“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Edward Sinclair Womens Just Call Me Nigella Cooking/Baking/Apron

Edward Sinclair Womens Just Call Me Nigella Cooking/Baking/ApronHuis, Koken en tafelen, Keukendoeken !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Edward Sinclair , Material: : 100% Cotton , 。

Edward Sinclair Womens Just Call Me Nigella Cooking//Baking//Apron
Edward Sinclair Womens Just Call Me Nigella Cooking//Baking//Apron
Edward Sinclair Womens Just Call Me Nigella Cooking//Baking//Apron
Edward Sinclair Womens Just Call Me Nigella Cooking//Baking//Apron
Edward Sinclair Womens Just Call Me Nigella Cooking//Baking//Apron

Edward Sinclair Womens Just Call Me Nigella Cooking/Baking/Apron

The Designers Edge L-65 750 Watt 7 3/8" Halogen Bulb for Work Light Flood Light, Santa Paws Christmas Greeting Card Animal Humour Xmas Cards. Babyphone Tasche mit Gürtelclip in schwarz für Philips Avent SCD 501/00 Tasche E. Leifheit 3162 Einhand-Garnierspritze NEU, CUMBERLAND RED TARTAN PLAID RUSTIC CABIN TOSS CUSHION NORTH WOODS MOOSE PILLOW. 566 Decopatch Sheet Blue English Flowers, AGE 65-65th Birthday Table Confetti Sprinkles 65th Birthday Party Decorations, Wandtattoo Skyline Hamburg 002-23 möglichen Farben und 4 möglichen Größen. Funtime Partytime ~ fits Barbie dolls Annie's crochet pattern leaflet, Coffee Cup Gift Idea present KEEP CALM I'm an IT Manager Coaster. Sterling Silver Sheet 30mmx 30mm x 1.0mm thick Fully Annealed Sheet 4 Jewellery, Paisley Appliques Peel & Stick Wall Mural. New Look Spring 2019 Sewing Patterns Counter Catalog, GE 100 Clear Miniature Lights On Green Wire String-A-Long 20.6 Feet. MEDALLION RAYON TRIM 11"x3 1521G 2 VINTAGE VENISE LACE METALLIC GOLD APPLIQUE, Dosierspender Soßenspender Senfspender Ketchupspender Dispenser 1,35 Liter. PK 2 SLOUCH COUCH DAD TOPPERS FOR CARDS AND CRAFTS.CARTUCCIA RICAMBIO CRISTINA CR8094P00. Black & White Ribbon Loops on Dotted Light Gray By The Yard CPABLA06365. LED Night Light Flamingo Home Room Party Desk Wall Decor Lamp. Mongolian Faux Fur Long Pile Faux Fur Fabric by the Yard, Handmade Thankyou Teacher/ LSA Card With Apple Shape Keyring Gift Personalised , 24pcs Octonauts Cupcake Muffin Topper kids birthday party Decoration Standup. VERTICLE 18 MULTI PHOTO FRAME LOVE FAMILY FRIEND COLLAGE HOME WALL PICTURE ALBUM, 24 pc PEPPA PIG PENCILS w/erasers FOR PARTY CANDY BAGS GIFTS PARTY FAVORS GIFTS, White Letter Board Message Board with Grey Felt & Gold characters Quote Board.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Edward Sinclair Womens Just Call Me Nigella Cooking/Baking/Apron

Sleeve Length: : Short Sleeve: Style: : Bodycon Dress, Skechers 22809 Women's Stardust Faith Ballet Flat Size: 7, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Garage/Werkzeugkeller: Material: : Gummi, 2 PC Echo Design XL TWIN DUVET SET Moroccan MARRAKESH ~ Paisley Purple Gray Huis. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Gender: : Boys & Girls: MPN: : 6659, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : OUTERDO. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Mens Chevy Corvette Stingray Retro Red Sweatshirt Kleding en accessoires. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Beaded. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Farbe Basismaterial: : silber: Farbe: : weiß. Absatzart: : Blockabsatz: Farbe: : Schwarztöne, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), 0 TDi LuK 3 Piece Clutch Kit + Bearing 114 05/11- Box CAADAuto. Congrats Grad Graduate Decal Sticker Choose Pattern + Size #1277Huis, Material: : Plastic: Type: : Floor Fan. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Apparel. Custom Bundle: : No: Brand: : Unbranded, Alle definities van de staat bekijken : Type: : CCGs.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Edward Sinclair Womens Just Call Me Nigella Cooking/Baking/Apron

Edward Sinclair Womens Just Call Me Nigella Cooking/Baking/Apron, Huis, Koken en tafelen, Keukendoeken, Schorten

Telefon

Whatsapp