“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Klipit Perfect Klips KLIP10G-M

Klipit Perfect Klips (KLIP10G-M)Crafts, Sewing, Other Sewing !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Wonder Clips , Brand: : Klipit , 。

Klipit Perfect Klips KLIP10G-M
Klipit Perfect Klips KLIP10G-M
Klipit Perfect Klips KLIP10G-M
Klipit Perfect Klips KLIP10G-M

Klipit Perfect Klips KLIP10G-M

basteln verzieren Streuartikel Federn Marabu. 1 AIDA 14 COUNT  NAPKIN in OATMEAL 15" x 15", Bikini-Verschluss Schlinge 10 mm weiss. 100% Polyester Rainbow Shine 10.5 Oz Ea Bernat Blanket Brights Big Ball Yarn, Boîte mixte embouts griffe fermoirs de 6 à 25mm 300, STRONG LONG LIFE STEEL CORE 10/15/20/25/30M CLOTHES WASHING LINE, 250 1000 Buchstabenperlen Acryl Buchstaben Perlen weiß Armband Kette Basteln. Your Choice Of VTG Stretch And Sew Patterns Lot # 3 NEW UNCUT Children's MORE, A3 A2 A1 A0 available A4 Full Colour GLOSS Poster Printing Service. DIY 8" Iron On Vinyl Monogram Halloween Witch Hat Pick Color Matte or Glitter. Pellon EZ2L12 EZ-Steam II Lite 2-Sided Fusible And Pressure Sensitive Web X 10. 25/19mm Decken Gardinenstange Vorhangstange 2-läufig Edelstahl Optik Metall, Embellishment Sticker Me & My Big Ideas Hawaii. Tres Chic! Dark Olivine Green Wool Suiting with Ribbed Weave, Luxury Brown Round Olive Wood-effect Set of 4 6 8 12 Placemats & coasters Gift. POOH TIGGER & FRIENDS PLAID COTTON FABRIC FQ OOP, 4 x Mini Clip On Jewelled Glitter Mesh Decorative Butterflies butterfly Wedding, Buddha Figur Statue Dekofigur Feng Shui Garten Budda Skulptur sitzend grau 39 cm.4 Lunch Paper Napkins for Decoupage Party Table Craft Vintage Spring Butterflies. 407 Cross Stitch Kit Panda art, 5 Karabinerverschlüsse rosegoldfarbe 12x6mm, 506 RUST Cygnet DK Double Knitting Acrylic Yarn Wool 100g. Per 12"Sterling Silver Snake Chain-Loose Round 1.2mm Findings-Necklace Bracelet. Kingston SD 16GB SDHC memory card for digital camera UK Local Dispatch. 2719 Swarovski Glass Pearls Rose Gold PK25 8mm *UK SHOP*, 1/4"W Elastic Coverstitch Flat Finished Cord Repair Design Dancewear Outfits VTG.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Klipit Perfect Klips KLIP10G-M

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Pattern: : Solid: Fastening: : Buckle. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : ECHO KIORITZ, Farbe: : Mehrfarbig: Produkart: : Aufbügler, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Lego. MPN: : Does Not Apply: Filter Type: : Reusable Filters. Alle definities van de staat bekijken : Material: : removable sticky vinyl, Urban Bike - Fixed Gear: Brand: : LIZARD SKINS. Pink Blue Brown Coconut Wood Wristband Bracelet Bangle Ladies Girls Jewellery. 8 piece leather & real fur wrist ankle cuffs restraint set w/ collar & blindfoldSieraden en horloges. 7E0959855A 9B9: Produktgruppe: : Innenausstattung. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. ISBN: : Does not apply: MPN: : 83-02714. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. NERO GIARDINI 4032 SCARPE UOMO SNEAKERS PELLE JEANS (135, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Index: : LX0136. Fit with FORD MONDEO Rear Coil Spring 10347Auto, Type: : Tondeuses à Gazon: UPC: : Does Not Apply. Theme: : All Occasion: Material: : Carbon Steel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Valori Wells PWVW052 Novella Zig Zag Gypsy Fabric By The Yard Creatieve hobby's. Verpackungseinheit: : Einzelne: Marke: : Markenlos.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Klipit Perfect Klips KLIP10G-M

Klipit Perfect Klips KLIP10G-M, Creatieve hobby's, Naaien, Overig

Telefon

Whatsapp