“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

PRINTED INSTRUCTIONS-SUPERFAST GARTER STITCH BEANIE HAT KNITTING PATTERN

PRINTED INSTRUCTIONS-SUPERFAST GARTER STITCH BEANIE HAT KNITTING PATTERNCreatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : MADMONKEYKNITS , Sub-Type: : Hats/ Scarfs/ Mittens: Type: : Knitting Patterns , MPN: : Does Not Apply: EAN: : Does not apply ,

PRINTED INSTRUCTIONS-SUPERFAST GARTER STITCH  BEANIE HAT  KNITTING PATTERN
PRINTED INSTRUCTIONS-SUPERFAST GARTER STITCH  BEANIE HAT  KNITTING PATTERN

PRINTED INSTRUCTIONS-SUPERFAST GARTER STITCH BEANIE HAT KNITTING PATTERN

Pack of 50Pcs Mixed 2 Holes Butterfly Phantom Wooden Sewing Buttons Scrapbooking. Stabilo Creative Time Out Adult Colouring Art Therapy Book and Pen Set. 1 Jack Dempsey Baby Animals Stamped Embroidery Nursery Quilt Blocks, Spellbinders 3-Ring Binder by Seth Apter SA-001. James C Brett Aztec Aran Knitting Yarn Wool Aran. RARE ORIGINAL VINTAGE SINGER/ JONES/ F&R SEW MACH BOAT SHUTTLE CASE & BOBBIN, Christmas Fabric Panel Tablecloth Holly Berries Baubles Green Red 1/2 metre, 50 CLEAR 'AB' RAINBOW LUSTRE ROUND ACRYLIC BEADS 10mm TOP QUALITY ACR12A, XXL Einhorn Kopf ♥ Applikation Aufbügler Aufnäher pferd rosa pink für schultüte. 1 yard Blue and Yellow Ankara Fabric African print fabric. 100% Cotton, Druckknopfpresse Tuch 180 Druckknöpfe ALFA / 15mm silber Werkzeug für Leder, ACMAXX Multi-Coated LENS ARMOR UV FILTER for Sony Cyber-shot DSC-HX7V HX7 V HX7. Che Guevara STENCIL Airbrush Craft Cheguevara Large Template Famous People. Be Jewelled Diamonds Printed Luxurious Duvet Cover Sets Reversible Bedding Sets. Lot de 2 Serviettes en papier Asie Palmier Decoupage Collage Decopatch. % Müslischale 13,5 cm Lucky Fellow Designer Eva Maria Nitsche von Goebel %. wool mohair yarn Heartfelt :A La Mode #12:: NORO. Angel Cremation Urn Pendant Ashes Keepsake Necklace Memorial Jewellery Locket UK. I Love my boys Football Rhinestone Iron On Transfer Hot Fix 8x5 inches DIY.Everything I Own Black Heart Quote Song Lyric Print. 12pp Light Rose silver-foiled #1028 Xilion chatons 60 x Swarovski 5ss, TWEEDMILL TEXTILES KNEE RUG 100% Wool Sofa Throw Bed Blanket WAFER SILVER GREY, Art Deco Illustration Frog Printed Fabric Panel Make A Cushion Upholstery Craft, KAISER Springform m Rohrboden Ø 28 cm Home Blech NEU. 50Pcs Custom White Thermal Printed Satin Care Label Made In USA 100% Cotton, CHANDELLE FEATHER BOA YELLOW w/ ORANGE Tip ; Costume/Halloween/Dress/Bridal. Western Cowboy,Hat,Cactus,Belt,Gun,Boot Embroidery Iron On Applique Patch, HONEYDROPDESIGNS "ENCHANTED" 17-19 Inch REBORN BABY PAPER KNITTING PATTERN, Leafy 661826 Sizzix Texture Fades Embossing Folder.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

PRINTED INSTRUCTIONS-SUPERFAST GARTER STITCH BEANIE HAT KNITTING PATTERN

Staat: Nieuw zonder doos : Een gloednieuw, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, Country/Region of Manufacture: : United States: MPN: : 60-1384. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), MPN: : BRRC135: Light Source: : LED, PASTIGLIE FRENI BICI BICICLETTA DOWNHILL HAYES STROKER BRAKE PADS BIKESport en vakantie. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. Lace-Up: Boot Shaft Height: : Mid-Calf, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : retec. Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No, Typ: : Lautsprecher: Herstellernummer: : 1720x271230-08x1327-01x1326-01u2. Classic Car Part: : Yes: Part Manufacturer Number: : lpw100181. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Lorenz. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Staat:: Nieuw: Overige (zie details): Een nieuw. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

PRINTED INSTRUCTIONS-SUPERFAST GARTER STITCH BEANIE HAT KNITTING PATTERN

PRINTED INSTRUCTIONS-SUPERFAST GARTER STITCH BEANIE HAT KNITTING PATTERN, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Patronen en modellen

Telefon

Whatsapp