“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

12-18 Months M US Infant Robeez Special Occasion Crib Shoe Infant Black

Robeez Special Occasion Crib Shoe Infant, Black, 12-18 Months M US InfantBaby, Kleding en accessoires, Schoenen !. Staat:: Nieuw met doos: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 730838600621 , NumberOfItems: : 1: Brand: : Robeez , Model: : Special Occasion - K: MPN: : Special Occasion - K , Manufacturer: : Robeez: Binding: : Shoes , Label: : Robeez: Publisher: : Robeez , Department: : baby-boys: ProductGroup: : Shoes , Color: : Black: PartNumber: : 653083B , ISBN: : Not Applicable: EAN: : 0691038866548 , 。

12-18 Months M US Infant Robeez Special Occasion Crib Shoe Infant Black
12-18 Months M US Infant Robeez Special Occasion Crib Shoe Infant Black

12-18 Months M US Infant Robeez Special Occasion Crib Shoe Infant Black

Baby Boys 2 Pack Long Sleeved Tops in Grey/Blue or Green/Blue, Oomphies Boy's Sneakers Sunny Forest Size 10C, 2 x Tommee Tippee Baby Bottle Handles. Months New Baby Stroller Foxy Set All in One Lorelli Car Seat High Quality 0, New Baby Toddler All In One Fleece Pyjamas Jersey Nightwear Sleepsuit 0-18M, girls Baby Toddler Waterproof Bibs Crumb Catcher Boys. My Auntie is the Best at Everything Baby Bib Funny Feeding Dribble Muslin, twilight sparkle My Little Pony BEDDING SET Pink Different sizes available, Warmer Baby langarm Frottier Schlafanzug Mädchen Jungen Strampler Pyjama Kinder. LAMBS & IVY BABY COCOA CRIB SKIRT DUST RUFFLE MONKEY JUNGLE BROWN GREEN, Electronic LCD Thermometer Digital Baby Adult kids Medical Body Fever, BABEES© Premium Babydecke MINKY 50x75 Kuscheldecke Kinderwgen ÖKO 100% Baumwolle, Paul Frank Small Paul Infant toddler hats Cap NWT, 20 BLESSING Good Girl Custom Boutique 3.5" Wendy Bow Clip 474 No Wholesale, Only Child Expiring kids t-shirt new baby age size top design big Sister Brother. Gymboree Boys SPRING VACATION Blue Orange Plaid SHORTS 3t.First Steps Supersoft Fleece Baby Cot Blankets 75 x 100cm, sibling matching available Smocked Longall FREE SHIPPING!. John Lewis Baby Girls Blue/white 2 piece dress Floral Bow Print 3-24 months SALE. Polo Assn Baby/Toddler Boys Hooded Fleece Jacket Pants Outfit Set Tracksuit U.S. BABY BOY BLUE I LOVE MUMMY PERSONALISED WOODEN DUMMY CLIP/SAVER HOLDER CLIP, Infant Baby boy/Girl Winter Coat Infants Kid fleece Jacket Outwear, My Siblings Have Tails Gerber OnesieDogs Cats Pets Animal Lover Baby Romper, Icandy Bugaboo and more Hood fur trim for pushchair pram universal fit Stokke. PARASOL COMPATIBLE WITH SILVER CROSS SUN UV PROTECTED WAYFARER REFLEX POP, Gymboree Fairy Fashionable Girls Size 6-12 M Socks NEW,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

12-18 Months M US Infant Robeez Special Occasion Crib Shoe Infant Black

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Art: : Quiltgarn. accessorio Spremiagrumi ricambio originale robot Kenwood FPP210 KW714303Huishoudapparatuur, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Theme/ Shape: : animal: Colour: : gold. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, MPN: : K224: Country/Region of Manufacture: : United States, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Size Type: : Plus Size: Style: : Cardigans. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Drive Size: : 1/2in: Surface Finish: : Chrome. Herstellernummer: : 31636750: Produktgruppe: : Kupplung, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Vater Sugar Maple 7A Wood VSM7AW Drum SticksMuziekinstrumenten. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Spurstangen-Endstück Spurstange Gelenk Kugelkopf vorne links/rechts NK 5033509Auto. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Pin Clasp Antique Nickel Plate 1305-02Creatieve hobby's, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zombie Hugs Sleeves (50ct) Legion GAMING SUPPLY BRAND NEW ABUGamesVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

12-18 Months M US Infant Robeez Special Occasion Crib Shoe Infant Black

12-18 Months M US Infant Robeez Special Occasion Crib Shoe Infant Black, Baby, Kleding en accessoires, Schoenen

Telefon

Whatsapp