“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

VINTAGE SEWING MACHINE BOBBIN WINDER RUBBER SINGER 99K 66K 185K 201K 15K & MORE

VINTAGE SEWING MACHINE BOBBIN WINDER RUBBER SINGER 99K 66K 185K 201K 15K & MORECreatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc. !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Non-Domestic Product: : No , Type: : Bobbin Winder Rubber Wheel: Modified Item: : No , MPN: : Does Not Apply: Custom Bundle: : No , Brand: : Singer: Compatible Brand: : For Singer , EAN: : Does not apply ,

VINTAGE SEWING MACHINE BOBBIN WINDER RUBBER SINGER 99K 66K 185K 201K 15K /& MORE
VINTAGE SEWING MACHINE BOBBIN WINDER RUBBER SINGER 99K 66K 185K 201K 15K /& MORE
VINTAGE SEWING MACHINE BOBBIN WINDER RUBBER SINGER 99K 66K 185K 201K 15K /& MORE
VINTAGE SEWING MACHINE BOBBIN WINDER RUBBER SINGER 99K 66K 185K 201K 15K /& MORE
VINTAGE SEWING MACHINE BOBBIN WINDER RUBBER SINGER 99K 66K 185K 201K 15K /& MORE

VINTAGE SEWING MACHINE BOBBIN WINDER RUBBER SINGER 99K 66K 185K 201K 15K & MORE

BLACK CROCHET TRIM 5CM'S WIDE APPROX. GUIPURE SOLD PER METRE, Schneckenhaus Stickpackung mit Perlen Stickset Stickvorlage Stickbild 33, BT 5000 baby monitor parent unit works with bt 6000. CHRISTMAS BAUBLES JAD10043 JEANINES ART FROSTY ORNAMENTS CUTTING DIE, 125 CRYSTAL CHAMPAGNE 6x4mm Rice Shaped Beads Loose Czech glass beads, 4 Single Lunch Paper Napkins for Decoupage Party Craft Vintage Art Poppies. tissu lycra fin noir. Ralph Lauren Polo Suit Replacement Set of 4 Gold Buttons Blazer Jacket A2. Annie's crochet pattern leaflet Bowtie Quilt Afghan ~ Patchwork Quilt Style, Farbroller, Nickelodeon Paw Patrol Marshall und Chase Mal-Set mit Malschablonen. Glitter Cactus Cacti Repeats 2 Designs LP 3D Stickers, LOT de 12 BAGUES SUPPORTS ARGENTE FIMO plateau 8mm REGLABLES SANS NICKEL bijoux. Thread Protector Gimp French Wire Bullion Silver Gold Tone 7 Sizes 12In 30cms, 2,80 €/m 50cm STOFF BAUMWOLLE zerknittert gestreift goldener Faden orange. 100 SEWING NEEDLES DBX1 16X231/257 1738 MANY SIZES. 3/4" Sew-On Hook and Loop Fasteners 25 Yard Roll Color Black White. Malmesser Malspachtel Palettmesser Set 5tlg & 2tlg wählbar, Pink Floyd # 20-8 x 10 Tee Shirt Iron On Transfer, 100Pcs Mini Bees Self Adhesive 9x12mm Wooden Bumble Ladybug Craft Card Toppers.Nickel-Stab-Anode 99,6% Elektrode 10 cm x 6 mm Galvanik Rundstab Elektrolyt 100. Disney Mickey Mouse Vacation Title Die cut Scrapbook Embellishment 3D, Ripstop Waterproof 60"W Dwr Khaki Military Coated Fabric Outdoor 1.9 Oz, Pants and Hat Sewing Pattern Simplicity 8526 Child's Tops, Cotton Rich Sewing Dress Fabric Kent 2 Classic Gingham Fabric Navy. White Chalk Pen Writer For Chalkboards Dry Erase Craft Decor. 10pg ~30824-9 We R memory Keepers 4x4 Ring Album ~ NEON TEAL Stripes. DINOSAUR Fabric Cotton Craft Quilting Large panel Jurassic T Treasures 23" x 44", Cuckoo Clock Charm/Pendant Tibetan Antique Bronze 25mm 10 Charms DIY Jewellery.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

VINTAGE SEWING MACHINE BOBBIN WINDER RUBBER SINGER 99K 66K 185K 201K 15K & MORE

zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : 100% COTTON FABRIC: : SOLD BY THE YARD. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, EAN: : 0874917000473: Brand: : Trimmer. 1 SCENTSY Baby's Breath Full Size Warmer DISCONTINUED Retired 3D Flower Huis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Sufix, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. 8067 Thermostat FACET LADA SAMARA 1100 1300 1500Auto, ISBN: : Does Not Apply: Quantity: : 2 LED Bulbs, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). 2800W Twin Softbox 8 Fluorescent Bulb Daylight Continuous Lighting & Padded BagFoto en camera. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Jouet kinder Puzzle 3D mer requin 635006 Allemagne 1993Verzamelingen. 2006 Topps Total Sports Illustrated for Kids Power #SI23 Tom Brady Football CardSports Mem, Professional Grader: : Not Professionally Graded: Product: : Single-Insert. Era: : Modern (1970-Now): Season: : 2017-18.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

VINTAGE SEWING MACHINE BOBBIN WINDER RUBBER SINGER 99K 66K 185K 201K 15K & MORE

VINTAGE SEWING MACHINE BOBBIN WINDER RUBBER SINGER 99K 66K 185K 201K 15K & MORE, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Onderdelen en accessoires

Telefon

Whatsapp