“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Miyuki Japanese 0.2mm 330dtex Nylon Bead Thread B Light Blue 50m M46/7 .012"

Miyuki Japanese 0.2mm (.012") 330dtex Nylon Bead Thread B Light Blue 50m (M46/7)Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Koorden en metaaldraad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Miyuki , Colour: : Light Blue: Type: : Beading Thread , Material: : Nylon: Features: : Braided, Waxed , Country/Region of Manufacture: : Japan: EAN: : Does not apply ,

Miyuki Japanese 0.2mm 330dtex Nylon Bead Thread B Light Blue 50m M46//7 .012/"
Miyuki Japanese 0.2mm 330dtex Nylon Bead Thread B Light Blue 50m M46//7 .012/"
Miyuki Japanese 0.2mm 330dtex Nylon Bead Thread B Light Blue 50m M46//7 .012/"
Miyuki Japanese 0.2mm 330dtex Nylon Bead Thread B Light Blue 50m M46//7 .012/"
Miyuki Japanese 0.2mm 330dtex Nylon Bead Thread B Light Blue 50m M46//7 .012/"

Miyuki Japanese 0.2mm 330dtex Nylon Bead Thread B Light Blue 50m M46/7 .012"

10m Spitzenband goldfarben Spitze Hochzeit Weihnachten Zierband 2.10 EUR/Meter. ONline Supersocke 6-fach,Quebec,Art 264,Color,mit Aloe Vera 6,93 EUR/100 g, Lang Yarns Elena 0018 100g Wolle 8.95 EUR pro 100 g, Stenzo Jersey Stoff Panel Orca Wal blau grau 1,10m, NP-7A 75mm Crepe Tape Binder Folder Bag Closer NEWLONG Fischbein others #247061. A5 A4 A3 Reusable Craft Stencil Furniture Walls Mandala Dreamcatcher 081, The Rubber Buggy Photo Play Paper Party Boy 6 x 6 Paper Pad 24 Sheets, 10 NEW JOB Sentiment Banners Card Making Scrapbook Craft Embellishments. Lana Grossa Wolle Kreativ Seta Fb 12 sandbeige 50 g. 15mm RED ROUND SPLIT KEY RING DOUBLE LOOP CRAFT FINDINGS NICKEL KEYRINGS, Dragons Knight Armour White Castle Riley Blake Fabric by the 1/2 Yard #C7663. Edelstahl Perlen Großlochperlen Röhre 9x25/9x12 Fädelloch 8mm Bartschmuckperlen, Rick And Morty Blips And Chitz Embroidered Costume Patch Adult Swim, 22 PIECES ALUMINIUM CROCHET NEEDLES SET YARN KNITTING SEWING HOOKS 0.6 TO 6.5 MM, White Iron-On Mending Tape 100cm x 35mm Quick and Easy Fabric Garment Repairs. Animals forest roe deer on grey nature 100% Cotton printed fabric kids FQ.10 x metal buckle single prong shoe bkl/ saddler leather craft belt strap 12MM. EASTER Iron On Patch Holiday Bunny Religious. 5 Millboard Joints 7mm to 25mm for complete Teddy Bear or Plush Animal TJ-1, cut peel stick Sticky Craft Self adhesive paper A4,6 sheets Decorative, Garden FAIRY & Trees Die Cut Outs Silhouette shapes x 13 Toppers Fairy Jars. AA22 Silver Plated Selenite Tourmaline Necklace Large Crystal Blade. Per 1/4 Metre Moda Fabric Cottontail Cottage Tiny Gingham Cobblestone,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Miyuki Japanese 0.2mm 330dtex Nylon Bead Thread B Light Blue 50m M46/7 .012"

tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Tourmalinated Quartz Smooth Round Gemstone Loose Beads 4/6/8/10/12mm 15. Alle definities van de staat bekijken : Subject / Theme: : FIAT 500 and ABARTH. Tamiya 1/24 Ferrari FXX K # 24343Speelgoed en spellen. Isle of Lewis Chess Set - Antique Red and Aged StoneSpeelgoed en spellen. Alle definities van de staat bekijken : Item Type: : Paint, Schnellkomposter Thermokomposter Komposter Ganzjahreskomposter GartenkomposterTuin en terras. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Gildan. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Manufacturer Part Number: : V-FORCE4R: Custom Bundle: : No, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Rio In Touch Grand WF7F Fly Line GREAT NEW Sport en vakantie. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, Modern/ Vintage: : Modern: Material: : Acrylic. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Lemark, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Dit betekent dat het object is geïnspecteerd. Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 4260513717352. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Ausländisches Produkt: : Nein. 2x FOIL Reclamation Sage Near Mint Magic modern legacy elf Core Set 2019 M19 x2Verzamelingen, Brand: : Cryptozoic Entertainment: Language: : English.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Miyuki Japanese 0.2mm 330dtex Nylon Bead Thread B Light Blue 50m M46/7 .012"

Miyuki Japanese 0.2mm 330dtex Nylon Bead Thread B Light Blue 50m M46/7 .012", Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Koorden en metaaldraad

Telefon

Whatsapp