“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

EYELETS CARD MAKING/SCRAP BOOKING/CRAFTS 100 FALL/AUTUMN QUICKLETS

100 FALL/AUTUMN QUICKLETS (EYELETS) - CARD MAKING/SCRAP BOOKING/CRAFTSCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Eyelet Outlet , Main Colour: : Browns/Pinks: Sub-type: : Eyelets , MPN: : 225: EAN: : 879693009511 ,

EYELETS CARD MAKING//SCRAP BOOKING//CRAFTS 100 FALL//AUTUMN QUICKLETS
EYELETS CARD MAKING//SCRAP BOOKING//CRAFTS 100 FALL//AUTUMN QUICKLETS
EYELETS CARD MAKING//SCRAP BOOKING//CRAFTS 100 FALL//AUTUMN QUICKLETS

EYELETS CARD MAKING/SCRAP BOOKING/CRAFTS 100 FALL/AUTUMN QUICKLETS

LIGHT UP MY LIFE SCARF from HEART STRINGS FIBER ARTS. Set of 6 WESTERN HORSE SADDLE TACK ANTIQUE GOLD BERRY CONCHOS 1" screw back, Tropicana Quilt Pattern, 6 Mixed Scary Halloween Design Wood Buttons 15mm Sewing crafts Free P&P, Black Red Green MultiStripe Indoor Outdoor Upholstery Swavelle Mill Creek Fabric. EUROPEAN PATTERN MYLAR STENCIL CRAFT HOME DECOR PAINTING WALL ART 125/190 MICRON, Silver Overlay Earwires, 2 x Vax S2S S2S-1 S2ST S2S Steam Mop Compatible Microfibre Pads Hard Floor Pro, 8 BOUTONS brun Noir 1,4 cm 14 mm pied 1/2 Sphère button mercerie black sewing. 3 Quality Metal Cutting Dies Of Children Reading Singing ***UK Seller** A8, PHILIPS Hue Wellness Nachttischleuchte Tischleuchte Amazon Alexa. Celtic Moon Pentagram Star Polymer Clay Push Mold DIY Wicca Pagan Jewelry. NO 95A* WOMENS LADIES CARDIGAN & JUMPER Knitting Pattern 4 PLY 32-42", Copper Rhinestone Crystal Flower Sprays2 Spraysfor Corsages and Accenting, SOLID BRASS Bridle Buckle Leathercraft Harness 50 mm STRONG HEAVY DUTY 2". 1 MORCEAU CUIR DE VEAU GRAIN VERT EMPIRE 25.00x15.00 cm 1° CHOIX, PORTALEGNA SILVER A IN FERRO BATTUTO, Geometric Squares Woven Metallic Brocade Dress Fabric EM-2243-NavyTurq-M, Edelstahl TOP-Angebot Flacher Teller mit Griffen zum "beperlen".Baby Boy Smart Shirt Style Formal Bodysuit Body Shirt Long Sleeve 0-18M. KUS 200 Versilbert Blumen Perlen Beads Ende Kappen 6x5mm. 6 St John Replacement Buttons. 5 YARDS ANTIQUE GOLD BRAID WAVE RICK RACK WITH RED PICOT RIBBON, 1 CRAFTABLES PUNCH Streu-Motive Stanzschablone MARIANNE DESIGN 1434. Flower Tube & Cap 24cc for Fresh Flowers in Mixed Arrangements 10 20 50 or 100. Irish Crochet Lace Vintage Antique Pattern Book Rose Flowers Motifs REPRINT.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

EYELETS CARD MAKING/SCRAP BOOKING/CRAFTS 100 FALL/AUTUMN QUICKLETS

Alle definities van de staat bekijken : Shade: : Black. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Stil: : Sonstige Freizeithosen, Schumacher SPEED PACK - M3 Steel Nut Black (pk8) - U4835Speelgoed en spellen. Produktart: : LEDs: Marke: : Markenlos, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : LEGO, Fasergehalt: : Baumwolle: Muster: : Für Kinder. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Main Stone Treatment: : Not Enhanced: Main Stone: : London Blue Topaz. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. ATE BREMSSCHEIBEN BELÜFTET Ø312+BELÄGE+VWK VORNE VW SHARAN 7N 1, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), For Bike Type: : Cruiser: Color: : Black/Silver, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer Part Number: : AIM1713, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Extra Description: : Micro-V® Kit: MPN: : 69169RMP. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Bundle Listing: : Yes. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

EYELETS CARD MAKING/SCRAP BOOKING/CRAFTS 100 FALL/AUTUMN QUICKLETS

EYELETS CARD MAKING/SCRAP BOOKING/CRAFTS 100 FALL/AUTUMN QUICKLETS, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Inslagringen

Telefon

Whatsapp