“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

ORGAN 15X1 10 EA BABYLOCK OVERLOCK SERGER NEEDLES #12BP

BABYLOCK OVERLOCK (SERGER) NEEDLES #12BP (10 EA) ORGAN 15X1Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc. !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Organ , MPN: : 15X1: Custom Bundle: : No , Non-Domestic Product: : No: Modified Item: : No , UPC: : Does not apply ,

ORGAN 15X1 10 EA BABYLOCK OVERLOCK SERGER NEEDLES #12BP
ORGAN 15X1 10 EA BABYLOCK OVERLOCK SERGER NEEDLES #12BP
ORGAN 15X1 10 EA BABYLOCK OVERLOCK SERGER NEEDLES #12BP
ORGAN 15X1 10 EA BABYLOCK OVERLOCK SERGER NEEDLES #12BP

ORGAN 15X1 10 EA BABYLOCK OVERLOCK SERGER NEEDLES #12BP

Shiny Metallic Gold Scrolls on Bright Pink Batik Cotton Fabric by Montego Bay, 10YD Premium Upholstery Marine Vinyl Fabric 54"CHOOSE LENGTH & COLOR 1YD. 21.9cm x 14.6cmx6.4cm 8-5/8" x 5-3/4" x 2-1/2" Plastic Pencil Box. New Modern Geometric Wave Pattern Furnishing Fabric In White Black Yellow Colour, COUTURE CREATIONS Ho Ho Ho Christmas Collection HAPPY MERRY XMAS Embossing Foldr. Pop Snap It Novelty Beads 12mm 144pc Baby Blue Color, 8X Wooden Chicken Rabbit Easter Egg Party Hanging Decor Home Wood Ornament Craft. Ombre' Carnival Pattern designed by V&Co for Moda size 67 1/2" x 81". CHOOSE FROM 4 MM-15 MM SELF ADHESIVE GOOGLY/ WOBBLY EYES FOR TOYS. Kiddo 1.75" 19 Colors of Embroidered Victorian Guipure Venice Lace Trim by Yard, Prym 8 Nähfrei-Jeansknöpfe 17 mm altmessing Design Blume 622211, Savannah FQ's by Jo Morton for Andover 12 Red-Rust, Gold, Brown, BUTTERICK PATTERN MISSES' TOP TUNIC PANTS 5 VARIATIONS SIZE XS-M # B5791 4-14. Antique Copper Midtown Belt Buckle 1-1/2" 1661-10, 58mm Adapterring 40,5 mm 58 mm Adapter Filteradapter Step Up 40,5mm. 100g Rocailles Perlen Glas Weiss tönen Grösse 2/3/4 mm Gemischt Schmuck Z4#100g. Wholesale_Quality .925 Stamped Sterling Silver Leverback French Hook Ear Wires. Sea Horse Shells Fabric Shower Curtain Coastal Beach Summer House Cottage Decor.50mm Thickness Medium Kiln Dried 1st Quality Woodcarving Lime Carving Blanks. Knitting Pattern for Cupcake Pin Cushion, Sticker pour porte plane déco Cheval réf 716. 3432 PERLOVKA Kreuzstichgarn Baumwolle Perlgarn 10g 85m Tex60*2 rosa, " auf A4 Schablone " Sterne fallen .... L1767 L1756 REPLACEMENT BULB FOR DESIGNERS EDGE L1755 L765 65W 120V, East of India Adhesive Black CLEAR tape NOEL 25m sticky retro vintage wrap. Little Pony Silicone Push Mold #454 Chocolate Fondant Gum Paste Sugarcraft Soap.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

ORGAN 15X1 10 EA BABYLOCK OVERLOCK SERGER NEEDLES #12BP

Brand: : NuoJin: Style: : Restoring ancient ways. Occasion: : Everyday Wear: Material: : Outer 100% Acrylic Inner Fleece Lined, Nuovo/Usato: : Nuovo: Materiale: : Alluminio. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Produktart: : Federkissen: Material: : 100% Baumwolle. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. MPN: : MW-7000HG: Modified Item: : No. Stromquelle: : Batterie: Größe: : ca. LEONARDO 66327 "Cucina" Müslischale Schüssel "Cucina" Ø 21. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Spro Trout Master Camola White/Black 3cm 1, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Official Licensed Men's David Bowie Diamond Dogs Vintage Crew Neck T-ShirtKleding en accessoires. Alle definities van de staat bekijken : EU Shoe Size: : 40 41 42 43 44 45 46. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Other Part Number: : MSE754. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

ORGAN 15X1 10 EA BABYLOCK OVERLOCK SERGER NEEDLES #12BP

ORGAN 15X1 10 EA BABYLOCK OVERLOCK SERGER NEEDLES #12BP, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Naalden

Telefon

Whatsapp