“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Fellhof Maxi Baby Lammfell-Stieferl hellbraun

Fellhof Maxi Baby Lammfell-Stieferl hellbraunBaby, Kleding en accessoires, Schoenen !. Staat:: Nieuw met doos: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. Alle definities van de staat bekijken : Schuhgröße: : Bitte Größe auswählen , Farbe: : Braun: Marke: : Fellhof , Breite: : Medium: Stil: : Baby - Krabbelschuhe , Besonderheiten & Verschluss: : Schlupfschuh: Material: : gewachsenes Lammfell (Double Face Sheepskin) , 。

Fellhof Maxi Baby Lammfell-Stieferl hellbraun
Fellhof Maxi Baby Lammfell-Stieferl hellbraun
Fellhof Maxi Baby Lammfell-Stieferl hellbraun

Fellhof Maxi Baby Lammfell-Stieferl hellbraun

2 starke Leder-Riemen schwarz Rollschnalle 2,0 x 45,0 cm Kinderwagen Top v LWPH. GYMBOREE SWIM SHOP BLUE OCTOPUS FISHING SWIM TRUNKS 3 6 12 18 24 3T NWT. 1PC~GOLD THREAD BOWLING~IRON ON EMBROIDERED APPLIQUE. DOUDOU ET COMPAGNIE CHAT MARIONNETTE ROSE POMPON VIOLET LOVELY NEUF 11, BLACK ARROWS BABY BEDDING SET COT COT BED 3,5,9 Pieces COVER BUMPER CANOPY+more, Kenwood scheda PCB planetaria Chef Sense KVC50 KVL60 KVC5000 KVL6000 KVL6030. GYMBOREE SNOW BEAR ORANGE BEAR WAFFLE L/S BODYSUIT 0 3 6 12 18 NWT. 20 PRS OF NEW GIRLS 1ST SIZE SOCKS IN VARIOUS COLOURS ALSO SOLD IN 5 OR 10 PRS.. IKEA NYMANE Deckenspot/1 Spot in weiß; A+ Deckenleuchte Deckenlampe. Tommee Tippee Milk Powder Dispensers Baby Formula Milk Storage Travel Pots x 6, Maxi-Cosi Citi CX Fußstütze Ersatzteil Nr SPR053190 SPR053190 9a. Wandtattoo Leuchtaufkleber Schnee Königin leuchtend Eis Prinzessin 10866, BABY GAP GIRL DISNEY BABY DUMBO SHIRRED DOUBLE-LAYER ONE-PIECE NWT 0-3M 3-6m. Baby on Board Sticker Decal Child Feet Health & Safety Window Bumper Warning, Grill Mark ABS Plastic/Steel Wire Grill Brush with Scraper.❤️ Babydecke bestickt mit Name und Datum ⭐️BEIGE mit ROSA GIRAFFE⭐️ ❤️, YOU'RE MY VALENTINE PERSONALISED BABY GROW VEST CUSTOM FUNNY GIFT VALENTINES DAY, 3mm Satin Ribbon Long Tail Double Bows with 5 Pearl Beads Free P&P, FARBE PINK BIECO KINDER KLEIDERBÜGEL KUNSTSTOFF 8 STK. WMF Kinderbesteck-Set 4-teilig Knuddel Edelstahl rostfrei NEU. Sue Dix SWEET DIXIE Dies HAPPY GRADUATION DAY Cut Emboss Stencil SDD295 Scroll. Baby infant girl ombre pink and gold mini lace crown photo prop Free Ship In US.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Fellhof Maxi Baby Lammfell-Stieferl hellbraun

MPN: : does not apply: Width: : Up to 45''. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Bundle Listing: : No: Model: : DW2170. MPN: : FG3160RDEDAY1: Modified Item: : No, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Item model number: : PQP-0010-ST: Brand: : GTI - Graph Tech Innovations. Manufacturer: : Warrior: Brand: : Warrior, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Artikelnummer: : 15705066: Produkttyp: : Querlenker, SR42B 31A NJ42AD 41Y 11M GS450 GL51D SR41B GS450U GN71D. Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer Part Number: : 580254910, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Shoe Size: : UK 6, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Garment Care: : Machine Washable: Material: : Cotton Blend. Stil: : Wash & Go Capri: Schrittlänge: : 54 cm. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Best 150 GPD RO Membrane Filter +Housing High Quality Commercial Water TreatmentHuishoudapparatuur. Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : Edible Sugar Paste, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, On our 1st Wedding Anniversary greetings cardHuis, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 4 Kalonian Behemoth = Green m10 Magic 2010 Mtg Magic Rare 4x x4Verzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Fellhof Maxi Baby Lammfell-Stieferl hellbraun

Fellhof Maxi Baby Lammfell-Stieferl hellbraun, Baby, Kleding en accessoires, Schoenen

Telefon

Whatsapp