“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Beadalon® Quick Links™ Heart Shape Diamond Cut 22.5mm Silver Plated 14 pieces

Beadalon® Quick Links™ Heart Shape Diamond Cut 22.5mm Silver Plated 14 piecesCrafts, Beads & Jewellery Making, Jewellery Findings !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Beadalon® , Subtype: : Connectors: Type: : Findings , Material: : Base metal: UPC: : 035926091450 , ISBN: : Does Not Apply: EAN: : Does Not Apply , 。

Beadalon® Quick Links™ Heart Shape Diamond Cut 22.5mm Silver Plated 14 pieces
Beadalon® Quick Links™ Heart Shape Diamond Cut 22.5mm Silver Plated 14 pieces
Beadalon® Quick Links™ Heart Shape Diamond Cut 22.5mm Silver Plated 14 pieces
Beadalon® Quick Links™ Heart Shape Diamond Cut 22.5mm Silver Plated 14 pieces

Beadalon® Quick Links™ Heart Shape Diamond Cut 22.5mm Silver Plated 14 pieces

baby lock Seam Guide BLG-SG Sewing Accessory. Stroller Mothercare Luxury 100% Natural Sheepskin Liner For Pushchair Car Seat. Oriental Floral Purple Printed Poly Cotton Water Repellent Upholstery Fabric. Dirty Fingers "I'm Daddy's Cheeky Little Monkey" Baby Bodysuit Baby grow Gift, 50 Glasschliffperlen 4x3mm türkis blau grün metallic Facettenperlen Rondell, Organic Egyptian Exfoliating Loofah Body Pad Strap Natural Bath Scrubber Shower, Purple 54"/55" WIDTH BELLY BUTTON BUTTON STYLE TAFFETA FABRIC. TESSERE MOSAICO IN GOMMA EVA BUSTA 490 TESSERE 10 FOGLI COLORI ASSORTITI CM 1X1, Mengen Acryl Schmuck NEU Perlen Mettallic-Glanz oval 16x16 mm Knoten verschied. 1,3,5 Metre Easter Spring Gift Ribbon 25mm Butterflies Spots Girls Birthday, FLOWERS IN VASE Fabric Cotton Large Craft Quilting Panel 23" x 44". 96-tlg. Kartonset A4 270 g/m² ~ HQ Bastelkarton Kartenkarton Basteln ~ #27001.10 Stück Kristall Legierung Strass Charms Anhänger DIY Schmuck Zubehör, USE TO BLEND CHAMELEON COLOURS 5 SET CHAMELEON COLOR TOPS WARM TONES. Vintage Soft Printed Felt Fabric A4 Bow Maker Glitter Colour Felt Patchwork. 14 Count RIOLIS Counted Cross Stitch Kit 5"X6.25"-Bunny With A Candy, mohair silk wool yarn 30% OFF Purple NORO :Silk Garden LITE Solo #2014:, 32-54" LADYS VINTAGE KNITTING PATTERN DK LACE DETAIL CARDIGAN & TOP 81-137cm, LARGE BUTTERFLIES DIE CUTS 2.75" H Made with Glossy Cardstock Embellishments, Yarn 100g King Cole BIG VALUE TONAL CHUNKY Knitting Wool 2536 Humbug, Garn Häkelnadeln Kunststoff-Griff Stahl Häkelhaken 1,25 mm. FEUILLE 3D FLEURS PENSEE DAHLIA FUSHIA FLEURS CARTES DECOUPAGE PAPER 3D FLOWERS.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Beadalon® Quick Links™ Heart Shape Diamond Cut 22.5mm Silver Plated 14 pieces

Modified Item: : No: Material: : Lycra/Elastane, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Farbe: : Weiß Braun Holz: Herstellernummer: : nicht zutreffend, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : China. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : VOID. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden, Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Exact Material: : 95% Viscose 5% Elastane, Alle definities van de staat bekijken : Intimates & Sleep Size (Women's): : 0. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. ISBN: : Does Not Apply: Quantity: : 2 Discs. GERMANY RETRO JURGEN KLINSMANN NUMBER 18 TEE-SHIRT SIZE MEN'S XXL BRAND NEW Sport en vakantie. Hand and Wrist Exerciser (Shorty)Sport en vakantie, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Lieblingsmenschen Schriftzug Wanddeko Familie schönes Wohnen Holz XXL 65cmHuis, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : BRUMAR. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Beadalon® Quick Links™ Heart Shape Diamond Cut 22.5mm Silver Plated 14 pieces

Beadalon® Quick Links™ Heart Shape Diamond Cut 22.5mm Silver Plated 14 pieces, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Sluitingen en beugels

Telefon

Whatsapp