“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

3D PVC Folie mit Sterneffekt 30 x 50 cm Hologramm Sterne

3D PVC Folie mit Sterneffekt 30 x 50 cm Hologramm SterneCreatieve hobby's, Divers materiaal, Papier !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Sternfabrik , Produktart: : 3D Folie: EAN: : 4038732770713 , Herstellernummer: : 77071 , 。

3D PVC Folie mit Sterneffekt 30 x 50 cm Hologramm Sterne
3D PVC Folie mit Sterneffekt 30 x 50 cm Hologramm Sterne
3D PVC Folie mit Sterneffekt 30 x 50 cm Hologramm Sterne
3D PVC Folie mit Sterneffekt 30 x 50 cm Hologramm Sterne
3D PVC Folie mit Sterneffekt 30 x 50 cm Hologramm Sterne

3D PVC Folie mit Sterneffekt 30 x 50 cm Hologramm Sterne

Clover Amour Steel Ergonomic Crochet Hook Sizes 0.50-1.75mm, Perles de Pierre Oeil de Faucon Boules 12mm Fil de 39 cm, Polishing Metals 3m Green Radial Bristle Disc Set 4 Fire Scale-Art Clay Silver. Hillary For president 2016 Embroidered Iron On Patch 3" X 2", Calico Fabric Benartex YARD Kaye's Kitchen Ric-Rac Printed Stripe Blue, Hintergrund LIFE of PHOTO Großes XXL Lichtzelt Fotozelt Lichtwürfel 200 cm, 407-38-32 Ivory/Tan 5 yds 3/8" Solid Ivory/ Woven Check Ribbon -May Arts, Lion Brand Yarn 322-201 Go for Faux Yarn Pack of 3 Skeins Grey Wolf. Wandtattoo Liebe besteht nicht darin dass man. Spruch Zitat Paare Schlafzimmer, Universal Nähfuß ZickZack Fuß für Pfaff Nähmaschinen 260,262,360,362,230,332 usw. Party Balloons,Banners&Decorations AGE 50-50th Birthday BLACK & SILVER GLITZ, 100 Scarlet Red DL Envelopes for Weddings Card Making Greetings Invitations. Miraculous Heldin Ladybug Wanduhr Zag Uhr Size 25,5cm aus Kunststoff in Rot Neu, Faux Fur Fake Purple Frosted Mongolian upholstery fabric by the yard 60" wide, Cool Grey Silicone Iron Rest, 4 x single paper Napkins for Decoupage and Crafts Easter Egg Happy Easter Themed, Plant Basket 10 in Square Aquatic Easy Install Submerged Plants Ponds Accessory.10 Word Charms BLESSED Pendants Inspirational Antiqued Silver Jewelry Tags, 60 FACETTES Cristal de Bohême 4 MM LIGHT SAPPHIRE. Clover Double Sided Leather Thimble CL616 each, Nikon Coolpix S9900 Schutzpanzer Glasfolie 9H Panzerfolie Schutz Glas Folie. 100 PASTEL ROUND BRADS 9x5mm, IRON-ON Glitter Stars Motif Hot Fix FABRIC T-SHIRT TRANSFER SEQUIN Stickers heat. Derwent Pastel Wrap Suitable for storing Pastels Inktense Blocks and Artbar. 1M de FIL CUIR MARRON CHOCOLAT 1MM LACET pour colliers sautoirs bracelets *C205, Fuchsia Fermeture Glissière Non Séparable Maille Nylon Lot de 3 18 cms,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

3D PVC Folie mit Sterneffekt 30 x 50 cm Hologramm Sterne

Pittsburgh Steelers Hat/Ballcap "CIRCA 1961" Steelworker 2-Tone Hat by REEBOKKleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Main Colour: : Multi: Style: : Tribal, Contenitore Capsule Usate per Macchina Caffè Nespresso De'Longhi - ES0059105Huishoudapparatuur, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Lego - Technic Axle 3 with Stud 6587 - Choose Color & Quantity x1 - x16Speelgoed en spellen, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does not apply. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Herstellungsland und -region: : Deutschland: Funktionelle Ausstattung: : Reflektoren. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Elizabeth Jewelry, RN#: : RN# 129746: Style: : Button Front. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Boardwalk tees. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. KYB Front Shock Absorber KOMBI COUPE E-CLASS 190 334017Auto. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). We can do singular "dog" or plural "dogs". zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

3D PVC Folie mit Sterneffekt 30 x 50 cm Hologramm Sterne

3D PVC Folie mit Sterneffekt 30 x 50 cm Hologramm Sterne, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Papier, Overig

Telefon

Whatsapp