“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Besafe Car Seats Bugaboo Donkey TWIN DUO Adapters for Maxi Cosi

Bugaboo Donkey TWIN DUO Adapters for Maxi Cosi, Besafe Car SeatsBaby, Pushchairs, Prams & Accs., Pushchair & Pram Parts !. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken : Colour: : Black , Brand: : Bugaboo: MPN: : 855180MC02 , Type: : Car Seat Adapter: Compatible Brand: : Maxi Cosi , EAN: : 8717447031857 , 。

Besafe Car Seats Bugaboo Donkey TWIN DUO Adapters for Maxi Cosi
Besafe Car Seats Bugaboo Donkey TWIN DUO Adapters for Maxi Cosi

Besafe Car Seats Bugaboo Donkey TWIN DUO Adapters for Maxi Cosi

Five Seasons Baby Girls Stormy One Piece Ski Snow Cold Suit, 47" x 47" Elephants on Parade NEW Lulujo Baby Muslin Cotton Swaddling Blanket. 3 Pack Lot 8" X 10" Stretched 100% Cotton Canvas Art Supplies Acrylic Oil Paint. GAP Baby Girl Size 6-12 Months Light Pink Eyelet Espadrilles Sandals Flats Shoes, ZEROXPOSUR BABY BOYS BLUE COLORFUL JACKET WITH HOOD & BEANIE SIZE 12M & 18M, Gris clair Perle en bois de 30 x 25 mm Perle plate Coeur J'aime mon papa. Tommee Tippee 42111671 Closer to Nature Baby Bottle and Teat Brush. Nwt Gymboree Butterfly Dress Butterfly Garden Girls Tutu 18-24 M, Darice Bobbins Bulk Bag, Winter Schlafsack in 3 Größen Sterntaler Ganzjahres. NC01C-004 Brand New People Footwear The Phillip "Poolside Green" Baby Sneakers. 3 MTR EMERALD GREEN ALL OVER SEQUIN FABRIC..45" WIDE SPECIAL OFFER £8.99. Inktastic Home Is Where My Cats Are With Cat Illustration And Pawprints T-Shirt, Nuby Active Sipeez 360 Degree Maxi Cup in Red Penguins 12m 1 2 3 6 12 Packs. 3 EUREKA HF-7 VACUUM FILTERS BY ENVIORCARE, New Carter's Fleece Pajamas 3T 4T 5T "U Choose", # Hess 12814 Baby-Clipfigur "Einhorn" mit Glöckchen Wagenhänger Holz NEU. 6x Flameless Dripping LED Battery Operated Real Wax Skinny Pillar Church Candles.Mutterpass Hülle 3-teilig Mutterpasshülle Schwangerschaft Cupcake Motiv Herzchen. Baby Grow Valentine's Day Mummy Daddy Bodysuit Vest Funny Shower Gift Present, HOT ROD HEAVEN PIN UP GIRL VINTAGE GARAGE METAL TIN SIGN POSTER WALL PLAQUE, Boys Girls Unisex Bandana Bibs Dribble Bibs Grey Heart Design. Best Gift Ever Red Long Sleeve Bodysuit Baby Newborn 1st Christmas. Nuvo Lighting Shelby 1 Light Sconce in Polished Nickel 60-6291, Pram Fur Hood Trim Attachment For Pushchair Compatible With Baby Trend. Clevamama Multi Purpose Edge Guard, New 11 Inch Heart Shaped Love Tinsel Hanging Valentine's Day Decor,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Besafe Car Seats Bugaboo Donkey TWIN DUO Adapters for Maxi Cosi

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Faded Glory. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Type: : Ruched: Trim Type: : Ribbon. Large Wooden Soft Padded Cushioned Bean Bag Lap Dinner Laptop Food Serving TrayHuis, MPN: : Does Not Apply: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom, Herstellungsland und -region: : Polen: Material: : Pappe. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : V. Easton HS7 Men's Batting Gloves Black Grey White MediumSport en vakantie. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Type: : Oil Sandwich Plate: Custom Bundle: : No. Classic Car Part: : Yes: Manufacturer Part Number: : Does not apply, Brand: : Guru: Fishing Type: : Coarse Fishing. Pattern: : Printed: MPN: : Does Not Apply, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Außen-/Innenspiegel: : Einstellung: Seilzug, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Type: : Huge Balloon: Country/Region of Manufacture: : China, Mickey Mouse Disney100% Cotton Fabric 4 Piece Fat Quarter Bundle Blue Grey RedCreatieve hobby's. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Besafe Car Seats Bugaboo Donkey TWIN DUO Adapters for Maxi Cosi

Besafe Car Seats Bugaboo Donkey TWIN DUO Adapters for Maxi Cosi, Baby, Kinderwagens, combi's, access., Kinderwagens: onderdelen

Telefon

Whatsapp