“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

4P Pottery Barn Kids Baby Boys SOHO Crib Nursery Quilt Bumper Sheet Set

4P Pottery Barn Kids Baby Boys SOHO Crib Nursery Quilt Bumper Sheet Set Baby, Beddengoed voor baby's, Bedlinnensets !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Boys , Color: : Blue-Green: To Fit: : Crib , Brand: : Pottery Barn Kids: Material: : 100% Cotton , UPC: : Does not apply , 。

4P Pottery Barn Kids Baby Boys SOHO Crib Nursery Quilt Bumper Sheet Set
4P Pottery Barn Kids Baby Boys SOHO Crib Nursery Quilt Bumper Sheet Set
4P Pottery Barn Kids Baby Boys SOHO Crib Nursery Quilt Bumper Sheet Set

4P Pottery Barn Kids Baby Boys SOHO Crib Nursery Quilt Bumper Sheet Set

Kurzarm Baby Body Ich habe den besten Papa der Welt Spruch Geschenk, 5 Ounce Lansinoh mOmma Feeding Bottle with NaturalWave Nipple. Tiny Baby Premature Babies Boys Girls 3 Piece Set Top Pants Hat Quilted NB 40/41. Buddy's Car Sign Like Baby/Child On Board Bright B/G. Schnullerkette mit Name Wunschname Baby Geschenkidee ❤ Fuchs Stern türkis ❤. NEW UNDER ARMOUR FLAG BASS BODYSUIT & SHORTS SET SIZE 3-6 months, Baby Toddler Tommee Tippee No Knock Cups Small 6oz 2 pack, Navy Blue Doilies NAVY BLUE Paper Doilies French Lace 4" 6" 8" 10" 12" Sizes, NWT Gymboree Boys Pineapple Swim Set Rashguard And Swim Trunks Suit 3t. Does Mommy Look Like I Sleep Baby Feeding Bib Gift. 32x10 cm Kunstleder" Neu Tasche Hoooked Taschenboden "Braun/Brown ca, Brand New With Tags Stella McCartney Gemini Bows All In One 18 Months. Happy Mother's Day Square Embroidered Baby Bib Gift Personalised, Flower Beads Ends Caps Findings 1/4" 25 Silver Bead Caps Flower Petal 8mm. Girls Dress Outfit Kids Baby Occasion Party Wedding Formal Navy Short Sleeve. Avent 2-Pack Natural Newborn Flow Pacifiers. Effektleder 500 g Leder KG Leder Fantasie Präge Metallic Bunt Stücke, Baby Girls Spanish PEX Knitted Dress 2 Colours Available 0-3M 3-6M 9-12M £10.99, Cot bed Bumper Bar Covers x 8 NEW Mamas and Papas Millie and Boris Girls Cot.Black,Concealed,Nylon,Invisible Zip-8inch, NWT GAP Ruffled Swiss Dot Skirt Skirted Leggings Pants Lilac Glaze 6-12 month, Just Born Elephant Baby Blanket Gray Yellow White Sherpa Security Lovey 2645, Ho Ho Ho DeeCraft Iris Folding Card Pack. NEW Frozen Elsa Figure 2pcs Olaf Pajamas Movie Outfit Princess Girls 2 3 Toddler, Summer Infant Cradler Head Support. Melton Strumpfhose light grey melange.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

4P Pottery Barn Kids Baby Boys SOHO Crib Nursery Quilt Bumper Sheet Set

Textilpflege: : Maschinenwäsche: Material: : Denim, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Reststücke Viscose /Microsatin Vögelchen auf altrosa 80 x 150Creatieve hobby's, Personalised Mini Love Hearts Sweets JUST MARRIED Favour Wedding AnnoucementsHuis. Numéro de pièce fabricant: : Non applicable: Emballage d'origine: : Emballage d'origine. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : "Handgefertigt", zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : FPS, Design: : Mit Motiv: Stil: : Sweatshirt, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Manufacturer Part Number: : M10: Brand: : RTG Automotive. De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld, Women Aztec Print Front Open Cardigan Ladies Long Sleeve Winter Knit Sweater LotKleding en accessoires. Brand: : Unbranded: Temple Length: : 128 mm. Einbauposition: : Hinterachse: EAN: : 4006633402248, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. TEAPOT BOUQUET STENCIL - VICTORIAN -The Artful Stencil Creatieve hobby's. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Carte à l'unité.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

4P Pottery Barn Kids Baby Boys SOHO Crib Nursery Quilt Bumper Sheet Set

4P Pottery Barn Kids Baby Boys SOHO Crib Nursery Quilt Bumper Sheet Set, Baby, Beddengoed voor baby's, Bedlinnensets

Telefon

Whatsapp