“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

0243-0388 versch Miyuki Delica Beads rund 11/0 mm Farb Nr Farben a 5 Gramm+

Miyuki Delica Beads rund 11/0 mm Farb Nr. 0243 - 0388 versch. Farben a 5 Gramm+Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Miyuki , Material: : Glas , 。

0243-0388 versch Miyuki Delica Beads rund 11//0 mm Farb Nr Farben a 5 Gramm+
0243-0388 versch Miyuki Delica Beads rund 11//0 mm Farb Nr Farben a 5 Gramm+
0243-0388 versch Miyuki Delica Beads rund 11//0 mm Farb Nr Farben a 5 Gramm+

0243-0388 versch Miyuki Delica Beads rund 11/0 mm Farb Nr Farben a 5 Gramm+

Zählmuster Riolis Kreuzstich-Set "Erdmännchen". Marken Altinbasak POLYESTER HÄKEL GARN FÄDELN Nähgarne 300M SANDBRAUN IP548, Applikationen Mono Quick Hello Kitty © Köpfe mit Brille farbig 2 St 14236, 2 INCH MilSpec Military Webbing MIL-W-17337 C/2 COYOTE Per Yard. Flower Embellishment ~BEGONIA Delphinium PETALS~ Multi Color 40p. Metallgriff wechselbare Klobürste WC-Bürstenhalter rund WC Garnitur Keramik. 1 Preis 1,50 x 140 blau/weiß/türkis Stoffpaket 3 Stoffe SALE. 5 Yards of Seattle Seahawks Grosgrain Ribbon-7/8 inch. Party Favors 25 Dumbo Movie Stickers 2.5" x 2.5" each, "Red Heart Super Saver Yarn-Platoon Set Of 3". Fädeldraht silber 0,4 mm Schmuckdraht Perlendraht für Ketten 15 m Spuldraht, Electric Fish Scaler Scale Remover Portable Fishing Cleaner Scraper Peeler Tools. 5 METRES Premium Quality Ivory Pale Cream Broderie Anglaise Lace Trim 4"/10.5cm. Marianne Design CREATABLES Stencil OPEN FLOWERS dies LR0131 Cut Emboss, SUNMASTER Dual Spectrum 400W Bulb Grow lamp Lampe, Blue Flowers on White Cotton Flannel Fabric By The Yard. 3/0 Floquil Paint Brush #513 Camel Hair Round Detailing Brush, 21 Gauge 1000 Pack Dark Black 4mm Open Jump Rings 4mm Dia x .7mm.10-200 Mixed Tibetan Silver Charms Jewelry Wholesale Bulk Wicca Pagan Boho. NEEDLE PLATE 1/4" 212 PART#223884-1/4 6MM 2 NEEDLE for SINGER 112, US Seller Haida 49mm Slim PROII Neutral Density Multi-Coated ND 2.7 400x Filter, 7,4 cm * 5 cm Bügelbild / Aufnäher Feuerwehr Aufbügler Applikation Patch. QUILT FABRIC By The Yard GEOMETRIC FLORAL ON DARK BLUE 5066 100% Cotton, Ampoule Midget T1 3/4 Neon 220V 6x16mm VAORNMF220. 19mm NURSERY THREADING WOODEN BEADS BLK BLUE NATURAL 20 LARGE HOLE ROUND 18mm, Medieval Smell Detail the Lady and Unicorn Counted Cross Stitch Chart Pattern.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

0243-0388 versch Miyuki Delica Beads rund 11/0 mm Farb Nr Farben a 5 Gramm+

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. 75" Home or Office Decor W47 Nice For GiftHuis. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Tablecloth. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Item Condition: : Used: Packaging: : Without Packaging. Brand: : Daemonscape: Further Options: : Dwarfs. iRobot Roomba 100-240v Wall Charger AC adpater / Power Supply *Original*Huishoudapparatuur. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Brand: : Unbranded: Material: : Polyester, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Brand: : SKECHERS: US Shoe Size (Women's): : varieties. BMW 3 SERIES E46 320i M54 TYPE ENGINE ECU DDE BOSCH 7551615Auto. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Oberflächenbeschaffenheit: : NEU: Hersteller: : Q1-Part, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Herstellergarantie: : 2 Jahre: Herstellernummer: : 163381#10780, New Sofa Cotton Cushion Girl Stuffed Toy Pillow Soft Star Moon Valentine's Gift in Huis, Type: : Under Sink Filter Kit: Brand: : VFG Group Germany, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Sägenspezi. Grade: : Ungraded: Player: : Rashard Lewis, Grade: : Ungraded: Player: : Stephen Gonsalves.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

0243-0388 versch Miyuki Delica Beads rund 11/0 mm Farb Nr Farben a 5 Gramm+

0243-0388 versch Miyuki Delica Beads rund 11/0 mm Farb Nr Farben a 5 Gramm+, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp