“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Baby Mädchen Outfit Baby Set Gr.74 80 86 Langarm Hoodie Hose Haarband Sommer

Baby Mädchen Outfit Baby Set Gr.74 80 86 Langarm Hoodie Hose Haarband Sommer Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast.. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, vallen bijvoorbeeld in deze categorie. Alle definities van de staat bekijken : Anlass: : Freizeit, Party , Muster: : Mit Motiv: Baby Girl Summer Outfit Hoodie Pants: : Cotton Frühlings Sommer , Jahreszeit: : Sommer: Marke: : Markenlos , Präzise Farbe: : mehrfarbig: Material: : 100% Baumwolle , Ärmelart: : Langarm: Thema: : Blumen & Garten , Farbe: : Mehrfarbig , 。

Baby Mädchen Outfit Baby Set Gr.74 80 86 Langarm Hoodie Hose Haarband Sommer
Baby Mädchen Outfit Baby Set Gr.74 80 86 Langarm Hoodie Hose Haarband Sommer
Baby Mädchen Outfit Baby Set Gr.74 80 86 Langarm Hoodie Hose Haarband Sommer
Baby Mädchen Outfit Baby Set Gr.74 80 86 Langarm Hoodie Hose Haarband Sommer

Baby Mädchen Outfit Baby Set Gr.74 80 86 Langarm Hoodie Hose Haarband Sommer

Julius Zöllner Kuscheldecke Schmusedecke Decke Terra 70x100 cm honig, PIPPI Halstücher NEU ❤️ Lätzchen Halstuch 4er Pack ❤️Obstsalat 423-365-569-689, 5/10/20/30 Rondell Keltisch Großloch Perlen Paracord Armband Großlochperlen B121. Donut bloomers, If You Think I'm Cute You Should See My Grandma Baby T-Shirt, Jersey Stoff Pilze Türkis/Mint Baumwolljersey Stenzo E108, Disney Minnie Mouse Infant Toddler Baby Convertible Grow With Me Car Seat Girls, Newborn Baby Hooded Swaddle Wrap Warm Hand Knit Swaddling Blanket Sleeping Bag, COMPLETO LENZUOLO SOTTO 100% COTONE TINTA UNITA ARANCIO ITALY FEDERE SOPRA, Hello World Tie Top Cotton Soft Touch Baby Hat, LED Lampe Schreibtisch Büro 500LUX Batterie USB 360° 3 Stufen 5013. New Carter's Girls 2 Pack Pink & Striped Colors Leggings NWT 2T 7 8 Kid Stretch, Personalised Thank You For Being My Godmother Card-Godparents-Godfather-Handmade. 1,5-3 JAHRE CONTE ANTI RUTSCH BABYSOCKEN KINDERSOCKEN "SOF-TIKI" 86-92, Rubbermaid 24-Piece Easy Find Lids Set. Ergobaby 360 4-Position Baby Carrier BCS360STRDST Star Dust *FREE SHIPPING*. 2-Pack LOT OF 2 TriLink Round 5322FTL 5/32" Round Chain Saw Chain Files.Starry Night Starry Night NEW Taggies Style Security Blanket Lovey, New Infant Girl & Toddler Spring Summer Wedding Formal Dress Pink S M L XL 0-36M. 52 50 size 12m-3ye Summer hat children hat for little boy Blue or Red size 48. Nähmaschine Nadeln Schmetz Jeans Nadeln 90-110 Flachkolben Nadeln, 12 Months to 3 Years Penguin Knitted Christmas Jumper With Squeak Noise, #2493 Unbranded 20.25" Black Locking Shutter Release Cable Japan, Personalised Baby Name Pregnancy Announcement Baby Grow Vest Babygrow Bodysuit, Pressure Fit Banisters Kit For Fixing Kids Stairs Safety Gate Pack Of 2 Units, Sumersault Aqua Blue Orange Deco Dot Reversible Crib Quilt Baby Blanket Nursery. MARVEL SPIDER SENSE SPIDER-MAN TODDLERS BOY'S WINTER BEANIE CAP & MITTEN SET NWT,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Baby Mädchen Outfit Baby Set Gr.74 80 86 Langarm Hoodie Hose Haarband Sommer

Garment Type: : Skirts: Country/Region of Manufacture: : China. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Main Colour: : Natural - ready to paint. Trefl 500 Piece Jigsaw Puzzle Historic Sanctuary Of Machu PicchuSpeelgoed en spellen. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Sleeve Style: : Short Sleeve: Brand: : Fruit of the Loom, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Maybach HL 57 TU 62 TUK Motor Ersatzteilliste Ersatzteilkatalog HL57 HL62 ListAuto. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Country/Region of Manufacture: : Italy: Metal Purity: : 14K. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Bolt Ø 1 [mm]: : _DELETE: Reference OE/OEM Number: : ROLLS-ROYCE 4E09278. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. For Simplicity Briggs & Stratton Idler Pulley 1715494SM 1715494Tuin en terras. PACK OF 20 HEART SHAPED WOODEN BUTTONS - 18mm - PRINTED DESIGN. Lingua: : Italiano: Tipo di mostro: : Effect.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Baby Mädchen Outfit Baby Set Gr.74 80 86 Langarm Hoodie Hose Haarband Sommer

Baby Mädchen Outfit Baby Set Gr.74 80 86 Langarm Hoodie Hose Haarband Sommer, Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden), Sets

Telefon

Whatsapp