“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

15-75 DMC STRANDED COTTON THREADS/SKEINS FREE PP CHOICE OF NUMBERS/COLOURS #

15 - 75 DMC STRANDED COTTON THREADS/SKEINS FREE PP CHOICE OF NUMBERS/COLOURS #Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : DMC , Colour: : Assorted Colours: Thread/ Floss Type: : Cross Stitch, Needlepoint, Embroidery, Hand , Country/Region of Manufacture: : France: Material: : Cotton , DMC: : 8 Metres 6 Strands: Quantity: : 1-5 , 。

15-75 DMC STRANDED COTTON THREADS//SKEINS FREE PP CHOICE OF NUMBERS//COLOURS #
15-75 DMC STRANDED COTTON THREADS//SKEINS FREE PP CHOICE OF NUMBERS//COLOURS #

15-75 DMC STRANDED COTTON THREADS/SKEINS FREE PP CHOICE OF NUMBERS/COLOURS #

6X4MM AMETHYST LIGHT GEMSTONE GRADE AA FACETED RONDELLE LOOSE BEADS 15.5". PUMPKINS LOT OF 200 CONFETTI DIE CUTS EMBELLISHMENTS SCRAPBOOKING. Bamboo/Acrylic Pink or Blue Sirdar Jolly Knitting Crochet Yarn: Green 50g, CREATIVE MEMORIES-Done with One Album Kits You choose Paper Packs. Kopierrädchen von YKK Art.-Nr 0085904. Hunkydory 24 mixed Little Book of Card Toppers "Christmas 4th Book" see pictures. 2 Fat Quarters Ladybugs 100% Cotton Multi-Color Craft/Quilting Up to 45", Genuine 360 Fly Camera Mount Kit Standard 1/4 20 Compatible #360kit, DMC My Boshi Yarn for crochet or knitting Powder colour 142, Teelichthalter Windlicht Teelichtglas Kerze Teelichter Lila Aubergine Deko Glas. 50 of Blue PLASTIC RESIN SNAPS BUTTON FASTENERS PRESS STUD POPPERS. Philips Flood Light Bulb Outdoor 75W Equivalent Halogen PAR30 Dimmable 2 Pack. Harvest Home Vest panel by Susan Winget for Fabric Traditions S,M,L.PAPER CLIPS NOT BRANDED FOR ALL UNIT QUANTITY 6 EXTRA LARGE NOVELTY BOOKMARKS, 10 x Tibetan Silver GOBLET HARRY POTTER CHALIS 3D Charms Pendants Beads, Philips 4.5V LED Star Wars Childrens Night Light & Kids Projector 0.1W In Black, POSTAGE DEAL DOVECRAFT PAPER PACK PERFECTLY PINK 8 X 8 SAMPLE PACK 12 SHEETS, White Solid Color 3/8-Inch Silver Edge Ribbon 50-Yards, 20 Jade Stein Perlen 6mm Weiss Rondelle Halbedelstein Edelstein BEST G983. Sizzix Sizzlits Decorative Strip Die Belts & Buckles 654893 New.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

15-75 DMC STRANDED COTTON THREADS/SKEINS FREE PP CHOICE OF NUMBERS/COLOURS #

Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 37326, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Streamers, M-Wave Verschlussglied 7/6fach 1/2x3/32 7. Alle definities van de staat bekijken : Vehicle Type: : Cars. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, JAPANPARTS BS-314L Braccio oscillante MAZDA 2 [2003->]Auto, Hersteller: : Nicht Spezifiziert: Marke: : Eigenmarke. New Front Brake Light Switch Honda SH 50 Scoopy 1998Auto's, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Wedding Double Ring Bearer Box Mr and Mrs Wooden Ceremony Date Surname Gold textSieraden en horloges. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos, Color: : Various: Style: : Graphic Tee. Dit betekent dat het object is geïnspecteerd. Info5: : Schneider: Info2: : Scheibenschneider. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Shape: : Round. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Standard Balloon, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Professional Grader: : Not Professionally Graded: Product: : Single-Insert, Card Manufacturer: : Topps: Era: : Modern (1981-Now).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

15-75 DMC STRANDED COTTON THREADS/SKEINS FREE PP CHOICE OF NUMBERS/COLOURS #

15-75 DMC STRANDED COTTON THREADS/SKEINS FREE PP CHOICE OF NUMBERS/COLOURS #, Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek, Handborduren: garen

Telefon

Whatsapp