“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

BabyGirl Toddler Child Soft Comfortable Pink Seat Pad Cushion MAXI-COSI Stroller

BabyGirl Toddler Child Soft Comfortable Pink Seat Pad Cushion MAXI-COSI StrollerBaby, Strollers & Accessories, Stroller Accessories !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : ISBN: : Does not apply , Theme: : MAXI-COSI strollers: Adorra, Dana, and Kaia: UPC: : Does not apply , Color: : Fuchsia: EAN: : Does not apply , MPN: : Does not apply: Model: : MAXI-COSI strollers: Adorra, Dana, and Kaia , Brand: : Does not apply: Age: : Child, Boy, Girl, Infant, Toddler , 。

BabyGirl Toddler Child Soft Comfortable Pink Seat Pad Cushion MAXI-COSI Stroller
BabyGirl Toddler Child Soft Comfortable Pink Seat Pad Cushion MAXI-COSI Stroller
BabyGirl Toddler Child Soft Comfortable Pink Seat Pad Cushion MAXI-COSI Stroller
BabyGirl Toddler Child Soft Comfortable Pink Seat Pad Cushion MAXI-COSI Stroller

BabyGirl Toddler Child Soft Comfortable Pink Seat Pad Cushion MAXI-COSI Stroller

NIKE TANJUN TDV BLACK/HYPER PINK/WHITE STRAP SLIP-ON BABY INFANT TODDLER SIZES. Snow Bear Snowsuit Sizes New Born 3-6 months sky/pink 0-3 months Snowsuit. Gap High Stretch Slim Knit Jeans Pants Soft Toddler Boy Denim Pant Dark Wash NWT. 10pcs 1cm width Clothing Rhinestone For Buckle Bikini Connector Appliques Swimmi. handmade crochet baby blanket set,girls,sweater,cap,diaper,cover.Made to order... AVENT set completo sistema via vasetti latte, Sz Silver 6,7,8,9,10,11,12 Disney Frozen Anna & Elsa Girls' Mary Jane Shoe, Culligan D-250A 0.5 Micron Standard 10 Inch Undersink Carbon Water Filter, Carters Baby Girls Stripe Print Ruffle Romper, Funny Baby T-shirt "I only Cry at Ugly People" Tee Boy Girl Clothes Gift, Silver Engraved Cufflinks Cuff & Links Gift Wedding Personalised Groom Cuflinks. for Cot or Pram Blue Lollipop Super Softy Baby Blanket 100 x 80 cm, Tommee Tippee Sportee Bottle BPA-Free 2X 10 floz/300ml Purple & Pink 12m. montana :conic Trinkglas 6er Set Wasserglas Saftglas Trinkbecher Glas 170 ml. Baby-Hüttenschuhe NEU Baby Naturleder Hausschuhe weiß-blau. New Jojo Maman Bebe Newborn Girls Sleepsuit Bodysuit Set Baby Girls Babygrow £16. Genuine echo Part GRIP C412000360, Baby Boys Snowsuit Winter Coat Pramsuit Hooded Fully Fleece Lined. Jersey Fitted Sheet Compatible With Hauck Face to Me Bedside Crib 55x90cm.Knitting Kit Gift Tin 3 delightful Patterns to make and enjoy Great Gift, MAM Self Sterilising Anti Colic Starter Set Small Available 3 Colours, K-Swiss Tubes Infinity Vulc Flamingo Pink White Toddler Style 25482-627. Hoffman Batiks L2634-494 Bali Chop Geometric Rice Raven Black Priced Per ½ yd. Girls Dress Outfit Kids Baby Occasion Party Wedding Formal Navy Short Sleeve, Tie Dye Baby Boy Girl 100% Cotton Body Suit Shower Gift Unique PJs Black Grey, 30x18" Baby NEST Pink Blue Girl Boy Double Sided Size 75x45cm,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

BabyGirl Toddler Child Soft Comfortable Pink Seat Pad Cushion MAXI-COSI Stroller

Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Color: : Black: Style: : Athletic Sneakers, Sonnenlicht: : Volle Sonne: Marke: : Magic Garden Seeds, MPN: : Does Not Apply: Custom Bundle: : No, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : Edgings, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, 25 pcs 10-12" long Bright Yellow Dyed Rooster COQUE tail Feathers for craftingCreatieve hobby's, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Material: : 100% Cotton: Size: : 21 x 21 (Approx). Alle definities van de staat bekijken : Style: : Dress. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Fram, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), For BMW e34 SMOKED Side Repeaters dark Indicators turn signals blinker markersAuto. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Size: : 10oz mug. 12 DELUXE Fuchsia Latex BALLOONS Helium Grade 11 inchHuis. Country/Region of Manufacture: : India: Room: : Bedroom, Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

BabyGirl Toddler Child Soft Comfortable Pink Seat Pad Cushion MAXI-COSI Stroller

BabyGirl Toddler Child Soft Comfortable Pink Seat Pad Cushion MAXI-COSI Stroller, Baby, Kinderwagens, combi's, access., Kinderwagens, combi's: access., Stoelbekleding

Telefon

Whatsapp