll Teppich Handgefertigt Flachflor Teppiche Modern Design Elfenbein Multi, HI-MULTI CHIFFON FABRIC SHEER 60" ROSE POWDER 318 BRIDAL FORMAL WEAR DECOR, 5x 5.5mm NEW STERLING SILVER BOLT RINGS CLASPS CLOSED JEWELLERY MAKING.MODERN HAT AND COAT HANGING HOOKS BATHROOM BEDROOM PEGS Ball end, BS EN 71 TEDDY Sticky Self Adhesive Felt Baize Fabric Mini 5m Rolls UK MADE. 80 Stück Bastelset Schutzengel Charme Engel Perlen Glücksbringer NEU. Set Spaltaxt 3-tlg Spaltgranate Holz Spalter Spalthammer Glasfaserstiel Axt. bf24 Nashorn Rhino Safari Zoo Aufnäher Bügelbild Applikation Kinder Tiere DIY, 2 Tape cassette charms silver MN33, CRAFTERS COMPANION DIE'SIRE CREATE A CARD DIES SWIRLS BIRDCAGE HEARTS FLORAL,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

STABILO 275/6-08 Wallet Swing Cool Pastel Highlighter Pack of 6

Serie: : ED16: Marke: : Wespe Models. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Arttista. 18” Inch Doll Girl Tartan Dress And Shoes American Girl Our GenerationSpeelgoed en spellen. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Traxxas, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Material: : Stone: Main Stone: : Multiple. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Neckline: : Crew Neck: Main Colour: : Whites. New Dad 2018 Men Baseball Top daddy new baby born 2018Kleding en accessoires, Hotspot Design Beanie Fishing Mania Catfishing Angelmütze Sport en vakantie. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Mini Fisarmonica Soundsation ST-178R ROSSAMuziekinstrumenten, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Pioneer. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Mat & Rug Set, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Lush Decor Leah Floral Darkening Window Curtains Panel Set of 2, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Qualité: : Excellente: Rareté: : Commune. Professional Grader: : Not Professionally Graded: Product: : Team Set.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

STABILO 275/6-08 Wallet Swing Cool Pastel Highlighter Pack of 6

STABILO 275/6-08 Wallet Swing Cool Pastel Highlighter Pack of 6, Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Tekenen, kalligrafie, Pennen, markers, stiften

Telefon

Whatsapp