“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

6 natur Mala Perlen 4 Rudraksha 8 oder 10 mm 109 Stück/ Strang 1x

Rudraksha, natur Mala Perlen 4, 6, 8 oder 10 mm 109 Stück/ Strang 1xCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : BACATUS Die Perlerie , Material: : Perle: Produktart: : Perlen , Art: : Perlenstrang: Verkaufsform: : Strang , 。

6 natur Mala Perlen 4 Rudraksha 8 oder 10 mm 109 Stück// Strang 1x
6 natur Mala Perlen 4 Rudraksha 8 oder 10 mm 109 Stück// Strang 1x
6 natur Mala Perlen 4 Rudraksha 8 oder 10 mm 109 Stück// Strang 1x
6 natur Mala Perlen 4 Rudraksha 8 oder 10 mm 109 Stück// Strang 1x
6 natur Mala Perlen 4 Rudraksha 8 oder 10 mm 109 Stück// Strang 1x

6 natur Mala Perlen 4 Rudraksha 8 oder 10 mm 109 Stück/ Strang 1x

Pieces To Treasure Avoca Totes Bag Pattern Two Sizes. HY-KO ST-5 5" Reusable Stencil Kit. 1/4 YD 100% WOOL FOR RUG HOOKING OR WOOL APPLIQUE ~ BUSY BODY, 100m polyester sewing thread alll colours 99p per reel, 1 2 3 METRE METRES EASTER BUNNY 1" GROSGRAIN RIBBON 25MM, Africa Wakanda Series Embroidered Patch Iron-On Souvenir Explore National Park. ilauke Snap Pliers 400 Set Snap Buttons Fastener 20 Colors with 30pcs Plastic, Ex-Pro® Orange Hard Clam Camera Case for Olympus mjµ Stylus SP350 SP700. 4Sticker CREApop Geburtstag Hochzeit Feier Einladung Scrapbooking Karte basteln, 2 & 3 Tier Corner Bathroom Bath Room Shower Caddy Organiser Tidy Rack Shelf Unit. 16 Vintage French Advert retro iron on transfers Victorian era. Notice No Whining Beyond this Point Laminated Funny Sign, Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-R1440. Zoo Animal Treat Gift Boxes Birthday WEDDING Favor SHOWER 1 Dozen Boxes, M43 6 Vintage Style Embroidery Lace APPLIQUE Motif Antique White Rose Flower.ALLOVER FERTIGSCHAL ÖSEN SCHAL VORHANG GARDINE 140 x 250 010 GRAU B 70029 JOOP. Non-Spill Paint Pot and Lid Set 10 Pieces, 9x Geschirrtücher Küchentücher Putztücher Poliertücher 100% Baumwolle rot. "HAPPY HAPPY HALLOWEEN" Iron On Embroidered Patch Witch on Broom Black Cat. Wäschekorb Wäschesammler 2 Fächer rechteckig Wäschesortierer faltbar Wäschetonne, 3mm MDF Step Mum with Flower including Stand. Exclusive Quilt Pattern Designed for UC Quilts One Dog's Daydreams Mary Downes. Thea Gouverneur Counted Cross Stitch Kit 19.25"x26.5"-american Wild Flowers On. 5 Pretty THANK YOU Greeting Card Craft Message Sentiment Banners Tags BUY2G1FREE,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

6 natur Mala Perlen 4 Rudraksha 8 oder 10 mm 109 Stück/ Strang 1x

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. MPN: : Does Not Apply: Material: : Polycotton. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Country/Region of Manufacture: : United States: Type: : Worsted Yarn, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Zap Chef, Kinsman KEatlery Weighted Utensil - Sold Individually or as Set - #1179XHuis, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Reinigung:: : Einfache Reinigung, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Unbranded. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Topwater, Country/Region of Manufacture: : India: Sizable: : No, Farbe: : Schwarz: Ausschnitt: : Rundhals, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. PARAURTI ANTERIORE DA VERNICIARE FIAT IDEA 2003-2009 TOP QUALITYAuto's. Modell: : PARTNER: Abgasanlage: : Komplette Auspuffanlage, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, MPN: : TR321: Length: : Short Regular Long. MPN: : Does not apply: Material: : 100% Cotton Jersey. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Modified Item: : No: Non-Domestic Product: : No. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

6 natur Mala Perlen 4 Rudraksha 8 oder 10 mm 109 Stück/ Strang 1x

6 natur Mala Perlen 4 Rudraksha 8 oder 10 mm 109 Stück/ Strang 1x, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp