“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

4x Paper Napkins Wildlife Decoupage for Party

4x Paper Napkins -Wildlife- for Party, DecoupageCreatieve hobby's, Divers materiaal, Papier !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , EAN: : Does not apply: MPN: : 562600 , Product Type: : Decoupage: Sub-Type: : Vintage , Colour: : Brown: Theme/ Shape: : Animal , 。

4x Paper Napkins Wildlife Decoupage for Party
4x Paper Napkins Wildlife Decoupage for Party
4x Paper Napkins Wildlife Decoupage for Party

4x Paper Napkins Wildlife Decoupage for Party

Baumwolle Satin 0,5m Bronze Herzen auf zart Lila,Rosen Herzen Muster Hochzeit, kiwi petrol Rest 3 x Bündchen Schlauchware je 50 cm in grau melange. Liberty Hesketh Fat Quarter Bundle Cotton Quilting Sewing Fabric Set 4. ACRYLIC ROVING PALE BLUE YELLOW PURPLE HAZE MULTI COLOR 4 OZS. Bleecker Street BTY Quilting Treasures Floral Calico Flower Dark Kiwi Green, Christmas Mara Bird Metal Die Cut Memory Box Cutting Dies 99567 Winter Snowflake, princess mickey Authentic Disney store Japan exclusive stationary UK stock. Mrs Grossmans Paper Whispers DESIGN LINES Sticker 10 Sheets EMBROIDERY, C96 Planche A4 de stickers Mise à la terre obligatoire autocollant adhésif. USB Kabel für NIKON CoolPix AW100 Datenkabel Data Cable. SERVIETTES EN PAPIER PAPILLONS FLEURS NOIR CHIC PAPER NAPKINS BUTTERFLY FLOWERS, Sew On GLOWING JIMI HENDRIX Printed Patch The man could play the blues, BOLSIUS CANDELA RUSTICA 19X6,8CM ANTRACITE CASA ARREDO ATMOSFERA. 5cm Green white Baby Embroidered lace bridal wedding dress prom trim veil net. 2 Perlmuttknöpfe 44" 27 mm mit Blumen-Motiv 5653, Glühbirnen 25 Watt bunte Illu Glühlampe 25W E27-10er MIX farbige Qual. Country Brook Design® 7/8 Inch Giant Schnauzer Grosgrain Ribbon. 10 ORGAN TITANIUM 135X7PD INDUSTRIAL SEWING MACHINE NEEDLE 135X5 135X7 134R DPX5, Crime Scene Yellow Decoration Tape Halloween Joke Party Fancy Dress Adult Horror.10pc Connecteurs Pendentifs Boucles d'oreilles Métal Argenté Rectangle Arabesq. 25 Perles Toupies 4mm Cristal Swarovski PERIDOT, KIDS PINK LOL SURPRISE BORN TO BE BAD CUSHION OFFICIAL, 6 ROLLS 600 METERS PURPLE WAXED COTTON BEADING CORD STRING 1MM #F-51H, 3pcs 3D Charms Balloon Rabbit Gold Plated. Formula 1 2017 Gran Premio D Italia Mug Mens Fanatics, 1" high carbon steel blade Used for taking Flexcut Wood Carving 5 3/4" overall, MEN’S ARAN RAGLAN SLEEVE CARDIGAN SIZE 32 to 44 FC001 KNITTING PATTERN LADIES,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

4x Paper Napkins Wildlife Decoupage for Party

Neckline: : Crew Neck: Leagues/ National Teams: : National Teams. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Herstellernummer: : NS359: Farbe: : Silber. De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld, Playmobil Castaway Pirate in Ragged Clothes, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Marke: : GUNDEL PFANNEN: Durchmesser/Breite: : 20cm. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Diamond Color: : H: Style: : Tennis. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. OPEL INSIGNIA Break Chrome Extensions D'aile 2AV ou 2AR Année 2008-. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Schlauer-Shop24. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : NGK. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos. Brand: : Shopoholic Fashion: Pattern: : Patchwork. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alpinestars Techstar Screamer MX / Enduro Trousers - Blue / Yellow / Fluo RedAuto. 2 x 10cm West Highland Terrier Vinyl Stickers Decals Laptop Car Westie Dog #6292Creatieve hobby's. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Staat:: Nieuw: Overige (zie details): Een nieuw.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

4x Paper Napkins Wildlife Decoupage for Party

4x Paper Napkins Wildlife Decoupage for Party, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Papier, Knippapier

Telefon

Whatsapp