“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Kwik Sew K3882 Pattern Misses Sleep Pants Shorts & Top XS-XL BN

Kwik Sew K3882 Pattern Misses Sleep Pants, Shorts & Top XS-XL BNCreatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Era: : 1990s and Newer , Country/Region of Manufacture: : United States: Sub-Type: : Sleepwear , Gender: : Female: Age Group: : Adult , Brand: : Kwik Sew: CustomTag_0: : PRODUCT TYPE, PAPER SEWING PATTERN & INSTRUCTIONS ONLY , Type: : Women's: Quantity: : 1-2 , PRODUCT TYPE: : PAPER SEWING PATTERN & INSTRUCTIONS ONLY: EAN: : 033594388247 , 。

Kwik Sew K3882 Pattern Misses Sleep Pants Shorts /& Top XS-XL BN
Kwik Sew K3882 Pattern Misses Sleep Pants Shorts /& Top XS-XL BN
Kwik Sew K3882 Pattern Misses Sleep Pants Shorts /& Top XS-XL BN

Kwik Sew K3882 Pattern Misses Sleep Pants Shorts & Top XS-XL BN

10 Pcs 8mm DIY Sewing Round Pearl Button Clothing Accessories Fit Sewing 288. 30ml HDPE Cylinder Plastic Bottles With PolyTop Dispensing Caps 1 oz Lot of 5. 10 ROSE FLOWER RESIN BEADS 10mm PINK TOP QUALITY ACR156. STICKER HOCKEY SUR GLACE RUSSE RUSSIA CLUB LIGUE KHL MOSCOW CUP 7,5cm HB035. Vervaco PN-0013116 Embroidery Kit Tablecloth White Silhouette, Silver 400d Nylon Pack Cloth Poly Coated Water Repellent 60" Wide By The Yard, Docraft Papermania Wooden Shape Christmas Stocking great for cards & crafts, University of Minnesota Gophers Sofa Couch Tissue Box Cover With Little Pillows. Stitch Studio By the Fire Boucle-like 170g Easy Care Bulky Yarn Color Choice. OSRAM LED STAR PAR16 GU10 120° GLAS 6,9W=80W 575lm neutral white 4000K nodim 6er. Outer SpacePlanet SaturnIron On T-Shirt Transfer Print. Cute Dinosaur Handmade Birthday Card for boys 1st 2nd 3rd Son Nephew Grandson. Fine Pure Platinum Round Wire 99.95% 1.0mm Dia By The Inch Min Order 2". MARCATO Pastabike ORO x Sfogliatrice Taglia Pasta Maker made ITALY dough sheeter, Safari Life The Lions Head Cream Stacy Iest Hsu 20646 11 Moda Quilting Cotton.20-48mm Black Turquoise Graduated Spike Beads 18", Navy Emblem Antique Nickel Concho Snap Cap 1" 1265-32 Stecksstore. 4 x 1.5" Demountable Union Pipe Fitting Solvent Weld Pond Filter Connector. Superior Craft Calico 110cms wide, Silver Plated Brass 9 mm Bolt Spring Ring Clasps Bracelet Clasps Necklace Clasps. Amann 100% Polyester Core-Spun Sewing Thread Sabac 80 1000M Color 0950 Durable, Large Roses Flowers Cotton Vintage Damask Furnishing Cushion Curtain Sew Fabric, 10 pcs lot Bulk License Plate Letters and Numbers for Crafters  Letter N, SF Schiff Fiesta Multi Rainbow Satin Ribbon 1 1/2 inches wide x 10 yards, Plastic Canvas Pattern or Kit Wizard Treat Holder,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Kwik Sew K3882 Pattern Misses Sleep Pants Shorts & Top XS-XL BN

Fit: : REGULAR: Neckline: : OFF SHOULDER BAR DOT. EAN: : Does not apply: Style: : Hoodie, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Custom Bundle: : No: Theme: : Solitaire. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Art: : Perle, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. ISBN Code: : 9781480398443: Author: : Various. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Style Type: : Fashion T Shirt: Size: : S, Pattern: : Solid: Modified Item: : No, STEYR: : A 003 159 35 03: DACIA: : 77 00 722 095, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Tragkraft (g): : 60g: Angelart: : Salzwasser & Meeresangeln. EAN: : 4250917450849: Material: : Polyester, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Qualität: : Erstausrüsterqualität: Breite außen [mm]: : 137, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Form: : Tropfenform: Produktart: : LED. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Butterwort Pinguicula Lautner one living plant Garden & Patio, Paese di fabbricazione: : Giappone: Marca: : Kenko, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Kwik Sew K3882 Pattern Misses Sleep Pants Shorts & Top XS-XL BN

Kwik Sew K3882 Pattern Misses Sleep Pants Shorts & Top XS-XL BN, Creatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen

Telefon

Whatsapp