“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Perles Alphabet Noir Ronde 7mm x 4mm Acrylique Lettre Aléatoire Creation bijoux

Perles Alphabet Noir Ronde 7mm x 4mm Acrylique Lettre Aléatoire Creation bijouxLoisirs créatifs, Perles et confection de bijoux, Perles !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Numéro de pièce fabricant: : MC0107114 - MC0107116 ,

Perles Alphabet Noir Ronde 7mm x 4mm Acrylique Lettre Aléatoire Creation bijoux
Perles Alphabet Noir Ronde 7mm x 4mm Acrylique Lettre Aléatoire Creation bijoux
Perles Alphabet Noir Ronde 7mm x 4mm Acrylique Lettre Aléatoire Creation bijoux

Perles Alphabet Noir Ronde 7mm x 4mm Acrylique Lettre Aléatoire Creation bijoux

Umbrella #143179 For Singer 241 Sewing Machine Knee Lifter Plunger. Poly Cotton Quality Bed Sheeting Plain Fabric 94"/240cm wide. #CSG277 10 Gm, Hank, 1/2 Kilo 11/0 Matte Transparent Montana Czech Seed Bead. Tools BeadSmith® Economy Flush Cutter Pliers for Thin Gauge Wire. Cotton "engineered garments" Aztec style burnt orange width 117cm per metre, Stretch Satin Dressmaking Fabric 1.2 metres Metallic Latte Pleated Plisse. 2 Stück #A0222 Cateye Cabochon Klebsteine Tropfen 18x13mm Türkis. Milwaukee Brewers MLB Pro Sports Team Fleece Fabric Print by the Yard s6549bf. Pottery Barn Kids Bicycle Duvet Cover ~ Full/Queen ~. 1440 Swarovski® NO HOTFIX STRASSSTEINE crystal SS20. Beatrix Potter Peter With Purple Flowers Fabric Sewing Cushion Upholstery, Bewegungssensor Zusatzleuchte LED-Schrankleuchte 27,5cm mit Infrarotschalter, 10 Antiqued Silver Pewter 11x6mm Rope Round Bead Caps to Fit 10-12mm Beads. Patchworkstoff 0,3 m Kinder Teddy Bären Quadrate Muster 1,1m breit €20/m². Personalised SLIPKNOT Concert Tour show Ticket Wallet Card Birthday Christmas. GRADUATION MESSAGE CHARM..A156 ANTIQUE SILVER CHARM NEVER GIVE UP CHARM x 10, Sizzix Die Cutter OVAL 7.4cm x 3.5cm fits Big Shot Cuttlebug, Tanica in Plastica PVC anche per Alimenti PE 20 Litri confezione da 5 pezzi.3Pk Lion Brand 860-99 Vanna's Choice Yarn-Linen. MOTIV S. BILD SANDYLION STICKER VINTAGE 90ER, NEW ECHO BAR ADJUST SCREW PART NUMBER 433 016 02830 FITS 351 451 CS302. ROWAN SUMMERLITE DK KNITTING PATTERN BOOK Martin Storey. Paper Punch *3.0"* 7.5cm Plain Circle Crafts Too Jumbo Button. Funny Newborn Gift Baby BodySuit Xmas Santa Festive Present Player 5 BabyGrow. Twilleys of Stamford POPPIES & CORN Chunky Cross Stitch Cushion Front Kit 16". THAT PATCHWORK PLACE B1384 TPP 12-PACK QUILTS BK. Singer Sewing Machine Class 319 Adjusters Service Repair Manual Book How To Time,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Perles Alphabet Noir Ronde 7mm x 4mm Acrylique Lettre Aléatoire Creation bijoux

Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. MPN: : 66800: Model: : Button Punch. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Size: : 4mm, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : N/A. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Pattern: : No Pattern: Style: : Vests, MOCAL -8JIC MALE / FEMALE 1/8NPT PORT FUEL OIL PRESSURE GAUGE ADAPTOR ASWB Auto. 2x TRAGGELENK FÜHRUNGSGELENK VORDERACHSE LINKS/RECHTS OBEN FÜR NISSAN PICK-UP Auto's, Alle definities van de staat bekijken : Colour: : Camoflague, TERMINATOR PROFI FINESSE JIG WEEDGUARD TWISTER SHAD NEUSport en vakantie. Modified Item: : No: Season: : All Seasons, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Nissan (Genuine OE). SUPER STRONG Double Sided Self Adhesive Foam Tape. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : EAN: : Nicht zutreffend.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Perles Alphabet Noir Ronde 7mm x 4mm Acrylique Lettre Aléatoire Creation bijoux

Perles Alphabet Noir Ronde 7mm x 4mm Acrylique Lettre Aléatoire Creation bijoux, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp