“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Easy Knit Hoody Cardigan Jumper Double Knitting Pattern King Cole Baby DK 4549

Easy Knit Hoody Cardigan Jumper Double Knitting Pattern King Cole Baby DK 4549Crafts, Needlecrafts & Yarn, Crocheting & Knitting !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : ISBN: : Does not apply , Pattern Count: : 1: UPC: : 5015214226592 , Pattern Measurements: : 16" - 22” 41cm - 56cm: EAN: : 5015214226592 , Pattern Type: : Double Knitting DK: Brand: : King Cole , Patterns For: : Babies Girls Boys: Colour: : Blue Green Orange Pink Purple White Yellow , Recommended Wool: : Baby Drifter DK Cherished DK Comfort Prints DK Sma: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom , Sub-Type: : Clothing: Garment: : Hoody Cardigans Sweater , Type: : Knitting Patterns: MPN: : KC pattern 4549 , Needles: : 3.75mm UK 9 USA 5 4mm UK 8 USA 6 Cable Needle , 。

Easy Knit Hoody Cardigan Jumper Double Knitting Pattern King Cole Baby DK 4549
Easy Knit Hoody Cardigan Jumper Double Knitting Pattern King Cole Baby DK 4549
Easy Knit Hoody Cardigan Jumper Double Knitting Pattern King Cole Baby DK 4549

Easy Knit Hoody Cardigan Jumper Double Knitting Pattern King Cole Baby DK 4549

2 Reißverschlüsse nicht teilbar 3mm-Spirale 45 cm lang viele Farben, OOLY is now newly OOLY 128-106 Rainbow Colored Mechanical Pencils. Go Wild For Life Explore Park Patch Souvenir Travel Embroidered Iron Sew-on. Strass scrapbooking a coudre★LOT DE 5-1,8x1,2 cm Bleu turqouise★Neuf, Dyed Brown Craft Turkey Feathers For Jewellery Making 120mm Pack of 20 R23/7. Essenza Bettwäsche Gabriel green Satin Dschungel Urwald Digitaldruck Baumwolle, sold BTY 60" w Super Cute Black White Flower Floral Sugar Skull Chiffon Fabric, White Santa & Snowman Personalised Christmas Bunting. Lederriemen Schwertgürtel Gürtelriemen Mittelalter Latigo 120-260 x 4 cm schwarz. Aluminium Salzstreuer Gewürzstreuer Pommes Salz Zucker Mehl Streuer 17 cm NEU, Joanie Stencil 3" T Coyote Howling Wolf Moon Desert Cactus Rustic Southwest Sign, 200Pcs Giant Red Strawberry Seeds Heirloom Super Japan Strawberry Garden, Round Shape Acrylic Stone sewing for 24mm Button 20pcs. Tagua Dreiecke natur 10 Stück 8mm Taguaperle Perlen Naturschmuck Steinnuss.SALE COMPLETE XSTITCH KIT "MOONFLOWERS MD137" by Mirabilia. Padhalter 2 Tassen schwarz für Philips Senseo HD7827 HD7828 HD7829 Viva Café, 6 Sheets Self-Adhesive Stickers Scrapbooking Sticker For DIYCrafts Marking Decor. Ceiling Fan Light Beaded Pull Chain Cord Apple with a Byte missing iPull?. Dark Silver ~ 7.5mm x 4mm ~ Strong ~ Findings 100 x Folding Crimps ~ Platinum, Biker For Life Motorcycle Patches in Brown and Gray Cotton Fabric Fat Quarter. Schmetz Professional CHROME 5 pk JERSEY/BALL POINT 80/12 Sewing Machine Needles, 100% cotton rope ribbon trim PLAITS Jacquard Braided Plait sold by yard.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Easy Knit Hoody Cardigan Jumper Double Knitting Pattern King Cole Baby DK 4549

Menbur Abendtasche Beutel Tasche rosa rose bag pink Party Satin HochzeitKleding en accessoires. Nike Air Zoom Vapor X HC Tennis Shoe UK 6 EU 40 UK 8, Alle definities van de staat bekijken : Scollatura: : Girocollo, Country/Region of Manufacture: : China: Type: : Muslin, MPN: : Does Not Apply: Type: : STICKERS, SHORT PLUSH Care Bear Faux Fur Fabric Material - BRIGHT ORANGECreatieve hobby's, Fast N' Free Shipping: : Free: EAN: : 0744110043488, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Herstellernummer: : DART-A25402: Vorbaulänge: : 45 mm. Brand: : Momentum Brands: Color: : Black, Material: : Synthetic: Width: : Medium (B, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Brand: : Unbranded: Material: : Crystal, Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de winkel geretourneerd is nadat het gebruikt is, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, ReleaseDate: : 2016-07-29: Color: : Multi-colour. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : M0S08277. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Type: : Towel Set: Material: : 100%Egyptian Cotton.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Easy Knit Hoody Cardigan Jumper Double Knitting Pattern King Cole Baby DK 4549

Easy Knit Hoody Cardigan Jumper Double Knitting Pattern King Cole Baby DK 4549, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Patronen en modellen

Telefon

Whatsapp