“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

NEW John Deere Toddler Pink Horse Winter Fleece Lined Flap Stocking Cap LP68990

NEW John Deere Toddler Pink Horse Winter Fleece Lined Flap Stocking Cap LP68990Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Color: : Pink , Material: : 100% Brushed Polyester: Brand: : John Deere , UPC: : 840269195631 ,

NEW John Deere Toddler Pink Horse Winter Fleece Lined Flap Stocking Cap LP68990
NEW John Deere Toddler Pink Horse Winter Fleece Lined Flap Stocking Cap LP68990

NEW John Deere Toddler Pink Horse Winter Fleece Lined Flap Stocking Cap LP68990

Guatemala Soccer Baby Outfit Mameluco New W/O Tag Sizes 3 to 12 Months. 3 BLUE OR PINK BABY FEEDING BIBS WITH EMBROIDERY & VELCRO REAR FASTENING BABIES. BabyPrem Baby Girls Pink Dress Set Newborn 0-3 and 3-6m Summer Outfit, Colorado Embroidered Peace Sign Patch, Applique Letter design birth gift Personalised baby blanket, with FREE CAR STICKER BUY 3 GET 1 FREE JUST POO IT NIKE Funny Baby Grow, Portaspazzolini a muro Gedy ROMANCE 7x11x11 cm in acciaio inox bronzato. Parasol Pram Pushchair Universal Sun Shade Stroller Buggy Kids Baby Umbrella, DOUDOU ET COMPAGNIE LES PTITOUS SOURIS GRIS ATTACHE TETINE POIS RAYURE. 12 children ZOO Animals JIGSAW PUZZLE toy Party Bags Filler GOODY gift kidS, Baby boys shirt ivory M & S Autograph newborn age 3 6 9 12 18 24 months NEW, Safety 1St Double Door Decor Slide Lock Cabinet Baby Child Kids Security 2-Pack. Kitchen Rite Bread Slicer, LITTLE ME Red "DOGGIE PRINT" BLANKET SLEEPER BOY SIZES NWT, 7m+ Tommee Tippee Explora Roll 'N' Go Bib, New Dual Head Desk Clip Lamp Warm White Light with Swivel... 14W LED Grow Light. Baby Girl Dressing Gown White Fluffy bath Robe NEW. Julius Zöllner Jersey Nestchen Comfort Soft ca 180/35 cm Crazy Animals NEU.Jewelry Findings Claw Connector Shiny Silver 16x8mm 500 Lobster Clasps. Ex baby Boden girls pink cream striped top 0-3 3-6 months. 2x NEW iCandy Apple Pear Cherry SWIVEL CLIP/hook/buckle Shoulder Harness/Strap. Ex-Pro 24 Graduated filter set 9 rings 49-82mm for Cokin P-Series holder LF78. Jumping Beans Gray & Blue Snowman Slipper Socks Slippers Baby Boy 6-12 Months, HAND KNITTED BABY GIRL BEANIE HAT RED LACY FLOWER SIZES NEWBORN 24 MTHS NEW, Disney Prince On Board Car Sign Aladdin DB Baby On Board Car Sign,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

NEW John Deere Toddler Pink Horse Winter Fleece Lined Flap Stocking Cap LP68990

Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Hans-Textil-Shop, MIMOS Baby Pillow Bundle (Size XXL: 5-18 month) Pillow + Pillow coverBaby. Color: : Black: UPC: : Does Not Apply, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, ReleaseDate: : 2018-08-24: Color: : Blue. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Seat Type: : with gasket seat: Manufacturer: : NGK, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Type: : Decal: Displayed Make: : Any, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Passform: : Figurbetont: Marke: : Laura Scott. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Kinderzimmer: Motiv/Thema: : Eulen /Eule mit WUNSCHNAMEN, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 5 Stück MCOB LED Decken Einbaustrahler Zoe 230 Volt 3 Watt GU10 IP20 SchwenkbarHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Era: : Post-WWII (1942-1980): Player: : Ray Sadecki.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

NEW John Deere Toddler Pink Horse Winter Fleece Lined Flap Stocking Cap LP68990

NEW John Deere Toddler Pink Horse Winter Fleece Lined Flap Stocking Cap LP68990, Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden), Jassen, vesten, winterkleding

Telefon

Whatsapp