“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Werkzeug für Ikebana Stachelaufrichter und Kenzanreiniger

Stachelaufrichter und Kenzanreiniger, Werkzeug für IkebanaBastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Floristik-Zubehör !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Ishizaki , EAN: : 4260334297613 , 。

Werkzeug für Ikebana Stachelaufrichter und Kenzanreiniger
Werkzeug für Ikebana Stachelaufrichter und Kenzanreiniger
Werkzeug für Ikebana Stachelaufrichter und Kenzanreiniger

Werkzeug für Ikebana Stachelaufrichter und Kenzanreiniger

5 Yd Christmas Peppermint Candy Red White Glitter Stripe Striped Wired Ribbon 2, 4 Single Lunch Paper Napkins for Decoupage Craft Napkin Beige Ivy Yellow, Alphacolor Soft Pastels 24-Color Set 24-Color Set, Just One You by Carter's 18M 3M Baby Girls' 3 Piece Fox Jumper Pink & Blue, Primavera Brazilian embroidery kit #1601 w/ book-EdMar threads/choose fabric. King Cole Ladies Easy Knit 4 Ply Knitting Pattern Womens Cardigan Waistcoat 4498, Natürliches Holz Runde Kugeln Zylinder Halbquadrat Würfel Blöcke DIY Hartholz. Set of 5 College Alabama Crimson Tide Camo 1 inch Buttons,Flat,Pin,Magnet,Lapel, 2 Metres Silver Plated Chain 3 x 2mm NICKEL FREE. LOT 3 CHARMS BRELOQUES argenté CROIX STRASS COMMUNION MARIAGE BAPTÊME 100. A4 LED Light Box Tracer Ultra-Thin USB Powered Portable Dimmable Brightness Artc. 10 14mm Czech Glass Antique White Silver Mercury wash Dahlia Flower Coin Beads. HUSQVARNA VIKING 7 Groove PinTuck Snap on Foot #4123628-45 Designer Prelude, THE QUEENS FAVOUTITE CORGI DOG TOY KNITTING PATTERN 19CM/7 1/2 INS LONG 6" HIGH, Gürtelschnalle Schließe Schnalle Verschluss 3,5 cm silber NEUWARE rostfrei 0389. 18s 22s 26s Round Baby Star Buttons Choice Of Size & Pack Quantity & Colour. 12mm outside Round 16 Gauge 9.6mm Inside 400 Open Jump Rings Plated Brass U-Pick. Vintage Dark Navy Swiss Scalloped Raffia Trim 14 mm 7/8" BTY. Iron On Patch Sew On Patch 4" x 2" I LOVE JESUS AND I RIDE A MOTORCYCLE.10g Mini Dagger Czech Glass Beads Size 2.5x6mm Iris Purple, EK Success E5431002 Large Punch-Circle 1.75", Mogoko Wax Seal Stamp Set,1 Piece and 10 Antique Manuscript Sealing Sticks.... Sew In & Tear Away Lightweight Fabric Stabiliser 100 x 50cm Sewing Support. Garden ~1252 Elizabeth Crafts Designs Cutting Die Set ~ MUSHROOMS Toadstools, Northern Lights Winter Bear By Andover Fabric 24" Panel Craft Cotton Fabric. Debbie Mumm Stoffpanel für Wandbehang Patchwork Halloween,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Werkzeug für Ikebana Stachelaufrichter und Kenzanreiniger

onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). TIN SIGN Jax Beer Metal Wall Art Store Pub Brew Shop Bar Pub A453Huis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Primus Hand Finished Large Pink & Black Metal Butterfly Garden Wall Art OrnamentTuin en terras, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Main Stone: : Diamante: Metal: : Mixed Metals, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Klarfit. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Continental Grand Prix 4000 S II Tire 700 x 23c BlackSport en vakantie. HARRY POTTER mini trousse ecopelle con zip porta oggetti/trucchi e maniglia latSport en vakantie, 2PC MECHANICS STETHOSCOPE SENSITIVE CAR VEHICLE ENGINE LISTEN NOISE PROBE TOOLAuto. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : DELPHI. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, ARIANA Embroidered Sequin Voile Net Curtain Ready Made Slot Top Single PanelHuis. John Deere 210 212 214 216 fuel tank level gauge NIB AM143251Tuin en terras. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 1 insigne Militaire Armée US ( 144 )Verzamelingen, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Werkzeug für Ikebana Stachelaufrichter und Kenzanreiniger

Werkzeug für Ikebana Stachelaufrichter und Kenzanreiniger, Creatieve hobby's, Bloemschikken, Gereedschap

Telefon

Whatsapp