“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

3 mm 4 colours 2 10 X Al Khatat Chiselled Nib Calligraphy Pens

10 X Al Khatat Chiselled Nib Calligraphy Pens- 4 colours, 2, 3 mm Collectables, Pens & Writing Equipment, Calligraphy !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Al- Khatat , Type: : Calligraphy: Modified Item: : No , Sub-Type: : Pens: Item: : Calligraphy , EAN: : 734484169013 , 。

3 mm 4 colours 2 10 X Al Khatat Chiselled Nib Calligraphy Pens
3 mm 4 colours 2 10 X Al Khatat Chiselled Nib Calligraphy Pens
3 mm 4 colours 2 10 X Al Khatat Chiselled Nib Calligraphy Pens
3 mm 4 colours 2 10 X Al Khatat Chiselled Nib Calligraphy Pens
3 mm 4 colours 2 10 X Al Khatat Chiselled Nib Calligraphy Pens

3 mm 4 colours 2 10 X Al Khatat Chiselled Nib Calligraphy Pens

Sterling Silver Round Wire 0.4mm 26gauge Half Hard 10ft 3.048 metre, Do-crafts Decoupage Paper Sheets 6pcs Bellissima Great for cards/crafts. Frayed Edge Burlap Ribbon Eleganza Natural Linen 32mm x 10m x 1 Roll New., 40 holiday new 3 inch old look antique keys charm skeleton wedding 3 color craft, Jade violett 6mm Perlen Kugeln rund Schmuckperlen 1 Strang. Berroco Link Super Bulky 200g Wool Blend Novelty Yarn Arm Knit Loom Crochet FS, Christmas Penguin Metal Die Cuts x2 snow penguins Christmas Metal Die Cutting, POSCA PC-5M,Mittel Fein Farbmarker zum Kolorieren Dekorieren und Markieren, Discontinued Craftool Tribal 3-Piece Stamp Set Tandy Leather 69036-00 Free Ship. Schnittmuster RH 101 Paper Pattern Bodice and Petticote. Westwood Heather Silver Grey Prestigious 140cm wide Curtain/Upholstery Fabric. Elegant Key Tassel / 4" tassel 3.5" Loop Style# NKT Light Gold Rust Olive, Easy Cabled Pullover & Scarf #82263 Reynolds KNITTING PATTERN Women 40-52", X1 35MM REPLACEMENT ZIP ZIPPER PULL PULLER REPAIR TAG BAGS JACKETS SUITCASES B, Alnwick Castle Fabric Upholstery Craft Quilting Panel Watercolour Woodcut.44" W Red/Gold/Blue Printed Tissue Taffeta 100% Silk Fabric TS-7369 By Yard, 10 Hamsa Charms Antique Bronze Tone BC372, Akku fuer MEDION MD86390, PROUD NORWEGIAN BIKER embroidered PATCH NORWAY FLAG IRON-ON MOTORCYCLE EMBLEM, MOLD abs plastic rose plaque mold rapid set cement all or plaster. Brabantia Ironing Board Cover 135 x 45cm Size D Heat Resistant, 75 m BAUMWOLLKORDEL GEWACHST SCHMUCK 1mm Petrolgrün WACHS FADEN BEST C166,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

3 mm 4 colours 2 10 X Al Khatat Chiselled Nib Calligraphy Pens

De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Car Interior Vacuum Cleaner Hoover Bendy Crevice Tool For Numatic Henry HettyHuishoudapparatuur. Herstellungsland und -region: : Japan: Eigenschaften: : statisch haftend. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Lego - Brique Brick 1x2 2x1 3004 Red/Rouge/Rot - Choose Quantity x4 - x40Speelgoed en spellen, Herstellernummer: : 102416100: UPC: : 4250789909391. 93-3884 Replacement Belt for Toro Wheel Horse 44" XL Series Deck 17-44Tuin en terras, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Citroen Berlingo C3 Aircross C4 Cactus C-Elysee Gear Knob Stick Black Zamak NEWAuto. Alle definities van de staat bekijken : Intended Use: : Replacement Part. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Main Color: : Gold, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : HOT CAMS. Produkttyp: : Hydro- & Ventilstößel: Herstellernummer: : 759309439218, Alle definities van de staat bekijken : Part Manufacturer Number: : Does Not Apply, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Finish: : Frost: Lamp Technology: : Incandescent. De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld, Features: : Base Trading Card: Franchise: : Marvel Comics, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

3 mm 4 colours 2 10 X Al Khatat Chiselled Nib Calligraphy Pens

3 mm 4 colours 2 10 X Al Khatat Chiselled Nib Calligraphy Pens, Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Tekenen, kalligrafie, Pennen, markers, stiften

Telefon

Whatsapp