“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

PROLUNGA TERMOCOPPIA M9x1 60 cm 3440019

PROLUNGA TERMOCOPPIA M9x1 60 cm 3440019 Huishoudapparatuur, Overig !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 3440019 , Marca: : Puce: UPC: : Non applicabile , EAN: : 8056321247268 ,

PROLUNGA TERMOCOPPIA M9x1 60 cm  3440019
PROLUNGA TERMOCOPPIA M9x1 60 cm  3440019
PROLUNGA TERMOCOPPIA M9x1 60 cm  3440019
PROLUNGA TERMOCOPPIA M9x1 60 cm  3440019

PROLUNGA TERMOCOPPIA M9x1 60 cm 3440019

1g Küchen Waage Digitalwaage Küchenwaage kitchen scale KD7000 MyWeigh 7000g, Fixapart Adapter for Washing Machine, 10 Staubsaugerbeutel passend für Miele S 727i, 25pcs silver 25 pcs bronze 15mm Snap Button Metal tool set for leatherF4P4. Lasko Digital Ceramic Tower Heater 1500W Digital Display Timer Remote Control, HOOVER WHIRLWIND Deluxe Wheeled FLOOR BRUSH TOOL HEAD, AEG Electrolux Aktivkohlefilter Filter Elica Typ 303 Dunstabzugshaube 9029793602. Akku für Nikon EN-EL15b651342040mAhD600 D800 D7000 D7500 1 V1 Z6 Z7. Zell Cold Brew Coffee Stainless Steel Coffee & Iced Tea Maker Filter 32oz, LG 5231JA2010A composition external in-line fridge ice water filter genuine part, Kanji Japanese Chinese Tattoo WORD HOME FAMILY Letter CAR STICKER METAL DECAL, FindASpare Quality Carbon Brushes For Indesit Washing Machine W123SUK. New Genuine Tefal Red Grating Cone Attachment Fresh Express SS-193076 SS193076. Ukrainian luncheon napkins Set of 50 2 beautiful designs. T SHAPED SQUARE KEY RADIATOR BLEED KEY BLEED AIR FROM THE SYSTEM. Filtertüten Staubbeutel 2 Filter 10 Staubsaugerbeutel für Miele S 624i, Nachtmann Noblesse Rührglas Whisky Kristallglas Mixglas Cocktailglas Mischglas, Sieb Grobsieb Einsatz ORIGINAL Miele 5629710 Spülmaschine, Shark V15Z & V1510 Replacement Belt Fits Shark Bagless Cyclonic Hand Vac 6 PACK, Canada Charm Collection 12 Tibetan Silver Tone Charms FREE Shipping E31.Kuchenblech emailliert 450x370x39mm Herd Original Neff 438479 Mega1577 1653 3499. SAECO Commutatore Funzioni per Macchina da Caffè NINA CAPPUCCINO POEMIA CLASS, ARSENAL Football Baby ROMPER Sleep Suit Personalised Gift-Any team/colour Custom. Dash Mini Waffle Maker Compact Lightweight Small Kitchen Appliance Cooking NEW, HOWDENS HJA8620 ZANUSSI Washing Machine Main Outer Door Trim White Frame. 20 QT FLAT DOUGH G TYPE 20QT PLAIN HOOK FOR HOBART 20 QUART MIXERS ATTACHMENTS, KIT DI curvaTURA curva tubi RAME clima 5/8 1/2 1/4 3/8 mt 4,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

PROLUNGA TERMOCOPPIA M9x1 60 cm 3440019

Material: : 60% wool/40% silk: MPN: : BIRD-2. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Deko Schlitten "Zermatt" Dekoration Echtholz 20cm weißHuis, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does Not Apply. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). 2 Merlin or 2 extralight Bike Decal White letter black outline a set is 2 decalsSport en vakantie. Type: : Emergency Blanket: Color: : Orange/Silver, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. Material: : 100 % Polyester: Stil: : Schirmmütze, 2 x Bremsschläuche Vorderachse Links & Rechts für BMW 5er E39 Auto, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes, Alle definities van de staat bekijken : Model: : REACTIK+, Produktart: : Jacke: Material: : Nylon, Alle definities van de staat bekijken : Main Colour: : Blue, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Teilehersteller/Anbieter: : LuK: Produkttyp: : Kupplungssatz. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Brand: : EK SUCCESS: MPN: : DJJ049 TIGGER, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Main Colour: : Sunny Forest: Shape: : OTHER.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

PROLUNGA TERMOCOPPIA M9x1 60 cm 3440019

PROLUNGA TERMOCOPPIA M9x1 60 cm 3440019, Huishoudapparatuur, Overig

Telefon

Whatsapp