“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Wolle Kreativ Lana Grossa 4 brombeer 50 g Fb Soft Cotton Big

Wolle Kreativ! Lana Grossa - Soft Cotton Big - Fb. 4 brombeer 50 gBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Stil: : Strickwolle , Passend für: : Häkeln: Produktart: : Wolle/Garn , Material: : Garngemisch: Stärke: : 6,0 , Farbe: : Lila: Marke: : Lana Grossa , EAN: : 4033493265270 ,

Wolle Kreativ Lana Grossa 4 brombeer 50 g Fb Soft Cotton Big
Wolle Kreativ Lana Grossa 4 brombeer 50 g Fb Soft Cotton Big
Wolle Kreativ Lana Grossa 4 brombeer 50 g Fb Soft Cotton Big

Wolle Kreativ Lana Grossa 4 brombeer 50 g Fb Soft Cotton Big

Patchwork Cushion SALE Simple Sewing Sewing Craft Kit,. Merry Christmas Printed Twill Ribbon 5 Yards, Lätzchen edle Stickerei Qualitäts Schlabberlätzchen Bayern HERZMADL 12415, Lace Ribbon Trim 4.5cm White Cream Wedding Bridal Sewing Craft Card Making, Multilayer STEP BY STEP airbrush stencil LOVE TO THE END. BUGGY BAG HOOKS/Clips Fit Mothercare UPPAbaby Vista Cruz Pushchair Pram Stroller. Applikation Pailletten Blatt mit Pailletten zum Aufnähen grün rosa gold, Chinese Lattice Blackwork Reference booklet Susan Jones Finger Step Designs. NWT! Marvel Avengers Hooded Sweatshirt & Sweatpants Set Blue & Gray 4T 3T & 2T. 10 PCS MIXED RESIN GLITTER MINI NAIL VARNISH CABOCHON FLATBACK DIY TINY SIZE, BNWT NEXT 6-9-12-18 months girl 3-4 years 2 LEGGINGS SET *GREEN/SILVER. 7.80 EUR pro 100 g Katia Gemini 009 cuban sand 50g Wolle, Gymboree Snow Bird Girls 6-12 M Socks NEW. Xcut Docrafts Gold Fish Mini Paper Card Scrapbook Craft Metal Die. JANOD 04601 Mobile Savannah *NEUF*. 10 Stück Cabochons Harz Resin Herz Basteln Dekoration bunt 2052, Gymboree 2T 4T Holiday Christmas Fair Isle Sweater Dress Ivory NWT Outlet. couches lavables Tissu imperméable PUL polyester enduit uni Fuchsia.MyGift 13-inch Artificial Saguaro Cactus in Cement Planter Pot. CHARM2A3 100 Tibetan Style Heart Spacer Beads Antique Silver.. MAUL Cutter Metall Kunststoff 9mm gummierte Griffzone Rutschbremse Bastelmesser. Quinn Plain Slubbed Textured Mocha Beige Natural Linen Look Upholstery Fabric. 5 metres silver thin @ 2mm wide, Western Cowgirl Rhinestone Concho Leather Bridle Rodeo Jewelry Crystal, Musterfächer Polsterstoff Komodo, NEW Kwik Sew by Kerstin Martensson Baby/Toddler Costume/Clothing Pattern CHOICE. Curious George 1" Wide Repeat Ribbon Sold in Yard Lots, Nylon open end 14" black or white zips size 3,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Wolle Kreativ Lana Grossa 4 brombeer 50 g Fb Soft Cotton Big

25" (Low Heel): Style: : Mary Janes. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Women Swimwear Push Up Padded Wire Free Bikini Beachwear Striped Bathing SuitKleding en accessoires, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), MAM Nipple Shield - Medium/Large (Size 2)Baby, Maßstab: : 1/80: Herstellernummer: : 0019, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Brand: : Oracal: Style: : Political Die-cut. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Garment Care: : Machine Washable: Material: : Cotton Elastane. Main Stone Treatment: : Not Enhanced: Ring Size: : OPEN ADJUSTABLE. Alle definities van de staat bekijken : Motorradmarke: : Honda, Produktart: : Radioblende Einbaurahmen: Herstellernummer: : 281178-14, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. 1" x 1" DOLPHIN in a HEART Charm Pendant Necklace with 20" Link ChainSieraden en horloges, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), RANGE ROVER 2 - REAR PROP SHAFT COUPLING SEAL - LAND ROVER PART - TZU000020Auto, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Art Deco Emporium, Colorfast: Quilting Sewing Craft Embellishment: : Free Shipping World Wide. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Wolle Kreativ Lana Grossa 4 brombeer 50 g Fb Soft Cotton Big

Wolle Kreativ Lana Grossa 4 brombeer 50 g Fb Soft Cotton Big, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp