“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Personalised Embroidered Luxury Baby Blanket Soft Fluffy Cosy Rocking Horse Gift

Personalised Embroidered Luxury Baby Blanket Soft Fluffy Cosy Rocking Horse GiftBaby, Beddengoed voor baby's, Dekens !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Boys & Girls , Brand: : Hashtag Name It: MPN: : Does Not Apply , 。

Personalised Embroidered Luxury Baby Blanket Soft Fluffy Cosy Rocking Horse Gift
Personalised Embroidered Luxury Baby Blanket Soft Fluffy Cosy Rocking Horse Gift
Personalised Embroidered Luxury Baby Blanket Soft Fluffy Cosy Rocking Horse Gift

Personalised Embroidered Luxury Baby Blanket Soft Fluffy Cosy Rocking Horse Gift

Seggiolino 3in1 Navicella Ovetto per auto Trio Carrozzina combi Passeggino. Nwt Carter's Pajamas PJ's One Piece Footed Footie Boys Baby Gray Sports 18M. 12 METRES DE CORDON DE PASSEMENTERIE ANCIEN--11 mm DE DIAMETRE--N°NOV123, I Love My Grandad Embroidered Baby Romper Babygrow Gift Grandchild Heart, Box of 48 Teats Sterile Cow & Gate Preterm Teats. Softball mom sports vinyl window sticker car decal 6" *A10* athlete fast pitch. SILVER CROSS UNIVERSAL FOOTMUFF NEW EBONY, PRETTY ORIGINALS Baby BOYS SMOCKED Short Set 3 to 9 months B20, Double Layer Solid Wood Hanging Shabby Chic Love Heart with Bells Sweet Home. NurseryTime boys 'little dude' 1st shoes sneaker style various sizes and colours, BABY FEEDING FLOOR SPLASH MATT NO MESS FLOOR MAT HIGH CHAIR CHILDREN TODDLER NEW. 10 Danksagungskarten Hochzeit Danksagungen Fotokarte Hochzeitskarte Danke Foto. 50 BLESSING Good Girl Boutique 4.5" ABC Hair Bow Pin Clip Barrette #474 Hairbow. KANZ Baby Schneeanzug mit Kapuze HAPPY LIFE 1642031 Mädchen Overall Skianzug NEU. Tasse Nur die besten Mamas werden zur Oma befördert ~ Muttertag Weihnachten. Doudou plat ours beige blanc TEX BABY Semi plat Ours Plat.Pull Over Head Worlds Best Nannan Baby Bib Funny Boys Girls Toddler Gift Bib. Libanon Zeder Bonsai SAFLAX 20 Samen Cedrus libani, Handmade crochet Baby Girl Boy pompom Hat & Booties Newborn To 12m away til 26th. Gymboree girls Tails Of The City Dress Size 3t nwt, 1m Strong Curb Chain Black Gold Silver Plated 6mm x 4.5mm Jewellery Finding. Static Cling Window Car Sign/Decal Baby Girl on Board 100mm x 250mm. FILLING for cot 60x120 2 or 4 pc pcs COT BEDDING SET DUVET QUILT PILLOW COVERS.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Personalised Embroidered Luxury Baby Blanket Soft Fluffy Cosy Rocking Horse Gift

2mm leather cord anklet adjustable sliding knots pink or purple + SP heart charmSieraden en horloges. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld. Leuchtmitteltyp: : LED: Designklassiker: : Aktuelles Design. Packaging: : Original (Unopened): Year: : 2002. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : ALM, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Herstellernummer: : CE0888: Material: : 97% Polyester/3% Elasthane. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Custom Embroidered SRT Hellcat Design Black Full Zippered Hooded SweatshirtKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Style: : Tie, Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Brand: : Zunsport. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : NC-2378P. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Harmony Accessory Master, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Navy Blue Brown Pheasant Feather Pillbox Hat Hair Fascinator Races Clip Vtg 4016Kleding en accessoires, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Teeth: : 44: Intended Use: : Replacement Part. Oberflächenbeschaffenheit: : NEU: Hersteller: : Q1-Part. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Herstellernummer: : G1592. Emerson Lake & Palmer Ornament year 1997 Limited Edition Ornament ELP NEWEntertainment Memorabilia. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), 3M ScaleGard Pro P165 P165H Water Filter Cartridge XA300001204 SGP165HHuishoudapparatuur.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Personalised Embroidered Luxury Baby Blanket Soft Fluffy Cosy Rocking Horse Gift

Personalised Embroidered Luxury Baby Blanket Soft Fluffy Cosy Rocking Horse Gift, Baby, Beddengoed voor baby's, Dekens

Telefon

Whatsapp