“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Atlaskordel 2 m x 4 mm - - hellblau 0,75€/m 052 - Orden Verzierung Urkunden

Atlaskordel 2 m x 4 mm - (0,75€/m) - hellblau (052) - Orden Verzierung UrkundenCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Atlaskordel , Dicke: : 4 Millimeter: Farbe: : Hellblau , Farbgestaltung: : unifarben: Farbnummer: : 052 , Hersteller: : kragoART: Länge: : 2 Meter , Design: : Unifarben , 。

Atlaskordel 2 m x 4 mm - - hellblau 0,75€//m 052 - Orden Verzierung Urkunden
Atlaskordel 2 m x 4 mm - - hellblau 0,75€//m 052 - Orden Verzierung Urkunden
Atlaskordel 2 m x 4 mm - - hellblau 0,75€//m 052 - Orden Verzierung Urkunden

Atlaskordel 2 m x 4 mm - - hellblau 0,75€/m 052 - Orden Verzierung Urkunden

16' White .8mm elastic bead stringing beading cord 5 meters thin stretchy M025, NATURAL CHRISTMAS TOY SHAPE EMBELLISHMENTS FOR CARDS/CRAFTS, aluminum balls drilled 1/4" slip fit through hole Five 1" dia, 50 Black Squares Stickers Self Adhesive Vinyl Labels size 25mm each. GLASS VIALS LEAK PROOF 45MMX14.75MM 5MILS 144/pack bx113x144. Hole 1.5mm Crafts 10 20 or 30 x Sea Shell Charms Antique Silver Tone 18x15mm. Classic Ice Skates Metal Die Cut Memory Box Cutting Dies 99889 Christmas Winter, Handmade Folded Book Art Folded Vase & Flowers Thank You Gift Birthday Display, Klettband Klettverschluß Kletthaken schwarz weiß pink 2-3,8 cm Haken Flausch. Prym Patches Nappaleder-Imitat zum Aufnähen 10 x 14cm schwarz 929255, 1 yd Stylecrest Verona Pima Floral Cotton Lawn Fabric 173, 8 pce with love best wishes just because die set metal cutting die cutter UK. Vtg Aunt Lydia's RUG Stamped MORNING GLORY~Punch Needle or Wall Hanging 24 x 36. 1m 22mm pearl gold crystal indian braid beaded lace bridal wedding trim. Li-ion Battery for Canon Digital IXUS 60 PowerShot ELPH 310 HS PowerShot SD30. ARISTOCATS Fabric Fat Quarter Cotton Craft Quilting MARIE Disney Fashion Trend, 4pcs Kawaii Shooting Star Resin Flatback Cabochons Embellishment Decoden Craft. MIELE Active Air Clean Cat and Dog Pet Allergy Vacuum Cleaner Hoover HEPA Filter, BELLA SARA 2ND SRS.GOLD NON-FOIL TRADING CARD-CHOOSE 1 CARD.NAVY BIRD Swallow Blue Nautical Tattoo Sailor Novelty Dress It Up Craft Buttons. 4.5 10.5 13.5 15 Tog All Uk Sizes NEW Luxury Hollowfibre Quilt Duvet. 8X5MM CHRYSOCOLLA GEMSTONE RONDELLE LOOSE BEADS 15.5". 60 Weather Sunny Cloudy Rainy Stormy Snowy Icon Erin Condren Planner Sticker J21. Xi Vinyl Sticker Decal Greek Letter Choose Size & Color. mix 75 x large lower case & capital letter stencil for etching glass alphabet, 2pk Thread Take Up Brother LS1217 LS1217B LS1520 LS2125 B CT FG I CHECK SPRING, 18W Fluorescent Replacement LED Tube Light Bulb DIMMABLE T8 4FT 48" Cool 4500K, Airplanes Jets Helicopters Military Airforce Cotton Fabric Print BTY D562.22,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Atlaskordel 2 m x 4 mm - - hellblau 0,75€/m 052 - Orden Verzierung Urkunden

Alle definities van de staat bekijken : Style: : Basic Shirt. MENS EMERALD CUT ONYX GOLD STAINLESS STEEL CZ RING SIZE 8 9 10 11 12 13 Sieraden en horloges, Materiale: : Poliestere: Numero unità nella confezione: : 1. Type: : Permanent Marker: Brand: : Pilot, UPC: : 789792155555: Shape: : Rectangular, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : China, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Cadet. Alle definities van de staat bekijken : For Bow Type: : Compoundbow. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Pattern: : No Pattern: Sleeve Length: : Short Sleeve, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Atlaskordel 2 m x 4 mm - - hellblau 0,75€/m 052 - Orden Verzierung Urkunden

Atlaskordel 2 m x 4 mm - - hellblau 0,75€/m 052 - Orden Verzierung Urkunden, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp