“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

BABY CROCHET KNITTING HAND SHOES TRAINERS SNEAKERS CLOTHES SOCKS HATS CAPS BOOTS

BABY CROCHET KNITTING HAND SHOES TRAINERS SNEAKERS CLOTHES SOCKS HATS CAPS BOOTSBaby, Clothes, Shoes & Accessories, Shoes !. Staat:: Nieuw met doos: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Unisex , Features & Fastening: : Hook & Loop Fasteners, Knitted/Crocheted, Laces: Material: : Wool Blend , Style: : Trainers: Brand: : Handmade , Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Exact Colour: : Grey , 。

BABY CROCHET KNITTING HAND SHOES TRAINERS SNEAKERS CLOTHES SOCKS HATS CAPS BOOTS
BABY CROCHET KNITTING HAND SHOES TRAINERS SNEAKERS CLOTHES SOCKS HATS CAPS BOOTS
BABY CROCHET KNITTING HAND SHOES TRAINERS SNEAKERS CLOTHES SOCKS HATS CAPS BOOTS
BABY CROCHET KNITTING HAND SHOES TRAINERS SNEAKERS CLOTHES SOCKS HATS CAPS BOOTS

BABY CROCHET KNITTING HAND SHOES TRAINERS SNEAKERS CLOTHES SOCKS HATS CAPS BOOTS

Baby Boy Hats Earcap 5-36 Kids Super Prop Earmuff Months Cute For Bunny Ears. BabyPrem Boys Girls Clothes Daddy Love LIVERPOOL Bodysuit Vest Baby Shower Gifts, Baby Crib Bedding Set Portable Crib Bedding Minky Diamond Ecru. Energizer Bunny 3-7/8" Embroidery Iron-on Custom Patch E18, Nr.015T-A Babyanzug Anzug Taufanzug Kinderanzug Taufgewad Festanzug Taufe Neu. Easy Read Baby Safe Ideas Retro Baby Nursery Room Thermometer. 2 x Personalised Custom Text Vinyl Decal Stickers 10 Colours 2.5cm Pram Frame 4, FLY ME TO THE MOON Duvet Covers Set for Super Kingsize Bed. Boy TAUSENDSASSA Langarm Shirt 56 62 68 74 80 T-Shirt SCHIESSER Baby Girl, ❤ Toddler Child Dribble Bib Catcher xmas Bandana Girl Boy Dog ❤ Snowman Black ❤. Red And Gold Vintage Regal Damask Personalised Birthday Party Bunting Banner, Inktastic Officially The World's Greatest Big Brother T-Shirt Best Mens Adult, Doublure éponge de bambou pour couche lavable. PC0217 Pizzacraft Pizza Oven Accessories/Folding Peel & Stone Brush. Brand new in box Snuggly Rascals comfy headband Headphones in Panda, Carter's Baby Girls' Pink Christmas Santa 2 Piece Fleece Pajamas Outfit Set 12M. PEPERONCINO FRESCO CAROLINA REAPER 100 FRUTTI FRESCHI CON SEMI APPENA RACCOLTI, Kids Childs Non-Spill Cup with Silicone Spout Peach A005003 Babymoov Baby. Official Arsenal Baby Core Kit 2 Pack Bodysuits 2017/18 Season 9-12 months.Antique Silver Brass Filigree Spacer Beads 4mm 30 Pcs Art Hobby Jewellery Making. BOYS Canvas shoes trainers BABY BOY Real leather insoles size 3.5-7 UK Toddler. 4x Crib Jersey Fitted Sheet 100% Cotton 40 x 90cm Blue, Snowman Father Christmas Sleigh Reindeer Silhouette Bathroom Shower Curtain. NWT Gymboree FRUIT PUNCH SZ 2T 3T 4T 5T Plaid Romper One Piece, 3-IN-1 Baby Food Milk Bottle Warmer SteriliserBoiling Fast Heating Sterilise. Baby Boys/Girls **Trousers with feet Leggings 100%Cotton **Newborn,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

BABY CROCHET KNITTING HAND SHOES TRAINERS SNEAKERS CLOTHES SOCKS HATS CAPS BOOTS

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Dolls House Standard Pink Cherry Blossom Tree in Pot Miniature Garden AccessorySpeelgoed en spellen. Item Weight: : 59 g: MPN: : MCIRTHERM, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Personalised Vinyl 'LP' Image 12 Edible Stand Up wafer paper cake toppersHuis, Alle definities van de staat bekijken : Material: : Keramik. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. MPN: : Does Not Apply: Type: : Light, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Color: : Ivory: Size Type: : Regular, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Fiat Palio original Wischermotor Scheibenwischermotor vorne 9948349 9949138 NEUAuto. HSGI 12DP00/13DP00 MOLLE or BELT Mag Net Taco Mag Dump Pouch-MC-CB-OD-BK-WG-HYSport en vakantie, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Main Colour: : White. Alle definities van de staat bekijken : To Fit Make: : Suzuki.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

BABY CROCHET KNITTING HAND SHOES TRAINERS SNEAKERS CLOTHES SOCKS HATS CAPS BOOTS

BABY CROCHET KNITTING HAND SHOES TRAINERS SNEAKERS CLOTHES SOCKS HATS CAPS BOOTS, Baby, Kleding en accessoires, Schoenen

Telefon

Whatsapp