“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Techniques For Machine Knitting Part 1-76 pages

Techniques For Machine Knitting Part 1 - 76 pagesCreatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Sub Category: : knitting machines , Brand: : Unbranded: Craft: : knitting machines , MPN: : Does Not Apply: UPC: : Does not apply ,

Techniques For Machine Knitting Part 1-76 pages
Techniques For Machine Knitting Part 1-76 pages
Techniques For Machine Knitting Part 1-76 pages
Techniques For Machine Knitting Part 1-76 pages
Techniques For Machine Knitting Part 1-76 pages

Techniques For Machine Knitting Part 1-76 pages

Ladies Sleeveless Summer VEST TOP KNITTING PATTERN Perle DK 32-38 in Textured, APPA14 10 Bélières Argenté pour bracelet Européen 14x11mm. Pack of 2 Vistaplan Grey A0 Plan Hangers No Handles HA0, IRELAND FLAG PATCH IRISH EMBROIDERED REPUBLIC EMBLEM w/ VELCRO® Brand Fastener. Rasch Bambino Dekostoff Baumwollstoff Gardinenstoff Meterware Patchwork pastell, 25 x Huge Ripple Spacer Beads 15mm Large 6mm hole & 9mm alloy spacer Free P&P, winter,snow man reindeer -X92 Christmas 4 Single paper decoupage napkins. Le Summit Patchwork And Quilting Ruler With Grid 4" 4.5" 6" 6.5" 9.5" 6 x 12", 10 Breloques _ Croix argentée 21x11,5mm _ Perles charms création bijoux _ B460. Cotton Fabric and Panels Josephine Wall Butterfly Fairy Sky Fat Quarters, Coats Duet Sewing Thread 100% Polyester Cordonnet 30m 04115, KRUPS XP344C51 Calvi Steam & Pump Compact Espresso Machine Black & Accessories. Trimcraft First Edition Accessory Every Day Good Health Sticker Book. Velvet Plush Throw/Blanket Carved Leaves Color, Christmas Fabric Riley Blake White Home for the Holidays Main.Sticker pc portable autocollant Flammes réf 170, FIOCCHI FIOCCO NASCITA DA RICAMARE A PUNTO CROCE NUVOLA COCCARDA IN AIDA. Unicorn Multi-colour Night Light, 16mm black onyx teardrop beads 15.5" strand. Frog Pond Fun Balloons Animal Kids Birthday Party 7" Paper Dessert Plates, 5455 EMT B39 RED & BLACK CROSS MEDIC 3" Round iron on patch. RV641 Riva Home Moselle Tie Back, ROSE & HUBBLE 100% COTTON 5 FAT QUARTERS MUSTARD & LIME GREEN 50 CM X 55 CM, 5 Yards Christmas Numbers Kids Child Baby Glitter Red Green White Wired Ribbon 1, 4 Crane Charms Antique Silver Tone 3D With Faux Pearl SC6359.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Techniques For Machine Knitting Part 1-76 pages

Holiday: : Halloween: Type: : Costume Accessory, Rubie's Adult Hombre Halloween Costume Poncho And Sombrero. Numéro de pièce fabricant: : Non applicable: tailles: : M, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, BABY GIRL TWINKLE LITTLE STAR White Tutu Romper Newborn PRESENT Love CHRISTMASBaby. Wesco Küchenrollenhalter mint 322104-51 Rollenhalter für Küchenrolle ToiletteHuis, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Foto Magnete: : Nürnberg. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Surprise 44th BIRTHDAY Apron Excellent Birthday Gift Tabard / BBQ / Hotel / CookHuis, 8pc 20mm Royal Purple Dommed Jacket Coat Trouser Cardigan Kids Button 0771Creatieve hobby's. De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld, Tyre Width: : 28mm: For Bike Type: : Racing Bike. Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Color: : Gray: Hosiery Size: : 9-11. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Numéro de pièce fabricant: : Non applicable: Marque: : Boutique Mister-Express. 50 Führungsdorn Aluminium Rad Räder Reifen Wagenheber #3Auto, Ignition Coil for 1994 Suzuki RF 900 RRAuto's. Main Colours: : Black: Colour: : Black, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Style: : Beaded: Metal: : Rose Gold Filled, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Pattern: : No Pattern: Country/Region of Manufacture: : Poland. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Fabric.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Techniques For Machine Knitting Part 1-76 pages

Techniques For Machine Knitting Part 1-76 pages, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Machinebreien, Breimachines

Telefon

Whatsapp