“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Brass Lion of Judah Ethiopian Cross Pendant African Large Hole Handmade

Brass Lion of Judah Ethiopian Cross Pendant African Large Hole HandmadeCrafts, Beads & Jewelry Making, Charms & Pendants !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : Ethiopia , Material: : Brass: Color: : Gold , 。

Brass Lion of Judah Ethiopian Cross Pendant African Large Hole Handmade
Brass Lion of Judah Ethiopian Cross Pendant African Large Hole Handmade
Brass Lion of Judah Ethiopian Cross Pendant African Large Hole Handmade

Brass Lion of Judah Ethiopian Cross Pendant African Large Hole Handmade

screw back 14mm – pack of 10 studs punk cones Metal Rivet spikes. Portfolio Windswept/RougeFloral Screen PrintCotton Poplin Fabric, Black Ride On Board With Saddle Compatible With Uppababy Stroller Buggy Pram, 22Ga Sterling Silver SQUARE Wire 1 OZ / 26 FT. SOFT Made In USA #622AS, Disney page title Haunted Mansion printed scrapbook page die cut. & Navy Swim Set Sz 12 Months White 24 Months Infant Boys Swet & Soft 2pc Red. 100g=5,50€ Sommer häkeln Rico stricken waschbar Bändchengarn Paper Papier, Right Westcott School GREEN YELLOW 5” Inch Kids Blunt Tip Scissors Left. Baby Count 3 Nuk Fashion Orthodontic Bottle Boy 5 Ounce New Gift. JABC button #4705.L Large Latte. Borte 1M Bordüre lfm 40mm Band Webband Sariborte Larp Sari Nähen Braun 4,0, Foam Glitter Berry Ball Fillers BLACK #1189-81 Darice Christmas Decor. 5/8 INCH NAVY AND LIGHT BLUE GROSGRAIN POLKA DOT RIBBON 1 YARD. Kleiber Schweißblätter Armblätter *L* weiss, 243# MAGNIFIQUE GALON DE STRASS BEAU MÉTRAGE 10 MÈTRES POUR TOUTES CRÉATIONS !!. SCRABBLE HASBRO BOARD GAME NIGHT TILES WORDS LETTER COTTON FABRIC QT 35" PANEL. Black 25g 2mm Glass Seed Beads. Hygloss 15630 Mighty Bright Pockets Multi-colour 3.5 x 5-inch Pack Of 30.1 Meter Navy Blue/white Paisley Print 100% Pure Cotton dress fabric Craft 45”, Auswahl Perlensterne Bastelset versch Perlen Sterne Drahtsterne Schmuck. Children's 3-Sided Art Activity Easel Chalkboard Dry Erase Board Paper Kid Paint. USA Red White & Blue Collection Kit 12X12 Scrapbooking Kit Photo Play RB8920 New, 4ply Crochet Pattern Ladies Summer Dress/Tunic 34 to 38 Inch Bust.. Dragon Coaster Set with Castle Coaster Holder-Plastic Canvas Pattern or Kit. SERVIETTES EN PAPIER PARIS TOUR EIFFEL FLEURS VINTAGE.PAPER NAPKINS PARIS FRANCE. 25CM X 30CM PLAIN WHITE ARTIST CANVAS BLANK BOARD SKETCHING ART PAINTING DRAWING,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Brass Lion of Judah Ethiopian Cross Pendant African Large Hole Handmade

Splatoon 2 T-Shirt Gaming Boys Tee Kids Top Children & Adult sizesKleding en accessoires. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 50 24" Ball Chain NecklacesCreatieve hobby's, MPN: : TXX 8264: Tipo di assemblaggio: : Kit non assemblato, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Phoenix, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Product ID: : 705474-600: EU Shoe Size: : 41, LAMBDA OXYGEN O2 SENSOR FITS NISSAN 350 370 Z 350Z 370Z GT-R GTR 4 WIRE NEWAuto, Alle definities van de staat bekijken : Referenznummer(n) OEM: : Luftfilter Athena, BM5G6714AA: Gewindemaß: : 3/4-16 UNF, Modification Description: : As shown in the picture: Capacity: : 45L, Mogelijke cosmetische onvolmaaktheden variëren van natuurlijke kleurverschillen tot slijtplekken, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Body Moulding Strip Door Bumper Protector fits HONDA 21mm (DP2)Auto's. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Herstellertyp: : Markenhersteller: Hersteller: : TYC Europe b, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Steba, Type: : Under Sink Filter Kit: Filters included with the system: : 6 (5 Filters + 1 Membrane), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Compatible Brand: : For Nikon: Model: : D7000.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Brass Lion of Judah Ethiopian Cross Pendant African Large Hole Handmade

Brass Lion of Judah Ethiopian Cross Pendant African Large Hole Handmade, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes

Telefon

Whatsapp