“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Sparpaket 50x Jeansknöpfe 17mm diverse Ausführungen

Sparpaket - 50x Jeansknöpfe 17mm - diverse AusführungenCreatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Geeignet für: : Bastelarbeiten , Marke: : dalipo: Form: : Rund , Produktart: : Jeansknopf: Knopfart: : Metallknöpfe , Material: : Metall: Verpackungseinheit: : Paket , Farbe: : Mehrfarbig , 。

Sparpaket 50x Jeansknöpfe 17mm diverse Ausführungen
Sparpaket 50x Jeansknöpfe 17mm diverse Ausführungen
Sparpaket 50x Jeansknöpfe 17mm diverse Ausführungen
Sparpaket 50x Jeansknöpfe 17mm diverse Ausführungen
Sparpaket 50x Jeansknöpfe 17mm diverse Ausführungen

Sparpaket 50x Jeansknöpfe 17mm diverse Ausführungen

Bar Round 1018 1 Pcs 24" Long 3/4" Steel Rod, Shapes NIB NEW Make A Quilt Knot Craft Kit Fleece Blanket No Sewing Sew Kids, Ohne Spuhle Jute Band 3 cm Leinen Band Dekoband Naturgrau Frabe 1,5 cm, HY-KO ST-5 5" Reusable Stencil Kit. Deko Holz Treibholz 500g Beutel kleine Holzstücke Äste zum Basteln Dekoholz, Gancio oblò Chiusura Asciugatrice Candy Hoover Zerowatt 40004091. 5 Yards Christmas Red White Snowflake Wired Ribbon 1 1/2"W, 1 2 3 METRE METRES EASTER BUNNY 1" GROSGRAIN RIBBON 25MM. PA 20 x 60TH BIRTHDAY BLACK AND SILVER 12" HELIUM OR AIRFILL BALLOONS. 22m Satinband 6mm lila Dekomaterial Schleifenband Hochzeit #11, Papermania Bare Basics Jute Wire Brown Home Decoration Crafts Accessories 3m. Valentines Day Champagne Flute Glass Glossy Love Heart Set of 2 w/ Gift Box, 4Sticker CREApop Geburtstag Hochzeit Feier Einladung Scrapbooking Karte basteln, Reusable Removable Transparent Double Sided Adhesive Tape Multi-Functional, Messa in moto STIHL motore motosega 070 tipo vecchio 012159, Rice Paper for Decoupage Decopatch Scrapbooking Sheet Craft Vintage Time Clock. Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-R1440. patina color 15x5 5" bamboo Knitting needle double pointed US 0-15 75 needles.Christmas 113 Stencil, Hogwarts Diagon STENCIL 4 sizes HDA Harry Potter Furniture SUPERIOR 250 MYLAR. Disney Frozen Olaf Chillin in the Sunshine Fabrics by Springs Creative bty. Non-Spill Paint Pot and Lid Set 10 Pieces. PACON PAPERS 100510843 FOUNDATIONS CANVA-PAPER PADS 16 X 20 CANSON. WELSH DRAGON flag Vinyl wall art sticker decal. XV Metallic Glitter Gel Pens Medium Tip 1.0 mm Gold Silver Red Green 4 Pens/Pk. 3mm MDF Step Mum with Flower including Stand,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Sparpaket 50x Jeansknöpfe 17mm diverse Ausführungen

Farben:: : hellgrün dunkelgrün apfel tanne moos silber: Marke: : Handgefertigt. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Style: : Accessory: Size: : ONE SIZE. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Esophageal Cancer Vinyl Wall Decal or Car StickerHuis. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). 5 Filtersäcke passend für JMP Inox 35 Nass Trockensauger StaubsaugerbeutelHuishoudapparatuur, Besonderheiten: : Anti-Rutsch: EAN: : 4052025238452, Faller 120264 HO 1/87 Chauffages d’aiguillage avec accessoiresSpeelgoed en spellen, Type: : Construction: Country/Region of Manufacture: : China. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. PK 2 SEASONS GREETINGS SNOWGLOBE SINGING SNOWMAN TOPPERS FOR CARDS AND CRAFTSCreatieve hobby's. Alle definities van de staat bekijken : Energieeffizienzklasse: : keine Angabe erforderlich, Alle definities van de staat bekijken : Non-Domestic Product: : No, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Brand: : DC Shoes, Sleeve Style: : Slit Sleeve: Country/Region of Manufacture: : China. Nylonstrümpfe Fully Fashioned Nahtnylons sag nicht Cuban - sag Susan Gr. Women Hip Hop Fashion Black Red Narrow Belt Faux Leather Leather Leopard L XLKleding en accessoires. STERLING SILVER LIFE PRESERVER FLOTATION DEVICE CHARM WITH BOX CHAIN NECKLACESieraden en horloges, hubs etc their open to the British weather rain /snow are shine. : Manufacturer Part Number: : IND073_4pk. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Sparpaket 50x Jeansknöpfe 17mm diverse Ausführungen

Sparpaket 50x Jeansknöpfe 17mm diverse Ausführungen, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips, Knopen

Telefon

Whatsapp