“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Personalised Child/Baby On Board Car Sign ~ Children On Board ~ D.Blue

Personalised Child/Baby On Board Car Sign ~ Children On Board ~ D.BlueBaby, Veiligheidsuitrusting, Overig !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Car Signs Direct , Genders: : Boys: Colour: : Pink/Blue/Yellow/Purple/Brown/Green/Red/Orange , Personalisation: : Personalised: MPN: : Does Not Apply , EAN: : Does not apply: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom , Themes: : Son, Prince: Colours: : Blue ,

Personalised Child//Baby On Board Car Sign ~ Children On Board ~ D.Blue
Personalised Child//Baby On Board Car Sign ~ Children On Board ~ D.Blue
Personalised Child//Baby On Board Car Sign ~ Children On Board ~ D.Blue
Personalised Child//Baby On Board Car Sign ~ Children On Board ~ D.Blue
Personalised Child//Baby On Board Car Sign ~ Children On Board ~ D.Blue

Personalised Child/Baby On Board Car Sign ~ Children On Board ~ D.Blue

Coconette Baby Body 1/4 Arm halbarm Motiv Reh & Hase Doppelgröße weiss NEU, Tommee Tippee Baby Newborn Feeding Express and Go Pouch Feeding Milk Bottle 20Pk, 7/8 inches White Floral Vintage Venice Lace Trim By Yard. Under Armour Baby Boys Tracksuit Hooded Jacket Pants Size 3 6 Months Green Black, Schnullerkette mit Namen Eule Seni seviyorum anne /baba Baby Taufe Geburt, Genuine Hotpoint Spare Parts Refrigerator Salad Drawer Cover C00284151, NEW POLO ASSN TODDLER BOYS TURQUOISE MULTI-COLOR 2 PIECE JOG SET SIZE 3T U.S. Munchkin Love Bowls 6 Soft Tip Infant Spoons Set Safe Toddler Feeding Baby Food. Black Personalised Grave Stone Flower Pot Any Image Memorial Photo Plaque Vase, BABY BOY DINOSAUR DINO TWO PIECE SWIM SET SWIMSUIT SWIMWEAR 6-9 MONTHS, Alessi Anna Sparkling Champagne Stoppper By Alessandro Mendini, girls Baby Toddler Waterproof Bibs Crumb Catcher Boys. .325" 72TG 1,5mm passend für Husqvarna 357 45cm Sägenspezi Kette Halbmeißel, Fisher Price Red hearts Baby Girl Romper Summer Kids clothing A55. 24 Assorted Colours Prismacolor Col-erase Erasable Colored Pencil Set 20517, HEAR ME ROAR Baby Burp Cloth BN 3 PACK Aden Anais CLASSIC MUSY, 100%Baumwollstoff ✓Fotoprint Digitaldruck ✓Dekostoff ✓Mohnblumen ✓Natur ✓Sommer, NAME+Seventh 7 7th Birthday Shirt & Pink Tutu Dress Shimmer And Shine.V76 DIY Box Frame Blocks Every Love Story Is Beautiful Vinyl Decal Sticker. Personalised Wooden Dummy Clip, valentines gift mens knitted willy warmer rude swear cock novalty funny adult, Gold Champagne Flower Girl Pageant Prom Bridesmaid Party Dress Easter Xmas 0-24m, Cookie/Biscuit cutter Lady 11&1.5cm Deep Guaranteed Quality. Julius Zöllner Bettset 3-teilig Grobies NEU, KIDGETS Pink Tight Fit FABULOUS DOG 2 pc PJ TODDLER GIRL SIZES NWT. Aden & And Anais Baby Girl Sleeping Bag Sack Size 0-6 Months Small Butterfly, NWT baby toddler girl Hello Kitty 2pc outfit set red pink dots 1 2 years PICK, Alice In Wonderland Personalised & Applique Super Soft Fleece Baby Blanket,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Personalised Child/Baby On Board Car Sign ~ Children On Board ~ D.Blue

Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos. Vintage Women One-piece Cut Out Bikini Monokinis Ladies Beach Swimsuit SwimwearKleding en accessoires. MPN: : 19016336: Sleeve Type: : Long Sleeve, 2PCS~BOWLING PINS~IRON ON EMBROIDERED APPLIQUES PATCHESCreatieve hobby's. Alle definities van de staat bekijken : Model: : For Cafe Bar Club Shop Window Wall Door. Star Wars Birthday Party Decoration 24" Death Star Double Bubble BalloonHuis. Alle definities van de staat bekijken : For Vehicle Type: : Mountaineer HPI RC4WD Kyosho Axial. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Klarstein, Design: : other: MPN: : Does Not Apply. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 925 ECHT SILBER RHODINIERT *** Herz Zirkonia Ring. The North Face Womens Nuptse 2 II Jacket TNF Black Size Large AUDKJK3Kleding en accessoires, Teilebereich Motor & Antrieb: : Kühlsystem. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. ISBN: : Does Not Apply: Quantity: : 4 (Axle Set), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). t-shirt Geek humour "désolé j'peux pas j'ai aqua-poney"Kleding en accessoires. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Paese di fabbricazione: : Italia: MPN: : Non applicabile. Herstellernummer: : 31251260: Produkttyp: : Fahrwerksfeder, Besonderheiten: : 360 Grad-Drehung: Markenkompatibilität: : Smartfone. Custom Bundle: : No: Room: : Bedroom, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Occasion: : Any: EAN: : 5017645016193. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Personalised Child/Baby On Board Car Sign ~ Children On Board ~ D.Blue

Personalised Child/Baby On Board Car Sign ~ Children On Board ~ D.Blue, Baby, Veiligheidsuitrusting, Overig

Telefon

Whatsapp