“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

5 pieces 14x31mm Dancer Zinc Alloy Enamel Charm Pendants Mixed A0099

5 pieces 14x31mm Dancer Zinc Alloy Enamel Charm Pendants - Mixed - A0099Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : Pendants , Material: : Alloy: Quantity: : 1-5 , Size: : 14x31mm: Type: : Charms , Modified Item: : No: Brand: : Unbranded , Colour: : Mixed: Non-Domestic Product: : No , Custom Bundle: : No: EAN: : 5055682663581 , 。

5 pieces 14x31mm Dancer Zinc Alloy Enamel Charm Pendants Mixed A0099
5 pieces 14x31mm Dancer Zinc Alloy Enamel Charm Pendants Mixed A0099
5 pieces 14x31mm Dancer Zinc Alloy Enamel Charm Pendants Mixed A0099
5 pieces 14x31mm Dancer Zinc Alloy Enamel Charm Pendants Mixed A0099
5 pieces 14x31mm Dancer Zinc Alloy Enamel Charm Pendants Mixed A0099

5 pieces 14x31mm Dancer Zinc Alloy Enamel Charm Pendants Mixed A0099

für Babylock....VX 920....AA5/1807 Fadenanzugfeder für Brother. IVORY SHEER MIRROR ORGANZA FABRIC 60" WIDE FOR WEDDING DRAPE DECOR, Top Quality Genuine Leather Cow 1.2mm Biscuit Whole Hide Upholstery 30sqft. 5 In 1 Leather Tools Adjustable Stitching DIY Leather Groover Crease Lot Set Kit, 54"/60" WIDTH SOLD BY THE YARD STRETCH BIG DOT SEQUINS MESH FABRIC Silver, 2x 1/4" Kameraschraube 19mm EDELSTAHL A2 camera screw Fotoschrauben Zoll, 4 FEUILLES metal doré 41x25 a233. Kunstleder blau Lederimitat K246, Flour Rice Pasta Kitchen Jar Canister Labels Stickers, Tiny Semi Precious Spinel Beads Blue Green Purple Color Faceted Round 2mm #2027. BOYS BIRTHDAY PARTY SWEET CONE GIFT GOODY BAG SEAL STICKER LABELS CHILDRENS, Sun n Shade Robert Allen Crate & Barrel Zip-zag Outdoor Fabric BTY, INTERLUXE leuchtender LED Untersetzer Champagner kaltstellen Partydeko. 3mm SILBER 400stk METALLPERLEN KUGELN ZWISCHENTEILE METALL SPACER BEST M210. 16 BLESSING Girl 4.5" Golden Angel Hair Bow Elastic Flower Hair Band Hairbow. PINTUCK TAFFETA IRIDESCENT 2x2" DIAMOND 54" CHAMPAGNE 50 YARD ROLL TABLECLOTH. Handmade Baby Burp Cloths Baby Boy & Girl Baby Shower Gift Owl,Monkey,Elephant.Handgefertigtes Habotai-Seidenband Grün handgenäht handgefärbt. 7025 7211 6620 SM14 DL17 7212 CAM STACK GEAR #445754 SINGER 6201-6217, Stretch Crepe fabric heart print dress fabric smooth feel £5.99/m 58"/1.47m wide, 6x Schutzfolie für Canon IXUS 185 Folie Displayschutzfolie klar Displayfolie, 30 Meters Bulk Ball Chain Spool 100 Feet 1.5mm Ball Dark Black Color, Sticker Dragon vinyl Decal, DIAPER PINS DUCKIES TEDDY BEARS COTTON FLANNEL FABRIC FQ, 2 stabile Fassungen in antik bronzefarben für 25 x 18 mm Cabochons, 26 Stk. Stanzschablone/ Cutting dies Alphabet modern & klar 2 cm, CONSECUTIVE SHEETS OF AMERICAN BURR WALNUT VENEER 29X20CM AM#124 MARQUETRY.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

5 pieces 14x31mm Dancer Zinc Alloy Enamel Charm Pendants Mixed A0099

Style: : T-Shirt: Sleeve Length: : Short Sleeve, Modified Item: : No: Type: : Tables. Type: : Personalised: Theme: : Stars. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Cal Lighting. Type: : Fuel Tank Filter: Model: : 028. Brotteller Medusa Blue Jubiläum 20 Jahre Versace von Rosenthal Huis, Size: : 2 X 50ml: MPN: : Does Not Apply, Main Colour: : Grey & Black: Shaft Material: : Carbon. Modified Item: : No: Cup Coverage: : Full, Themen: : Freizeit: Präzises Material: : 100 % Leinen/Lino. Caliper Fitment: : TRW: Placement on Vehicle: : Rear. Herstellungsland und -region: : Deutschland: Produktgruppe: : Innenausstattung, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Material: : 100% Cotton: Color: : White. benötigte Stückzahl: : 2: Hersteller: : MAPCO, Wholesale Pack of 3 St Kitts Nevis Country Flag Bike Hat Cap lapel Pin Tuin en terras. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Material: : Material: 50% Cotton & 50% Polyester.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

5 pieces 14x31mm Dancer Zinc Alloy Enamel Charm Pendants Mixed A0099

5 pieces 14x31mm Dancer Zinc Alloy Enamel Charm Pendants Mixed A0099, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes

Telefon

Whatsapp