“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Paisley/Fair Isle 37-41 Inch Chest. Vintage Knitting Pattern Men's Waistcoat

Vintage Knitting Pattern Men's Waistcoat. Paisley/Fair Isle. 37 - 41 Inch Chest.Crafts, Needlecrafts & Yarn, Crocheting & Knitting !. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken , Opmerkingen van verkoper: “Restored, cleaned and enlarged re-print of the original pattern/instructions to make the item/s.Please note orders from outside the UK will be sent as PDFs” ,

Paisley//Fair Isle 37-41 Inch Chest. Vintage Knitting Pattern Men/'s Waistcoat
Paisley//Fair Isle 37-41 Inch Chest. Vintage Knitting Pattern Men/'s Waistcoat
Paisley//Fair Isle 37-41 Inch Chest. Vintage Knitting Pattern Men/'s Waistcoat

Paisley/Fair Isle 37-41 Inch Chest. Vintage Knitting Pattern Men's Waistcoat

AIDA 6 COUNT CROSS STITCH BLUE RED VARIOUS SIZES COTTON **10% OFF 2+** BINCA. 1 CHARM AVEC MOUSQUETON SAC ROSE BRELOQUE EMAILE 3D DOUBLE FACE 30x9mm *V10. 1mm 1.5mm 2mm Faux Imitation Leather Braided Cord Macrame Beading Jewelry String, New Look Childrens Easy Sewing Pattern 6879 Summer Dresses & Hats NewLoo.... SATIN Fabric Beautiful PALE ICY BLUE CHARMEUSE Crepe Back HIGH SHEEN Feather Wt. Melt Down,McKenna Ryan,Snow Buds Pattern Series Laser Cut Kit w/ Embellishments. ITO Disposable Cleansing Face Skin Cotton Towel 80pcs 日本ITO卸妆洗脸二合一洁面巾-U.S SELLER. 3 Wishes YARD Baby Fabric Green Pink Blue Owl & Paisley Toss on White. GODZILLA VS MOTHRA B-MOVIE REPRODUCTION ART PRINT A4 A3 A2 A1. 5mm Pearl Effect Double Head Artificial Flower Stamen Craft Millinery Cake, Anniversary Personalised Card Her Him Wife Boyfriend Girlfriend Husband Love.DMC VINTAGE SHOP WINDOWS LE BISTRO COUNTED CROSS STITCH KIT BK1670, BPA Free Non-Rubber Silicon Drinking Straws Slender Reusable Silicone Straws. MV-40 Magnetverschluss für flache Bänder Verschluss. 15"x 54" Ironing Board Cover and Pad Silicone Coated Scorch and Stain Resistant. 0,04€/1Stk Stecknadeln Nadeln Pinnwandnadel Landkarten Makiernadeln 0.60 x17 5, 2.5 inches Silicone Bulb Darice Primitive Candle Lamp Electric. Fryetts SAUSAGE HOUND DOG 100% Cotton Panama Fabric Crafts & Curtain 140cm Width,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Paisley/Fair Isle 37-41 Inch Chest. Vintage Knitting Pattern Men's Waistcoat

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. Metal: : Sterling Silver: Style: : Pendant. Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Main Colour: : Multi. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Room: : Bedroom: MPN: : SR1-DWH-COM-12. MPN: : Does Not Apply: Modified Item: : No, Type: : Ceramic: Power Source: : Electric, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, MPN: : Does Not Apply: Bundle Description: : 2 stackable inserts+mitts+Recipe Ebook, 4 Steckfächer in Dokumentengröße ( alter PA, Heel Type: : Stiletto: Occasion: : Clubwear / Casual. Alle definities van de staat bekijken : Size: : UK 20. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Manufacturer Part Number: : HFA1620: To Fit Model: : CBR600RR. 30x Mercedes W163 W164 M-Klasse ML Geräuschklappe Unterfahrschutz Clips Ø 8mmAuto, Intended Use: : Replacement Part: Sub-Type: : Framework Parts. Alle definities van de staat bekijken : Stil: : Andere Tops, Province of China: Hosiery Size: : 9-11. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : DAVID BRAUN. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 6x Universal Scheinwerfer Halteklammer Feder Glühlampe für H1 H3 H4 H7 HONDAAuto, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Paisley/Fair Isle 37-41 Inch Chest. Vintage Knitting Pattern Men's Waistcoat

Paisley/Fair Isle 37-41 Inch Chest. Vintage Knitting Pattern Men's Waistcoat, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Patronen en modellen

Telefon

Whatsapp