“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Kreinik Medium Metallic Braid #16 11yd-gold

Kreinik Medium Metallic Braid #16 11yd-goldCrafts, Needlecrafts & Yarn, Embroidery & Cross Stitch !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 683046 , EAN: : 0740482014040: Brand: : Unbranded , UPC: : Does Not Apply , 。

Kreinik Medium Metallic Braid #16 11yd-gold
Kreinik Medium Metallic Braid #16 11yd-gold
Kreinik Medium Metallic Braid #16 11yd-gold
Kreinik Medium Metallic Braid #16 11yd-gold

Kreinik Medium Metallic Braid #16 11yd-gold

SINGER 111G 111W 211G 211W BROTHER B837 WALKING FOOT WELT FOOT SET S32. ROBERT KAUFMAN "HELLO PARIS" PARIS Multi by yard, 15 Gram Made in USA 8/0 Matte Brass Metal Seed Beads. Roman Numbers Stencil Wall Art Vintage Numbers Stencil Roman Numbers Stencil. VIP Cranston Colorful Sewing Quilting Easter Egg Fabric By The Yard BTY, 15/0 Two Hanks Czech Transparent Rich Royal Blue Glass Seed Beads # 414T, Metallperlen Herz rot 24x22mm 10152 Drahtperlen. Bernese Mountain Dog Green Pet Decor Berner Fabric Printed by Spoonflower BTY. 5 x Rose gold flower patterned cabochon pendant settings fits 20mm glass n 2. marvel Guardians of the Galaxy Groot embroidery patch SEW /IRON on NEW 4"x3.75''. Dosing Capule Set 40 pack for Volcano Crafty Mighty Plenty by Storz Bickel, 11,90€/100g Lana Grossa Cresta 50g Fb 04 jadegrün, Owls MODA Fabric ~ MOONLIGHT MANOR ~ by Deb Strain 19685 14 Grey by 1/2 yard. 48 PUMPKIN HALLOWEEN ENVELOPE SEALS LABELS STICKERS 1.2" ROUND. 46" X 51" CROCHET PATTERN TEXTURED PATCHES BABY BLANKET MEASURES APPROX, Jandorf CHAIN CONNECTOR 5 pk NICKEL Plated For Beaded Pull Chain Switches 60354. Power Packs Creative Memories; You Choose! Album KIts, 10" x 14" A piece of White Binca 6 count Fabric 25cm by 35cm.Body Pillowcase Pillow Cover 21 x 74 inches Long With Zipper Closure Microfiber. The Little Mermaid Ariel 3" Tall Embroidered Patch Set of 3 Patches, 2x 4Pc CHILDRENS COLOURED STENCIL RULERS Kids School Arts Crafts Fun Stationary, Colorful Flower Tree Artwork Kids Living Room Decor Wall Sticker Decal 15" X 23". 1PC~NAUTICAL MARINE CREST SYMBOL~IRON ON APPLIQUE PATCH, 5m Of 16mm Pale Yellow Cream Grosgrain Ribbon #350, 1.58 EUR/1000 Meter blauflieder Amann Serafil 120/2-5000m Kettelgarn.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Kreinik Medium Metallic Braid #16 11yd-gold

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Pattern: : Aztec: Fiber Content: : Cotton, Pattern: : PRINTED: Size: : 16x16". Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, MPN: : 19165: Country/Region of Manufacture: : Netherlands. AKA23111Y Fast ship+trackSpeelgoed en spellen. Number of Items: : Less than 10: MPN: : 9900724, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Vanguard, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Multifunctional Outdoor Climbing Hiking Stick FREE SOLDIER Self Stick Free ShipSport en vakantie. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : bluebubble, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Badge Type: : Decorative: Weather & Water Proof: : Yes. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Moving Comfort, FARO FANALE POSTERIORE A LED Mercedes CLASSE C W204 2007-2010 BERLINA DESTROAuto, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : BILSTEIN. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : BOSCH. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. MPN: : Does Not Apply: Card Recipient: : Family. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Chalk Effect White Deer Personalised Christmas Party InvitationsHuis, Harry Potter Baby Bodysuit "Hufflepuff House Crest" Baby grow Vest HogwartsBaby.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Kreinik Medium Metallic Braid #16 11yd-gold

Kreinik Medium Metallic Braid #16 11yd-gold, Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek, Handborduren: garen

Telefon

Whatsapp