“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

10PK SCHMETZ 15X1 HAX1 130/705H UNIVERSAL HOME SEWING MACHINE NEEDLES # 12 80

10PK SCHMETZ 15X1 HAX1 130/705H UNIVERSAL HOME SEWING MACHINE NEEDLES # 12 / 80Crafts, Sewing, Sewing Machine Accessories !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : S-1709, 15X1-12, 130/705H , Brand: : SCHMETZ: UPC: : Does not apply ,

10PK SCHMETZ 15X1 HAX1 130//705H UNIVERSAL HOME SEWING MACHINE NEEDLES # 12 80
10PK SCHMETZ 15X1 HAX1 130//705H UNIVERSAL HOME SEWING MACHINE NEEDLES # 12 80

10PK SCHMETZ 15X1 HAX1 130/705H UNIVERSAL HOME SEWING MACHINE NEEDLES # 12 80

Wolle Kreativ! Lana Grossa 365 Yak Fb 6 schilfgrün 50 g. Haberdashery Supplies ~ 3 metres x 2mm Knobbly Braid PINKS MIX ~, CHOOSE COLOUR & LENGTH TOP QUALITY 23MM WIDE BIAS BINDING ACETATE SATIN. SPELLBINDERS Shapeabilities ADORIA SQUARE SHADOWBOX FRAME Dies S5-390. DIY 3D Red Lips Alloy Bling Glass Gems Flatback Decoden Cabochons deco kit. Hampton Bay LED Flush Mount 64-Watt Acrylic Dimmable Rectangle Brushed Nickel. 50pc Raw Brass Nautical Tropical Fish Charms 4174, Druckknopf Metall Knopf Knöpfe 10 Stück Weinrot 18 mm groß #3452#, better RICH.Wife.Mum.Friend Chocolate Coffee Men Engraved wooden plaque sign. Upholstery Curtain Fabric Quality Plain Soft Linen Woven Look Chenille In Purple, 1 Stück Moosgummi Crepla Platte 2 mm 30x40 cm. 10 x 7 White Blank Cards and Envelopes 258. TDF33 per pack of 20 Impex Deluxe Necklace Tag Jewellery Findings Silver, Per Metre Byesta Fany Lace Edge White Hearts On Blue Bias Binding 12mm Wide. 12*9*5 cm Weiß Pozellan 6CE0836 Clayre & Eef Kaffeetasse mit Untertasse Ø 13*2. Flowers Straw Hats Shoes Handbags Silky Sheer Fabric, Clear Printmaking Plates 6X8 Pack Of 3. Black Metal Garden Wall Planters or Pot Holders Decorative 2 Sizes Available. 6 mm 40 Glaswachsperlenn in hellem Lila, OMAHA ONE-WAY SIGN EMBROIDERED IRON-ON PATCH applique NEBRASKA SOUVENIR ROAD.8 Antiqued Silver Pewter Made with Light Sapphire Blue Swarovski Crystals *, 100% Cotton Africa Ankara Wax Print Fabric 6 Yards Oxford Blue Orange. DMC 7" WHITE EFFECT ROUND 2 IN 1 EMBROIDERY CROSS STITCH HOOP MV0033L/175. HQRP A/V TV Cable for Panasonic PV-DV100 PV-DV101 PV-DV102 PV-DV103 PV-DV121. 6/0 Japanese seed beads Transparent Lt Sapphire Silver Lined round beads. 20 x C6 PAPER INSERTS TO COMPLIMENT OUR A6 POCKETFOLDS & CARDS SEE COLOUR CHOICE, 5'' or 6'' Lowenbrau Logo Sticker Car Bumper Decal 3''. Patchworkstoff 0,3m Weihnachtsstoff Fischgrät Muster 1,1m breit €20/m², Rundstricknadel Messing 100 cm/4,0 mm Lana Grossa Wolle Kreativ,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

10PK SCHMETZ 15X1 HAX1 130/705H UNIVERSAL HOME SEWING MACHINE NEEDLES # 12 80

Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Nigra. Metal Bookmark Page Marker with Charm I Love Heart Names Male L LevSieraden en horloges. Stetson Berretto calotta in Cotone Ocala Kleding en accessoires, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Garment Care: : Machine Washable: Material: : Polyester, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, EarthAware™ Organic Baumwoll Sporttasche Tragetasche ReisetascheSport en vakantie, Alle definities van de staat bekijken : Material: : 91% Baumwolle. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Alle definities van de staat bekijken : Size: : Adjustable, Charm Material: : Metal: Style: : Traditional, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : FOX RACING CO, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : unbranded. MPN: : Cocktail-kleid Etui-Kleid Dress Rundhals-kleid Party Business: Ausschnitt: : Rundhalsausschnitt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, UNCIRCULATED STYLE #2855-LADIES TWO LENGTH SKIRT & FITTED JACKET PATTERN 8-18 FFCreatieve hobby's. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : EAN: : Does Not Apply, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Material: : Metall: Größe: : 9 mm, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, Alle definities van de staat bekijken : Replaces Old Part Number(s):: : 7510042824.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

10PK SCHMETZ 15X1 HAX1 130/705H UNIVERSAL HOME SEWING MACHINE NEEDLES # 12 80

10PK SCHMETZ 15X1 HAX1 130/705H UNIVERSAL HOME SEWING MACHINE NEEDLES # 12 80, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Naalden

Telefon

Whatsapp