“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

The First Years Disney Baby Mickey Mouse Easy Grasp Flatware

The First Years Disney Baby Mickey Mouse Easy Grasp FlatwareBaby, Overig !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does not apply , NO TAX: : WE SELL TAX FREE TO ALL STATES: ISBN: : Does not apply , SELLER: : TOP RATED POWERSELLER: UPC: : Does not apply , MONEY BACK GUARANTEED: : WE REFUND 100% EVEN AFTER 60 DAYS AND NO RESTOCKING FEE!: EAN: : Does not apply , PRODUCT QUALITY: : EXCELLENT - ALWAYS BRAND NEW, GENUINE AND FRESH STOCK: Brand: : The First Years , CUSTOMER SERVICE: : WE REPLY FAST AND ALWAYS DO OUR BEST TO SOLVE THE ISSUES: FAST AND FREE SERVICE: : GUARANTEED DELIVERY IN 3 DAYS , US VERSION: : For Use in USA/ USA PLUG/ 110 Volts AC: RETURNS: : FREE FOR ANY REASON UP TO 60 DAYS , 。

The First Years Disney Baby Mickey Mouse Easy Grasp Flatware
The First Years Disney Baby Mickey Mouse Easy Grasp Flatware
The First Years Disney Baby Mickey Mouse Easy Grasp Flatware
The First Years Disney Baby Mickey Mouse Easy Grasp Flatware

The First Years Disney Baby Mickey Mouse Easy Grasp Flatware

Baby Girls & Boys Christmas Pyjama Set Cotton Jersey PJ Babys First Christmas, 2 X BONNETS DE NAISSANCE COTON POUR BEBE BLEU ET BLANC NOUVEAU NE ou 0-3M. GYMBOREE SNOW DAYS NAVY FLEECE KNIT PANTS 3 6 12 18 24 4T 5T NWT, Personalised Dummy Clip. DREAM GIRLS ROMANY RIBBON ROSES COLOURS FRILLY SOCKS ALL SIZES OR REBORN DOLLS, Skechers Toddlers Shoes Twinkle Toes Shuffle Lite Mini Mermaid 20063 Turquoise. Kinder T-Shirt City Stadt Shirt Schalke Deine Stadt Kult. Bearington Baby Pink Cottontail Bib, 12 Clear & Glitter Mix ~4 YDs Each ~ 48 YDs Rexlace Gimp Plastic Lace NO SPOOLS. BabyGrot Boy/Girl/Unisex sorry guys daddy says i can't date until i am 30, OshKosh B’gosh Boys Bodysuit 0-3 Months Gray Navy Layered, Pearled Polished Troca Trochus Shells~ 2-1/4"~Seashell Craft, Dummy Holder Character Cartoon Design Dummy Clips 3 for £5.00 129 Ribbons. Lavender Stunning Lace Baby Girl Crib Shoes Booties Socks Preemie and Newborn. Curtisward Dip Pen Holder With Manuscript Round Hand 0 Nib Artists Calligraphy.. Sweet n Sassy Boys' Plush Robe. Personalised Baby Blanket LITTLE PRINCESS PRINCE ROSE BUD FLUFFY BLANKET. C Hearts Entwined Beach Sand Seashells Wedding Sampler Cross Stitch Chart.Suitable For 3 Years Boys or Girls Children's Wipe Clean Messy Mat, Lupilu Mädchen-Strumpfhose NEU grau und schwarz, Lot 6 Loops & Threads Copenhagen Yarn Fjord Loops & Threads Super Bulky Yarn. Pink Blossom Infant Blanket Baby Gift Baby Girl Blanket Cotton Newborn Baby Nest, Autocollant Sticker Voiture Bébé à bord Réfléchissant "BABY IN CAR" 16 ×13CM. 10 Snowflake Charms Antique Silver Tone SC3039. NEW Baby Girl Denver Broncos One Piece 0-3 & 3-6 M NFL Football Sweetest. Playshoes Sonnensegel für Kinderwagen 449850 violett. Soft 1 oz 0.72mm 925 Sterling Silver Round Wire 21 gauge.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

The First Years Disney Baby Mickey Mouse Easy Grasp Flatware

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Whatnotz, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Main Color: : Silver: Country of Manufacture: : Italy, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Piercing Ring BCR schwarz mit Skull 4mm Ohr Intim / Chirurgenstahl + PVDSieraden en horloges. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, 5"MEN Stainless Steel 8mm Gold Silver Black Flat Byzantine Bracelet Sieraden en horloges. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Color: : Black, 30 SEEDS LISIANTHUS EUSTOMA PURPLE FLOWERS POT GARDEN UNIQUE COLOURFUL DIYGarden & Patio. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Carte Blanche, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. TESSUTO RETE LUREX ALTEZZA 150 cm VENDITA A METRO ORO ARGENTO BLU ROSSO VERDECreatieve hobby's. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Feather Imitation Turquoise Silver Plated Charm Pendant C1617 - 1, Non-Domestic Product: : No: Type: : Hydroponic pitched loft grow tent. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Véhicule: : Diligences: Thème: : Westerns. Gender: : Boys & Girls: Grading: : C-9 Factory New - Brand New. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

The First Years Disney Baby Mickey Mouse Easy Grasp Flatware

The First Years Disney Baby Mickey Mouse Easy Grasp Flatware, Baby, Overig

Telefon

Whatsapp