“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Speedball Fabric Screenprinting Ink Starter Set Screen Printing Sets Kits Art

Speedball Fabric Screenprinting Ink Starter Set Screen Printing Sets Kits ArtCreatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Gravure !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Speedball , Weight: : 260 Hundredths Pounds: MPN: : 4504 , Dimensions: : L 8.66 x W 5.83 x H 2.44 inches: ISBN: : Does not apply , NumberOfItems: : 1: UPC: : 885417973105 , ProductGroup: : Art and Craft Supply: EAN: : 6280594352516 , Model Number: : 4504: Bundle Listing: : No , Category: : Home & Kitchen Features: SKU: : Does Not Apply , Manufacturer Part Number: : 4504: Binding: : Kitchen , 。

Speedball Fabric Screenprinting Ink Starter Set Screen Printing Sets Kits Art
Speedball Fabric Screenprinting Ink Starter Set Screen Printing Sets Kits Art
Speedball Fabric Screenprinting Ink Starter Set Screen Printing Sets Kits Art
Speedball Fabric Screenprinting Ink Starter Set Screen Printing Sets Kits Art
Speedball Fabric Screenprinting Ink Starter Set Screen Printing Sets Kits Art

Speedball Fabric Screenprinting Ink Starter Set Screen Printing Sets Kits Art

Mermaid Stickers Cute Little Mermaid Decorative Stickers ~ Kawaii Sticker Set, DOUBLE TOE WELTING WALKING FOOT SET #42519X20T-1/8 3mm PFAFF 1245,335,545,145. Black 16mm 5/8" Holiday 5"X7" Card Fused Glass Decals 15CC460. PRINTED KNITTING INSTRUCTIONS-BABY FLOWER BEANIE KNITTING PATTERN. Green #9 Athletic Sports Mesh Knit Polyester Football Jersey Fabric BTY, Single 9000 Double-Hole Sharpener Faber-Castell - Castell Single, Wooden baby feet craft embellishments New baby gifts New baby crafting idea, KF3 FREE SHIPPING KEYFOB TEMPLATE SET HOLDS 351 SHAPE GUTAR PICK 2 PIECE, Scissor charms 3 antique copper vintage style pendant charm supplies C95, Dproptel Knitting Needles,Stainless Steel Single Pointed Knitting Needles Kit Se, Optic White Cotton Poly Drapery Lining Fabric 54"W Upholstery Soft Sheeting. Cowhide Veg Tan Tooling Leather Belt/Strap 4 Slings Strops Tack 1.5" 8-9 oz, 120 bandes de papier QUILLING 3mmx39cm 6 couleur MIX11 Loisirs créatifs DIY déco. 20 Glasperlen 6mm Würfel Indicolite Blau AB Schmuck Tschechisch Kristall X232, 10mm 2m Samtband mit Lurexrand Samtborte 0,60€/m, Minou CD5163 Collection D'Art cross stitch Cushion Kit. Navy Blue Sateen Curtain Lining with Solpruffe finish by Truly Sumptuous. 3D-Sticker 7,5x12cm Maildor 12 tlg Sticker Set Cooky Roboter, Creative Grids Scrap Crazy 6 Templates Quilt Ruler CGRMT6.12mm Baby Pink Acrylic Faux Pearl Bubblegum Beads Lot 40 pc.chunky gumball, FABRI-QUILT RED FIRE BREATHING "HEADGEAR DRAGON" #7879 FABRIC PRICED @ 1/2 YD, Derwent Artbar Shave n Save. N1341 Black & Multi-Color Striped Quilting Batik Purple By 1/2 Yd, Cable d'extension synchro flash TTL pour Nikon SC-28. remembrance Poppy VELCRO® patch Brand new. 40 Stück #Z227 30x0,6mm Silber Kettelstifte Ösenstifte, Siemens und Bosch Milchschäumer Getränkeauslauf B25. FLOWTEX 20 ROUND TIP PUNTA DI RICAMBIO 20 mm PER GROG GROG 2 PEZZI CONF.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Speedball Fabric Screenprinting Ink Starter Set Screen Printing Sets Kits Art

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Clarks, PISTON STOP for 10mm and 14mm spark plugs for Zenoah CY HPI TIGER KINGSpeelgoed en spellen, Color: : Green: Bundle Listing: : No. Type: : Scenery & Paint: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. MPN: : Does Not Apply: Spoke Holes: : 28 Holes, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Inner Pockets: Style Subtype: : Evening. Ladies F80039 Striped Slip On Canvas Shoe in Black Navy or Pink by Spot On £2. Alle definities van de staat bekijken : Artikelnummer: : 722, Zündverteiler SUZUKI VITARA BALENO X-90 33100-70E00 T2T59071 1, Placement on Vehicle: : Right: Brand: : WML. Impedance (ohms): : Various: Model: : Drop Box. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), ISBN: : Does Not Apply: Quantity: : 1 LED Bulb. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Produktart: : Metall: Marke: : Markenlos. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Speedball Fabric Screenprinting Ink Starter Set Screen Printing Sets Kits Art

Speedball Fabric Screenprinting Ink Starter Set Screen Printing Sets Kits Art, Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Gravure, Zeefdruk, Sets en kits

Telefon

Whatsapp