“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Personalised Child/Baby On Board Car Sign ~ Our Little Boy On Board ~ Blue

Personalised Child/Baby On Board Car Sign ~ Our Little Boy On Board ~ BlueBaby, Veiligheidsuitrusting, Overig !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Car Signs Direct , Genders: : Boys: Colour: : Pink/Blue/Yellow/Purple/Brown/Green/Red/Orange , Personalisation: : Personalised: MPN: : Does Not Apply , EAN: : Does not apply: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom , Themes: : Son, Prince: Colours: : Blue ,

Personalised Child//Baby On Board Car Sign ~ Our Little Boy On Board ~ Blue
Personalised Child//Baby On Board Car Sign ~ Our Little Boy On Board ~ Blue

Personalised Child/Baby On Board Car Sign ~ Our Little Boy On Board ~ Blue

Amazonas Smart Carrier nemo Babytrage, Clippasafe Self-Adhesive Child Toddler Safety Cupboard Drawer Locks 2 Pack, CHILD ANTI LOST STRAP Kids Safety Leash Wrist Link Harness Strap Traction Rope. Bear Brand #340 c.1950 Hand Knitting Patterns for Men Women & Children Socks, Non Personalised Child/Baby On Board Emoji Car Sign ~ Daddy's Little Girl. 3m Extension Cable Black for Motorola MBP845CONNECTBU Baby's Unit Baby Monitor. price by the yard /select color/ 9 colors= 1/2 wide Daisy lace trim. BABY ON BOARD DISNEY MICKEY MOUSE LITTLE SH!T ON BOARD FUN VINYL DECALS STICKERS, nuna tavo Baby Child Stroller 5 Point Buckle Clip Strap Safety Harness Part NEW, Nikon D500 Displayschutz Folie Kratzfest Antikratz klar, FIRST STEPS PACK OF 4 BABY WASH CLOTHS TOWELS CHILD NEWBORN FROM BIRTH. Doudou plat chien bleu rayé rayure PRIMARK NEUF, Woods Pattern Shower Curtain Fabric Decor Set with Hooks 4 Sizes, NEW PJ MASKS BOYS CANVAS SLIP ON SHOES 6 10 7 9, New Infant Girl Old Navy Gold Glitter Heart Jelly Sandals 4 5, Samurai Sword Katana Wakizashi Tanto Holder Stand 3 Tier Velvet Lacquer Finish, CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR HI Toddler's Sneaker 751760F BLUE Sz4-10T M, SCARPINE NEONATO A UNCINETTO BIMBI SPORTIVE STILE ADIDAS BIANCHE BABY CROCHET.3D Girlande 10m Skelette Halloween Deko Gerippe Horror Kette, New Beatrix Potter character Knitted baby cardigan, kuschelig aus Bio Baumwolle Lotties Frottee Schlafoverall mit Fuß einteilig. 2 Schiebegardinen Farbverlauf Flächenvorhänge Raumteiler HxB 245x60 cm Türkis. BABY BODY BODYSUIT KURZARM LANGARM SLIPKNOT FUN, Carter's Toddler Girls One Piece Heart Print Swimsuit Size 2T 3T 4T 5T. Baby Girl Knee High Length Heart White Socks Ribbon Bow Romany Spanish Style.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Personalised Child/Baby On Board Car Sign ~ Our Little Boy On Board ~ Blue

Size (Women's): : 12: Style: : Bikini Bottom. Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Series: : then and now: Year of Release: : 2016. Herstellernummer: : 0710359: Produktart: : Verbinder. Herstellernummer: : TA1180001/4x: Set Größe: : 4er Set, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Women's Ladies Girls Block High Heel Boots Knee High Pu Leather Shoes Size 3-8Kleding en accessoires. Mastodon Men's Tee: Tribal Demon Autumn 2017 (Ex Tour)Kleding en accessoires, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), SUZUKI GT500 - Joint de cuve de carburateur KEYSTER Réf: YFCG-1Auto. Fahrrad Griffe Velo Kork schwarz braun PaarSport en vakantie, Alle definities van de staat bekijken : Stil: : Topfmütze Beanie, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. LPS01 LPT00 RM024 RJ071 RP052 RP085 RN16H RP111, Material: : Aluminium mit Eloxalbeschichtung: Marke: : H&R, Brand: : Unbranded: Shapes & Themes: : Wreath, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : whitt, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Stilrichtung: : Modern: Verbrauch in Watt: : 8.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Personalised Child/Baby On Board Car Sign ~ Our Little Boy On Board ~ Blue

Personalised Child/Baby On Board Car Sign ~ Our Little Boy On Board ~ Blue, Baby, Veiligheidsuitrusting, Overig

Telefon

Whatsapp