“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

KNITTING PATTERN Ladies Fur Jackets Mittens & Headband Luxe/Aran King Cole 4059

KNITTING PATTERN Ladies Fur Jackets Mittens & Headband Luxe/Aran King Cole 4059Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : King Cole Aran , Yarn Weight: : Aran, Worsted, 10ply, Fancy: Type: : Knitting Patterns , Sizes: : 34" - 48" (86cms - 122cms): Gender: : Women , Needle Size: : 4.5mm, 5mm: MPN: : 4059 , Wool Weight: : Aran: Sub-Type: : Sweaters/ Clothes , Technique: : Knitting: EAN: : 5015214994750 , 。

KNITTING PATTERN Ladies Fur Jackets Mittens /& Headband Luxe//Aran King Cole 4059
KNITTING PATTERN Ladies Fur Jackets Mittens /& Headband Luxe//Aran King Cole 4059
KNITTING PATTERN Ladies Fur Jackets Mittens /& Headband Luxe//Aran King Cole 4059

KNITTING PATTERN Ladies Fur Jackets Mittens & Headband Luxe/Aran King Cole 4059

Embrace DK Knitting Yarn King Cole 100g Ball Soft Fashion Acrylic Blend Wool. ZANE FRANK UNOFFICIAL KING VACUUM BODYBUILDING LEGEND BABY GROW BABYGROW GIFT, FEED DOG Babylock BL5040L BL80 Elna T33 T34 T34D Sergemate 5040 Companion, Kaminschutz Schutzgitter Kaminschutzgitter Absperrgitter Kinder Gitter Laufstall. Pre Cut One Inch Bottle Cap Images MARCHING BAND Free Ship. 3 Metres 4mm 100% Natural White Silk Ribbon Embroidery Miniatures. 60" Wide HESSIAN Fabric BURGUNDY Fire Retardant Jute Cloth Burlap FREE SAMPLES, Paint Splats Layering Stencil Scrapbooking Album Decorative Home Decor Craft. KCP-... King Cole Ladies Sweater & Cardigan Shine Knitting Pattern 4077 DK. Stickpackung Tischläufer 40x100 Blumen Kreuzstich vorgezeichnet Baumwolle, HEAVY DUTY PICTURE MIRROR HANGING KIT D-RING 100LB OR 50KG FLUSH TO WALL HANGER.Cygnet CHUNKY GEMS Knitting Acrylic Yarn 180 JET Wool 100g, Motiv BLATT Blätter KLEE Ahorn CC Stanzer MOTIVLOCHER Größe S Easy Punch, 25pcs Little Bear Charms Pendants Findings for Jewellery Making DIY Crafts. Fat Quarter Beacon Lighthouses Cotton Quilting Sewing Fabric. HANDMADE LAMPWORK GLASS BEAD SET "WHITE/CORAL". JOAN ELLIOTT COUPLES AND LOVEY-DOVEY MESSAGES CHRISTMAS CARDS CROSS STITCH CHART. Verzilverde SPIRAALHANGER 13mm. 1 moule plastique souple pour pâte polymère Bébé Naissance enfant 8 cm MOD2, Free UK P&P Vogue-88... Vogue Ladies Easy Sewing Pattern 8815 Peplum Tops, Graphic 45 Le Romantique Collection 12 x 12 Cardstock PICK Roses Wedding Bride.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

KNITTING PATTERN Ladies Fur Jackets Mittens & Headband Luxe/Aran King Cole 4059

Alle definities van de staat bekijken : Model: : Zoom All Out Low 2, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Timberland. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Country/Region of Manufacture: : United States: PES - Designs: : Embroidery Designs, MPN: : Pyala Lamp: Material: : Crystal, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : RIDEWILL BIKE, EAN: : 0744110195255: Manufacturer: : Golds Gym, Chiusura: : Zip: Tipo: : 2 Manici Corti con Tracolla, Neckline: : Hooded: Style: : Hoodie, Marke: : ATG: Produktgruppe: : Motorteile. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does Not Apply. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. Reference OE/OEM Number: : 11013-1157: Part Manufacturer Number: : HFA2703. Lenker Polster Prallschutz Lenkerschutz BMW F650GS Dakar handlebar protection dnAuto, Alle definities van de staat bekijken : Marque: : sifam, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : primecooling_eu. Alle definities van de staat bekijken : Finish: : Brushed Stainless Steel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. 30 BOTTONI A PRESSIONE Automatici in Plastica Rosa Prym Color Snaps 393147Creatieve hobby's, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Red Arrow. 200th YCS Yugioh Championship Series Columbus Ohio Playmat Mat Gold SarcophagusVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

KNITTING PATTERN Ladies Fur Jackets Mittens & Headband Luxe/Aran King Cole 4059

KNITTING PATTERN Ladies Fur Jackets Mittens & Headband Luxe/Aran King Cole 4059, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Patronen en modellen

Telefon

Whatsapp