“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

20-16X95LR #20 ORGAN LEATHER POINT NEEDLES INDUSTRIAL SEWING 16X231 16X257LR

20 - 16X95LR #20 ORGAN LEATHER POINT NEEDLES INDUSTRIAL SEWING 16X231 16X257LRCreatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc. !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : SHARP SEWING SUPPLIES , MPN: : Does not apply: UPC: : Does not apply ,

20-16X95LR #20 ORGAN LEATHER POINT NEEDLES INDUSTRIAL SEWING 16X231 16X257LR
20-16X95LR #20 ORGAN LEATHER POINT NEEDLES INDUSTRIAL SEWING 16X231 16X257LR
20-16X95LR #20 ORGAN LEATHER POINT NEEDLES INDUSTRIAL SEWING 16X231 16X257LR
20-16X95LR #20 ORGAN LEATHER POINT NEEDLES INDUSTRIAL SEWING 16X231 16X257LR
20-16X95LR #20 ORGAN LEATHER POINT NEEDLES INDUSTRIAL SEWING 16X231 16X257LR

20-16X95LR #20 ORGAN LEATHER POINT NEEDLES INDUSTRIAL SEWING 16X231 16X257LR

Ebony Splendor Brush Short Handle Rigger 2. Woolcraft New Fashion Double Knitting Acrylic Yarn/Wool 100g 1003 Charcoal, 1,5mm BRONZE perles COSTAUD ! 4 METRES CHAINES à BILLES BOULES dia LOT de 4m, 10 x light wood wooden 30mm x 10mm toggles with two holes, Rhinestone Buckles Sliders Sew On Buckles Notions 2PCS. ONTARIO CANADA PROVINCIAL FLAG IRON-ON PATCH CREST BADGE. NEW. 15 Die cut Witch sm accucut 7.5x7.5cm halloween card making flying broom stick. Kenwood CHEF Aluminium K-Beater KW-712214, 0,5m Leinenstoff Schwarz transparente Nadelstreifen Designerstoff Meterware, Per Metre 22mm Dolphin Velvet. Tisch Banker Leuchte Antik Arbeits Zimmer Blattgold Nacht Licht Lampe patiniert, Dimensions Gold Collection Butterfly Forest Counted Cross Stitch Kit-10"X16" 14. x5 Cacti Pendant Jewelry Making Plant Charm DIY Cacti lover Cactus Charms, Tie On Chair Cushions Seat Pads Kitchen Dining Garden Patio REMOVABLE COVER Foam. 8x 15x 23x adjustable bracket loupe led light headband magnifier glass with RTUK. OPTI ZIP 56"/142CM NYLON TEETH FREE P&P NUMB 5 OPEN END BEIGE, 1000 SALE! 1100I Pellet Stove Ceramic Igniter QuadraFire 800 OEM 812-0180, Creative Hollow Butterfly DIY Paper Blow Embossing hine Paper Cutter Tool Y2O7, 100% Cotton Poplin Fabric Rose & Hubble Mini Baby Elephants Wild Safari Animal.NEW Sesame Street 2 Pack Bodysuit Infant Baby Girl. *NEW*Thick Heavy Stretch Scuba Floral-Roses Print Upholstery Fabric*FREE P&P*. Folia 100x Papierstreifen für Fröbelsterne Basteln Fröbelstreifen Papier. Grateful Dead Tie Dye rainbow Lightning Bolt Iron On Embroidered Patch patches, 1774 HIS & HERS DK LONGLINE CARDIGAN 32-46" 81-117cm VINTAGE KNITTING PATTERN. Rubin Zoisit 6-8-10-12 mm Kugeln Strang Edelstein Perlen. OOP SIMPLICITY 9719 Tdlr Girls Sleeve Optns Yoked Dress PATTERN 2-3-4/5-6-6X UC.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

20-16X95LR #20 ORGAN LEATHER POINT NEEDLES INDUSTRIAL SEWING 16X231 16X257LR

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Columbia, Sanuk Yoga Joy Metallic Womens Flip Flop- Choose SZ/Color. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Fabric Weight: : Heavy: Width: : 46'' to 60'', MPN: : BUTTONS_CHARM_0089: Brand: : Unbranded. STAR WARS S1 ACTION FIGURE KANAN JARRUS 30CM ELETTRONICA ARTICOLATA HASBRO B7285Giocattoli e modellismo, Alle definities van de staat bekijken : Material: : 59% Linen. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). MPN: : Does Not Apply: Type: : Greeting Card, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Bst. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Factory Effex Honda Horizontal Flatbill Men's Hat - Mens Lid CapKleding en accessoires. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Intended Use: : Replacement Part: Sub-Type: : CLUTCH BRACKET. Fits Honda NS 50 MSB Melody Deluxe 1982 (0050 CC) - Ignition SwitchAuto. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 8" 12v Push Type Radiator Cooling Fan With Straight Blades + Mounting KitAuto, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Otamatone from Maywa Denki (White) Japanese WhiteMuziekinstrumenten. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Material: : Cotton: Pattern: : No Pattern. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

20-16X95LR #20 ORGAN LEATHER POINT NEEDLES INDUSTRIAL SEWING 16X231 16X257LR

20-16X95LR #20 ORGAN LEATHER POINT NEEDLES INDUSTRIAL SEWING 16X231 16X257LR, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Naalden

Telefon

Whatsapp