“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

7 Preemie Newborn and Toddlers to 24 Months White Baby Bunny Hat with Ears

White Baby Bunny Hat with Ears - 7 Preemie, Newborn and Toddlers to 24 Months in Baby, Kleding en accessoires, Accessoires, Mutsen. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Girls , Country/Region of Manufacture: : United States: Size: : Newborn , Theme: : Holiday: Brand: : Jacqui's Preemie Pride , Style: : Beanie: Color: : White , Age Group: : Babies: Material: : 100% Cotton Knit , Hair Accessory Type: : Hat ,

7 Preemie Newborn and Toddlers to 24 Months White Baby Bunny Hat with Ears
7 Preemie Newborn and Toddlers to 24 Months White Baby Bunny Hat with Ears
7 Preemie Newborn and Toddlers to 24 Months White Baby Bunny Hat with Ears
7 Preemie Newborn and Toddlers to 24 Months White Baby Bunny Hat with Ears
7 Preemie Newborn and Toddlers to 24 Months White Baby Bunny Hat with Ears

7 Preemie Newborn and Toddlers to 24 Months White Baby Bunny Hat with Ears

Timberland Premium 6 Inch Waterproof Boot Toddler's Shoes Bright Purple TB0A1VER, Mini Dress & Tunic with Variations 5/6 to 15/16 Simplicity 2942 Juniors' Dress, SANETTA Baby Body 1/2 Arm weiß graue feine Punkte Gr 80 UVP 12,95 €, GE E1680 E168W REPLACEMENT LCD DISPLAY REPAIR PART, Inktastic Class Of 2019 With Banner In White Men's Tank Top School Graduation. Nursery 18" Oval Monogram Vine Initials Door Decor DS1067 Artsy Wall Decor. Single Plate Small Kids Car/Baby Buggy/Walker Number Plate Novelty. Personalised Bereavement Sympathy Card Condolence HUSBAND Any Person Any Colour. 40x60cm Julius Zöllner Kinder Baby Ganzjahres Steppbett Set Hygiena 100x135 cm, 6-Hole Dia Half Ball Sphere Chocolate Cake Muffin Pastry Jelly Silicone Mold, SenoCap Pair silver 925 nipple shields. 200 Seeds Unwins Pictorial Packet Cabbage Primo Vegetable.Sperry Toddler Boys Nathaniel Black Derby Oxfords Shoes 11 Wide, ca Farbe 54-50 g CELINA von PRO LANA 80 m Wolle. Carter's Toddler Girl's Footless Cotton Yellow Butterfly Pajama Sleeper, Riley Blake Letter Pig Bird Children Printing Craft Baking Cotton Fabric FQMeter. Baby Boys Tatty Teddy Dressing Dressing Gown and Pyjamas 3-piece Set 0-24 MONTHS. Brown Bear Faux Fur Cushion. 3Pair Pack Carter’s Little Layette Fun & Fancy Hair Clips White Black & Red, M USA FAN GARLAND 2.75 m Accessory for American United States Fancy Dress Medium, Anais Stroller Blanket Yellow Giraffes 44 x 44 NIP Aden, Manchester City F.c 2pk Feeding Bottles Official Merchandise Baby Pack,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

7 Preemie Newborn and Toddlers to 24 Months White Baby Bunny Hat with Ears

Rieker TEX Damen Stiefeletten Boots Hi-Top Sneaker Gefüttert Z4280-35 RotKleding en accessoires. Opmerkingen van verkoper: “PLEASE DO NOT MAKE A PURCHASING DECISION ONLY BASED OFF OF OR FROM VIEWING PICTURES ONLY. Type de focale: : Fixe: Ouverture maximale: : 2, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Aquachek Yellow Test Strips Aquacheck Swimming Pool Chlorine PH Alkalinity 4 - 1Tuin en terras. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, BUTTERFLY KISS 12X12 Scrapbooking Kit Paper Studio NEWCreatieve hobby's. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Leki, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Style: : Ankle Boot: Brand: : Harley-Davidson, SKU: : SkatBSkirt: Length: : Short/Mini. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. EBC V Front Semi-Sintered Brake Pads For Honda 1992 CB750 F2NAuto's, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : RTS, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Anzahl pro Packung: : 1 Stück: Produktart: : Gussform. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, 8x HYDROSTÖSSEL VENTILSTÖSSEL SATZ SET VW PASSAT 3B 3BG 1, Suitable For: : Body Panel/Window/Windscreen: Manufacturer Part Number: : Does Not Apply, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Kangaroo Graphics, Alle definities van de staat bekijken : Type: : LED LIGHT BULBS, Alle definities van de staat bekijken : Length/Amount: : By the Yard, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Original/Reprint: : Original: Card Attributes: : Serial Numbered.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

7 Preemie Newborn and Toddlers to 24 Months White Baby Bunny Hat with Ears

7 Preemie Newborn and Toddlers to 24 Months White Baby Bunny Hat with Ears, Baby, Kleding en accessoires, Accessoires, Mutsen

Telefon

Whatsapp