“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Disney Minnie Mickey Baby Girls Boys BodySuit Rompers BabyGrow Newborn-24 months

Disney Minnie Mickey Baby Girls Boys BodySuit Rompers BabyGrow Newborn-24 monthsBaby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Disney , Season: : Spring, Summer, Autumn, Winter, All Seasons: Sleeve Length: : Long Sleeve , Theme: : Minnie Mouse: Material: : 100% Cotton , 。

Disney Minnie Mickey Baby Girls Boys BodySuit Rompers BabyGrow Newborn-24 months
Disney Minnie Mickey Baby Girls Boys BodySuit Rompers BabyGrow Newborn-24 months

Disney Minnie Mickey Baby Girls Boys BodySuit Rompers BabyGrow Newborn-24 months

EasyGO MINIMA PLUS stroller/pushchair FREE EXTRAS !!!, Baby Boys Romany Spanish Style Embroided Smocked Shirt & Shorts Set Blue or Navy, Flexible Resin Bath Bomb Or Orgone Mold Alien E.T Face 2.75" x 3/4" deep Soap, Carozoo DEGR lederne Babyschuhe Hausschuhe prewalker bis zu 8 Jahren Stiefel, Silly Billyz Mini-Lätzchen Fleece Vlies violett 0-24 Monate NEU. King Cole Ladies Tunic Top & Cardigan New Magnum Knitting Pattern 4724 C..., TODDLERS 2 PC SET 1 HAT 1 PR MITTENS 1 SIZE FITS MOST DISNEY PRINCESS TINK A-20, 3 T Girls Dress Little Lindsey Summer Wedding Holiday Party Beach NEW SZ 2 T. 6mm Birds Eye Jasper Gemstones Earthy Red Brown Beads Stone Full Strand B-31B, Suction Cup Car Sign Baby On Board Something Something Burt Ward Car Sign. Toile thermocollante Coloris Bordeaux 11,50 x 21 cm REF TTH/750/864, 35x40 cm Moonshine lila NEU Träumeland Bettwäsche 80x80. 16 x Motorbike Stickers Decals Tank Belly Pan Tool Box Biker #9758 A4 Sheet, I LOVE MY UNCLE HE ROCKS PERSONALISED BABY GROW VEST CUSTOM FUNNY GIFT CUTE. Woodland Wander hedgehogs animals forest Clothworks fabric. New Baby Girls Black White Burgundy Cats Hearts Spotted Striped T-shirt top.46mm IR720 Infrarotfilter IR Filter 46 mm IR 720 dHD Digital Passfilter. NEUF Parure bain bébé cape de bain gant Coton je suis un prince bleu. Changer kedu kjd17B KB-01 Contrôle Button et la sécurité interrupteur KJD 17. Cybex Balios S Stroller FERRARI Collection Racing Red 519000267 NEW!, CROSCILL GALLERIA BROWN QUEEN OR CALIFORNIA KING BEDSKIRT 15" SPLIT TUSCAN. NWT ARIZONA STATE UNIVERSITY INFANT 2-PIECE SET 18 MONTH, Nike Court Royale Bianco Scarpe Shoes Bambino Infant Sneakers 833537 102 2019, Inktastic My Aunt Loves Me Niece Baby Bib Girls Floral Clothing Apparel Childs I, Rock roll mittens alternative baby clothes tattoo gift goth punk rock metal vest.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Disney Minnie Mickey Baby Girls Boys BodySuit Rompers BabyGrow Newborn-24 months

onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alter: : 2000 bis jetzt: echte Größe: : 150 cm X 240 cm. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. s de fabrication: : Allemagne: Type: : chaise. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Front (Drum Brake). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Colour: : Red, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. 0 PETROL DRIVESHAFT OFF/SIDE & CV JOINT 2000>2004Auto's. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. KAWASAKI ZX9R NINJA E1 - F2 00 - 03 REAR WHEEL OIL SEAL KITAuto's, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Type: : Cutting Dies, CAMCORDER AKKU-LADEGERÄT FÜR AIPTEK AHD H12 ExtremeFoto en camera, Elro V-BT04/020EN RR - Link JokerVerzamelingen, Yugioh Tournament Ready to Play 40 Card U, 2015 Topps Holiday Mega Boxes Special Edition Chrome Rookies #2 Marcus MariotaSports Mem.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Disney Minnie Mickey Baby Girls Boys BodySuit Rompers BabyGrow Newborn-24 months

Disney Minnie Mickey Baby Girls Boys BodySuit Rompers BabyGrow Newborn-24 months, Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden), Jumpsuits en rompers

Telefon

Whatsapp